Arama sonuçlarınız

1. S

NORMOCRAFT Survival sunucu açıldı 46.20.1.98:1176

Server Adı: Normocraft ip:46.20.1.98:1176 Hosting: AxitrBilişim Sürüm: 1.7 Slot Sayısı: 16 kişi (Gerekirse Artırılır) Ram: 2GB (Gerekirse Artırılır) Oyun türü: Survival / Hayatta Kalma ÖZELLİKLER Sanal Market Top 5 Level Saklama İpeksi İle Spawner Mobİtem Düşürme Köylü Takas Team...
  2. S

Normocraft Faction Sunucu 1.7 açıldı 46.20.1.98:1176

uyarı için teşekkürler
  3. S

Normocraft Faction Sunucu 1.7 açıldı 46.20.1.98:1176

46.20.1.98:1176 ➠ Sunucu Bilgiler • Server Slotu 24 Kişiliktir. • Serverimizde Lapis Vardır. • Serverimizde Adalet Vardır. • Serverimizde Rehberler İlgilidir. ➠ Alımlar ◐ Rehber Alımı (deneme ile vardır) ◐ Moderator Alımı (Yoktur) ◐ Admin Alımı (Yoktur) ◐ Builder Alımı (Yoktur) ◐ Ortaklık...
  4. S

Clash of clans - Menelaus klanı

*_BKL_* gelin
  5. S

SKYPE Çalışmayı Durdurdu Hatası

Arkadaşlar lütfen skypeyi açıyorum çalışmayı durdurdu hatası verio çözümü bilen varsa lütfen yazsın. Ve Skypem bozuldugu için Skype istemeyen bir ortakla server açmayı düşünüyorum ilk ayın parasını ortak karşılıcaz dier aylar viplerden karşılanır zaten ilginiz için teşekkürler.
  6. S

bukkit serverden anlayanlar baksın

hamachi deil tek sorun benden başkası giremio
  7. S

bukkit serverden anlayanlar bakabilirmi

1.si server hamachi açmadan kendim girebiliyorum 2.si modem netmaster uydunet port işini yapınca çalışıcaksa şimdiden teşekkürler
  8. S

nasıl yapılıo
  9. S

hatayı bilmiyorum dier kişiler e ip veriom giremioz diolar ama ben girebiliom (pre deilim)
  10. S

beyler ben bukkit server kurdum (nitrado felan deil) ama benden başka kimse giremio nasıl düzelticem yardımcı olun
  11. S

bukkit serverden anlayanlar baksın

beyler ben bukkit server kurdum (nitrado felan deil) ama benden başka kimse giremio nasıl düzelticem yardımcı olun
  12. S

KAPPAGAMİNG SİZ YOKKEN 1 KİŞİ EKSİK

serverde şu anlık 12 warp var ama ilerde bunun sayısı 30 ların 40ların üstüne çıkacak siz yokken 1 kişi eksigiz ip :::: ip33.kappagaming.com ip :::: ip33.kappagaming.com ip :::: ip33.kappagaming.com lapis hammaddenin yarısı diger tarafta kömür ve odun var mobarena-boss ench marketin...
  13. S

SERVERİME BUİLDER ARIYORUM VE SPONSOR

beyler serverime builder arıyorum 1 yada 2 tane we wg bilgisi : kaç yıldır oynadıgı kaç kere builder oldugu a sponsor derken de serveri nitrado geçirmek için makul bi para verip admin yada mod olabilirsiniz
  14. S

˙·٠•* [MineBox Network] *•٠·˙ YETKILI ALIMLARI

Adınız*:mehmet burak Soyadınız:k***** Skype Adresiniz*:mehmetburak_1453 Deneyiminiz***: 1.4.7 den beri online serverlerda Ücret İstiyormusunuz*: olabilir ama çok fazla olmaz Yaşınız**: 15 Build Türünüz*: her türlü yapı lapis ten tutun arenaya kadar we wg bilirim
  15. S

KONU ÇÖP MOD KONU ARŞİVE

//editönceki mesajları dikkate almayınız ve konu başa çıksın :D
  16. S

bukkit server den anlayanlar baksın bi

arkadaşlar permission.yml is empty hatası verio nasıl düzeltcem
  17. S

server açacam ortak arıom

arkadaşlar server açacagım ortak arıyorum biraz para lazım ilk başta açmak için ortak olmak isteyen burdan mesaj atsın
  18. S

bagış yapmak isteyen varmı

arkadaşlar bagış yapmak isteyen varmı server açacam ama param yetmio isteyen tel nosunu ve kaç tl atacagını özelden atsın veya bagış linkim http://server.nitrado.net/donations/donate/462969 bu yardım eden ve etmeyen herkese teşekkürler
  19. S

bukkit

saol kardeşim
  20. S

bukkit

arkadaşlar bukkit in sitesinden indirilmio kendi bilgisayarında olan varsa gönderebilirmi skypeden 1.7.2
  21. S

Lisede İlk Gün [Tavsiyelerim ve Yaşadıklarım]

bizim okulda kız yok :( okul full erkek lan göç etmek için dogdular ya göç edecekler yada ölecekler yaşlılar bunu defalarca yaşadı gençler sürüden ayrılmama geregini biliyorlar asdasdasdasdasd