Arama sonuçlarınız

1. S

NORMOCRAFT Survival sunucu açıldı 46.20.1.98:1176

Server Adı: Normocraft ip:46.20.1.98:1176 Hosting: AxitrBilişim Sürüm: 1.7 Slot Sayısı: 16 kişi (Gerekirse Artırılır) Ram: 2GB (Gerekirse Artırılır) Oyun türü: Survival / Hayatta Kalma ÖZELLİKLER Sanal Market Top 5 Level Saklama İpeksi İle Spawner Mobİtem Düşürme Köylü Takas Team...
  2. S

Normocraft Faction Sunucu 1.7 açıldı 46.20.1.98:1176

46.20.1.98:1176 ➠ Sunucu Bilgiler • Server Slotu 24 Kişiliktir. • Serverimizde Lapis Vardır. • Serverimizde Adalet Vardır. • Serverimizde Rehberler İlgilidir. ➠ Alımlar ◐ Rehber Alımı (deneme ile vardır) ◐ Moderator Alımı (Yoktur) ◐ Admin Alımı (Yoktur) ◐ Builder Alımı (Yoktur) ◐ Ortaklık...
  3. S

SKYPE Çalışmayı Durdurdu Hatası

Arkadaşlar lütfen skypeyi açıyorum çalışmayı durdurdu hatası verio çözümü bilen varsa lütfen yazsın. Ve Skypem bozuldugu için Skype istemeyen bir ortakla server açmayı düşünüyorum ilk ayın parasını ortak karşılıcaz dier aylar viplerden karşılanır zaten ilginiz için teşekkürler.
  4. S

bukkit serverden anlayanlar bakabilirmi

beyler ben bukkit server kurdum (nitrado felan deil) ama benden başka kimse giremio nasıl düzelticem yardımcı olun
  5. S

bukkit serverden anlayanlar baksın

beyler ben bukkit server kurdum (nitrado felan deil) ama benden başka kimse giremio nasıl düzelticem yardımcı olun
  6. S

KAPPAGAMİNG SİZ YOKKEN 1 KİŞİ EKSİK

serverde şu anlık 12 warp var ama ilerde bunun sayısı 30 ların 40ların üstüne çıkacak siz yokken 1 kişi eksigiz ip :::: ip33.kappagaming.com ip :::: ip33.kappagaming.com ip :::: ip33.kappagaming.com lapis hammaddenin yarısı diger tarafta kömür ve odun var mobarena-boss ench marketin...
  7. S

SERVERİME BUİLDER ARIYORUM VE SPONSOR

beyler serverime builder arıyorum 1 yada 2 tane we wg bilgisi : kaç yıldır oynadıgı kaç kere builder oldugu a sponsor derken de serveri nitrado geçirmek için makul bi para verip admin yada mod olabilirsiniz
  8. S

bukkit server den anlayanlar baksın bi

arkadaşlar permission.yml is empty hatası verio nasıl düzeltcem
  9. S

server açacam ortak arıom

arkadaşlar server açacagım ortak arıyorum biraz para lazım ilk başta açmak için ortak olmak isteyen burdan mesaj atsın
  10. S

bagış yapmak isteyen varmı

arkadaşlar bagış yapmak isteyen varmı server açacam ama param yetmio isteyen tel nosunu ve kaç tl atacagını özelden atsın veya bagış linkim http://server.nitrado.net/donations/donate/462969 bu yardım eden ve etmeyen herkese teşekkürler
  11. S

bukkit

arkadaşlar bukkit in sitesinden indirilmio kendi bilgisayarında olan varsa gönderebilirmi skypeden 1.7.2
  12. S

sa

sa
  13. S

KONU ÇÖP MOD KONU ARŞİVE

yaş kaç yıldır mc oynadıgı we wg bilgisi bunları yazın mesaj atın konuşuruz server ipini özelden vericem
  14. S

server ortak aranıyor

beyler server açacagım ortak arıyorum para lazım ortak olmak isteyen sölesin