Arama sonuçlarınız

1. bikkik

3D Meşale Tasarımı

Ateşi mumun üstündeki yünlü kısma küçük olarak nasıl ekleyebilirim ? Bilgisi olanlar cevap verirse sevinirim :) Sorum hala geçerlidir. Son halleri bunlar. İndirme linki ve virüs total altta. El görünümünü ayarlamadım. Blok olarak duruyorlar. İndirme linki ...
  2. bikkik

Yeni bildirim rekorum 254

2 Haftadır düğün vs. tarzı şeylerle uğraşıyordum. O sırada foruma hiç girmedim/giremedim. Ben 80 falan olmuştur diyordum ama 254 olmuş. Şimdi ben bunları teker teker açıp okumam gerek :/. Sizin en yüksek kaçtı ? Bi arkadaş sorduydu diye hatırlıyorum bunu gerçi.
  3. bikkik

Elder Scrolls V : Skyrim , Falmer Oturuşu

Skyrim'e tekrardan başladımda. Böyle şeylere denk gelirsem atmayı düşünüyorum. Sizde de varsa atın , güleriz falan :) (Bu oturuşun bana çağrıştırdığı : Baba yine zindandayız adam bi daldık ...)
  4. bikkik

Minecraft [Savanna-Dağ arazisi] Seed

Yukarıdaki resimlere ait olan koordinattır -1607 90 -1743 Benzer ama başka bir arazi -927 72 -1779
  5. bikkik

Liselilerin Doritos Mücadelesi

Öncelikle herkese selamlar , saygılar. Sınıf arkadaşımın bir youtube kanalı var. Kendisi bir ara oyun videosu çekti sonra youtube ye oyundan farklı şeyler lazım deyip şakaydı falan o tarz şeylere yöneldi. Kanalında bir kaç video mevcut. Aşağıdaki video aracılığıyla kanalına erişebilirsiniz. Not...
  6. bikkik

Huzurevi [Bu gün yaşadığım]

Bu anlattığımdan bir ders çıkartırmısınız yoksa okuyup geçermisiniz bilemem ama ben yine de anlatmak istiyorum. Bi 40 dakika önce Konya Ereğili de bulunan Vasfiye Ergin Vakfı Huzurevindeydik. Katılım 60 kişiydi... Proje yazılısı olurken öğretmenimiz aklınızdaki bir projeyi yazın dedi. Önümde...
  7. bikkik

Kimi Dürteyim ?

Evett , kimi dürteyim ? Yada kim beni dürtsün ? (Olayı merak eden için kullanıcıya tıklayın ve dürt e tıklayın)
  8. bikkik

Minecraft'ta suyun içinde uçmak

Bunu kardeşim buldu kısa süre önce. Bende paylaşayım dedim. Aslında çoğunuz biliyordur belki ama Elitrayı alıp suyun içine daldığımız vakit suyun içinde yüz üstü yüzmeye/uçmaya başlıyoruz. Şu fotoğraf gibi : Bot alıp derin koşucu basarsanız daha hızlı yüzebilirsiniz :) Elitranın texturesini...
  9. bikkik

Elimizdeki eşyayı sohbete nasıl yansıtabiliriz ?

Arkadaşlar bazı yerlerde gördüm. İnternette de araştırdım ama iyi sonuç bulamadım. Benim yapamadığım şey şu ki mesela elimizde =ArabacıHüsamettin= adlı loresi Harbi FisheQ adlı bir eşyamız var. Oyunculara bu eşyayı göstermek için /göster gibisinden bir komut kullanıyoruz ve sohbete : Agucuk ...
  10. bikkik

Oyuncunun Can Barı

Selam. Aklımda olan bir soruyu dile getirmek istiyorum : Oyuncuların mevcut canı farklı yollarla artırılabiliyor effect @a health_boost 10 255 falan filan. Benim sorum şu ki ben bu görüntüyü görmek istemiyorum Bunu skriptle , kaynak paketi ile yada javayla engelleyebilirmiyim ? Java için...
  11. bikkik

Çanakkale Zaferinin Yıl Dönümü Kutlu Olsun !

Hepinize selamlar, saygılar. Bu gün 18 Mart. Çanakkale'nin Zaferidir Bilindiği üzre itilaf devletleri gemiler ile Gelibolu Yarımadası'na çıkarma yaptılar. Çıkarma da karşılaşılan direnç ise dillere şayandır. Nusrat Mayın Gemisi'nin denize koymuş olduğu toplar sayesinde itilaf devletleri zayiat...
  12. bikkik

[Skript Paylaşımı] Warp

Skripti internette bakarken buldum. Sunucuyu bilgisayarımdan açılıp takıldığım için fazla plugin kullanmıyorum. Skript yabancılara aittir. Ben sadece bi kaç yerini değiştirdim. Onun dışında öyle büyük bi değişikliği yok. Konu Adresi ...
  13. bikkik

[Skript] Tıklama Sorunu

Sorunum şudur ki : on right click on entity: send "&eMerhaba yolcu benim adım Melina :)" to player Kod çalışıyor lakin ben 2 kere tıklamışım sayıyor. Kodumun devamı farklı. Ancak görüntü bu yani
  14. bikkik

Yeni Minecraft Launcher'i ?

Merhabalar :) Az önce bi minecraft a bakayım dedim ve launcher yükleniyor yazısı çıktı. Yükleme bittiğinde ortaya çıkan görüntü ise bu :) Tasarım güzel. Bu gün mü oldu yoksa çoktandır var mı da ben mi bilmiyorum bilmem ama hoşuma gitti :)
  15. bikkik

Skript Sorunu : Inventory Click

Arkadaşlar 2 gündür googlede baya gezdim. Add-On fln da indirdim. Bizim forum da dahil çoğu yerde benzer kodu gördüm. Ancak çalışmıyor. Tüm sürümler güncel on inventory click: name of clicked item is "aa": cancel event Tek istediğim o eşyanın örneğin 5. slottan ayrılmaması. Skunityde...
  16. bikkik

Texture Hatası - Boş Texture

Arkadaşlar daha önce sordum mu bilmiyorum. Şu görmüş olduğunuz sorunu sürekli yaşıyorum. Bunu çözmenin herhangi bir çözümü yok mu ? Bir sürü yol denedim olmadı :/ Sağdaki başka bir pakete ait. Soldaki ise benim. Gördüğünüz gibi boş texture belki işe yarar dedim ama nafile. O örsün, .json...
  17. bikkik

Lütfen Bakın

Arkadaşlar dün gece saatlerine doğru akrabamız vefat ettide... Kendisi için bir Fatiha okuyabilirseniz sevinirim
  18. bikkik

Kaynak Paketi ile ilgili bir soru

Merak ettiğim bir şey var da acaba bu tabelalara 3D işliyormu. Ama blok olarak. İtem olarak gördüm ama blok olarak göremedim. Varmı öyle bişi ?
  19. bikkik

Opera Neon [Opera'nın Yeni Geliştirdiği Tarayıcı]

Selam. Başlıkta da yazdığı gibi Opera yeni bir tarayıcı yapıyor. (Bu haberi Facebook da gezerken okudum). Tarayıcının adı Opera Neon. Tarayıcı şu an Windows ve Mac için bulunuyor. Tarayıcının tasarımı bana göre çok hoş. şu an da yapım aşamasında ama. Ne gibi güzel yönleri var derseniz : + Chrome...
  20. bikkik

Türkiye'nin Savaş Halinde Olduğu Ülke : San Marino

Evet Başlık doğru. Resmi olarak savaş halinde olduğumuz bir ülke bulunuyormuş. Ülkenin 2013 nüfus sayımına göre nüfusu 31.448 (Bizim Ereğli ilçesi yüz on binden fazla ._.) Ülke 301 yılında Roma imparatorunun Hristiyanlara uyguladığı işkenceden kaçan bir taş ustası ve onunla birlikte olanlar...
  21. bikkik

Forum İçin Fikir

Şimdi aklıma geldi de .. Üye kayıt olduktan sonra ne yapabileceğini anlatan kısa bir forum gezisi yahut özel mesaj ile ne yapması gerektiğini anlatan bir bilgilendirme iyi olabilir. Bazı kişiler ne konu tarihine ne de başka bir şeye bakmaksızın konu hortlatıyor, küfür ediyor vs. Belki bu tarz...
  22. bikkik

S. Gerçeklik Tam Dalış Mümkün mü ?

SAO adlı izlediğim ilk anime serisi ardından aklıma ciddi mana da takılan bir soru idi bu :D İnternette gezerken karşılaştıklarıma bir baksanıza : -3D Avatar Oluşturma- Fotoğrafınızı hatları ile ineceleyerek sizin 3D bir avatarınızı oluşturuluyor. Buyrun kendi sitesi : http://www.loomai.com/...
  23. bikkik

Skin yarışmasına ne oldu ?

He ne oldu ? Katılım az oldu ve iptal mi edildi acaba ?
  24. bikkik

SAO UI Modu / 1.8

Dün modlara bakarken gördüm bi indirip baktım hoşuma gitti. Ben de sizlere söyliyim dedim. Mod ile beraber fazla vakit geçiremedim o yüzden genel anlatan resimleri attım. Fotoğraflar (Alıntılardır) İndirme linki : http://s3.dosya.tc/server9/1ycknb/saoui-1.8-1.6.0.jar.html VirüsTotal...
  25. bikkik

SkStuff Pathfind

Merhaba .. Aklımda bir skript fikri var ancak gerçekleştirebilmem için canlıya yol göstermem gerekiyor. Örneğin sağ tıkladığımız koyun {başlangıç} tan başlayıp {bitiş} e gidicek. SkQuery e ait olan make sheep pathfind to {bitiş} tarzı bir kod işime yaramadı (doğrusu çalışmadı). Bitiş i player...