Arama sonuçlarınız

1. The_Walking_PlayerTR

Ölümcül Senaryolar:II.Bölüm

Arkadaşlar daha önce I.Bölüm oynamıştık ama kısaydı umarım bu uzar.Oyunu anlatıyım şimdi ben bir senaryo yazıyorum ve altımdakide benim senaryoma göre devam ettiriyor ve böyle devam ediyor. Kural:Küfür flood yasak senaryodan caymak yasak Başlangıç:Kahramanımızın adı Jacob dur.Jacob bir seri...
  2. The_Walking_PlayerTR

Sohbet etmek istiyen .-.

Selam.
  3. The_Walking_PlayerTR

Ölümcül Senaryolar:I.Bölüm

Arkadaşlar oyunu anlatıyım şimdi öncelikle çok ölümcül bir senaryoyu beraber yazıcaz kahramanımızda bu senaryoyu başarıyla bitircek şimdi benim yazdığım şeyi alttaki ona uyarak senaryonun devamını getircek ve böyle devam edicek oyun tutarsa II.Bölüm de yaparız Küfür ve Flood Yasak Senaryodan...
  4. The_Walking_PlayerTR

Merhaba Arkadaşlar Geri Döndüm

Uzun bir süredir yoktum artık burdayım.Beni tanıyan ve tanımayan herkese merhaba!2015 de maplarımla sizi eğlendiriceğim şimdilik konuşucaz :D Herkese uzun ömürler diliyorum. :creeper::creeper::creeper::örümcek::zombi::örümcek::creeper::creeper::creeper:
  5. The_Walking_PlayerTR

üstteki üyeye farklı farklı psikopatlıklarla öldürmek

oyunum şöyle üsteki üyeyi psikopatlıklarla öldürmek yani öyle psikopak bir şey diyinki psikopatlığın tarihine geçmiş bir cinayet olsun tarzında :D başlıyorum üstümde bir üye olmadığından diyorumki altımdaki üyeyi bir sandelyeye bağlarım üstüne tuğla atarım kafasını parçalar tuğlalar sonra...
  6. The_Walking_PlayerTR

1.8 Seed

-72052380726220844558 seede bunu yazın sonra doğdunuz yerden sola sapın dümdüz gidin sola baknı arada kumdan küçük göl görceksiniz oraya doğru dümdüz gidin sonra nehir var nehirden dümdüz ilerleyin ve BAMM köye merhaba :) BAHSETTİĞİM KUMDAN KÜÇÜK GÖL VE BAHSETTİĞİM NEHİR BUNUN İLERSİNE GİDİN...
  7. The_Walking_PlayerTR

Yeni Oyuncu Değilim 2012 dendir vardım

Arkadaşlar merhaba ben 2012 den beri vardm ama hesabımı kaybettim o yüzden üzüntüden ta bu yıla kadar minecraftla ilgilenmedim.Şimdi tekrar ortamlara dönmeye karar verdim lütfen aranıza tekrar alın beni eski tarih kitaplarında kalmış bir insan yapmayın beni arkadaşlar :(
  8. The_Walking_PlayerTR

2 Kişilik 1.8 Minecraft Adventure RPG Map [The Walking Diamonds] DEMO

Minecraft'ın walking dead uyarlanmasının modsuz bir halini yaptım umarım oynarsınız ve seversiniz map 2 kişiliktir arkadaşınızla kıyasıya bir macera ile eğlenin! UYARI:Arkadaşlar bu mapın demo sürümü eğer beğenilirse geliştircem ve burayı editliyerek asıl mapın linkini vercem DEMO SÜRÜM 1.8...