Arama sonuçlarınız

1. ThEnderMan

+150 Kişi Çeken BsNetwork'ün Skript ve Özel Pluginleri

Konu düzeni 10/2, Map 10/2 Fakat servere girdim Server güzel ince düşünülmüş İrem kasmak rütbe atlamak için çok farklı yollar getirmişler birde Pet sistemleri çok güzel olmuş. Tavsiye ederim girin sizde bir değerlendirin... F3211 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. ThEnderMan

Konu Kapatılabilir Mi ?

Teşekkür Ederim !
  3. ThEnderMan

Skript Yazdım Hatam Nerde ?

variables: {lapis.kirma.%player%} = 0 on break of lapis ore: add 1 to {lapis.kirma.%player%} command /kackazdim: trigger: send " &7>&6 %{lapis.kirma.%player%}% &alapis kazdin." command /kredial: trigger: if {lapis.kirma.%player%} bigger than 24999...
  4. ThEnderMan

Konu Kapatılabilir Mi ?

1- Oyuncular Kazdigi itemler yere düşmeden direk envanterine gelicek 1 örnek gösterirseniz devamını ben yaparım. 2- Oyuncular için bir event düşündüm örn belli saatler arasında kazdıkları lapisler daha çok xp versin bunu skript ile yapabilir miyim bilmiyorum ? 3- Örn 9 adet lapis toplandı...
  5. ThEnderMan

Lapis Kaz Vip Ol Skripti !!!

Ya Çok Aradım internette ama bulamadım istediğim gibi dediğim şey şöyle ; Şimdi sunucudaki oyuncular lapis kazicak 25000 lapis kazinca onlara otomatik kredi adinda bir kagit verilcek , birde /kackazdim yazinca da kaç lapis kazdığını söylicek. Ben kredi ile vip alma işini ayarlarım ama şu kısmı...
  6. ThEnderMan

Lapis Kaz Vip Ol Skripti !!!

Ben Bir serverde görmüştüm lapis kazıyodunuz /kackazdim yaziyodunuz ve 25000 de işte 1 kredi veriyodu 10 kredide vip olabiliyodunuz bu skripti yazabilcek biri var mı ?
  7. ThEnderMan

Alımlar İptal.

Merhabalar Ben bir şey Sorucaktım Ben Pluginer'im Fakat Ben Şahsi Kendi Serverlerimde Paketi 1 Pluginer Alır Ona Hazırlatırım Fakat Eğer isterseniz Bende Hazırlarım Sürüm Farketmez Zaten... Ben DAha Çok Oyun İçerisinde Scriptleri Falan Ayarlıyorum Ya da İşte Örn bir kısım olucak orada örn...
  8. ThEnderMan

> Play.SpeedMCF.ml < ✖ Boss HG MiniGames Vip Cekilisleri ✖

Sw Güzel Pluginleri Çok Güzel Satiliyor mu Alıcam :)
  9. ThEnderMan

Server Güzell Birde Adam Çekerse :) Dadindan Yenmez Belki VIP Alabilirim :)
  10. ThEnderMan

Server Dün Nerden Çöktü SonradanAçildi Dediniz sw ram 12 gb oldu die ??
  11. ThEnderMan

Ben Builder Olmak İstiyorum Bide VIP Cekilisi Fln Olucak Mi ?? Olmicak ise VIP alicam Ama Sw Adam Gelmemiss Lütfen Gelin Yha VIP Almak istiyom Sw lerde :) :)
  12. ThEnderMan

Boss-HG-OITC-Silah-TntRun-SubwaySurf -->> FGOnline.nitrado.net

Server Çok Güzel Ama Biraz Az Adam Var VIP Alicam Ama Kesin :) Mobil ÖDeme Mi Var Sadece Yoksa Baska Seceneklerde Var Mi???
  13. ThEnderMan

AtillaHosting Minez-ZombieSurvival Sunucusu-%100 Emek-Köylülerle Tarım-60'dan fazla silah-Zor Sunucu

Bu ARada Benide Ekleye Bilirsin Nick: FuckerPVPKrdesim Bu Arada Bana Skype Verebilir Misin ???
  14. ThEnderMan

AtillaHosting Minez-ZombieSurvival Sunucusu-%100 Emek-Köylülerle Tarım-60'dan fazla silah-Zor Sunucu

Krdesim Kapali Beta ise Çok Bug Var Örn:LogOut Bugu :)
  15. ThEnderMan

Krdesim Alim Varsa Skypeni Ver Ya Da Skype Ekle Hertürlü Konuda Bilgim Var !!! Skype:ege.aymelek11
  16. ThEnderMan

FGOnline VIPCEkilisi-MiniGames-FlappyBird-SubWaySurf-Boss-%0 Lag -Hg IP:FGOnline.nitrado.net

- FGOnline.nitrado.net ★★ • Serverimizde 39 Warp vardır . ★★ • Serverimizde Lapis Orta Boydur. ★★ • Serverimizde lapis otomatik deildir. kasmaz server. ★★ • Serverimizde eventler olur. ★★ • Serverimizde adalet vardır. ★★ • Serverimizde Rehberler ilgilidir. ★★ • Serverimizde edit yoktur. ★★ •...
  17. ThEnderMan

MuratAbiGF Faction Sunucu 7/24 --Boss--Oyuna P4 İle Baslama--VIP Cekilisi Alimlar

################################# < MuratAbiGF Faction PvP Krallığı © 2014 > ** Sunucuya Ortak Aranir ** ILETİŞİM SKYPE : ege.aymelek11 ################################# || Server IP : 31.210.115.52 || || Web : (Yakinda) || || Sürüm : 1.7.2 - 1.7.4 - 1.7.5 || || Kapasite : 82 SLOT - 6GB RAM|| ||...
  18. ThEnderMan

Boss-HG-OITC-Silah-TntRun-SubwaySurf -->> FGOnline.nitrado.net

VIP Nasil Alabilirim ??