Arama sonuçlarınız

1. Akira

[PAKET] LOBI Plug-in Paketi 1.7 | 1.8 Tamamen Bana Aittir. @Altay Karapars

Çakma lobi yoktur ancak düz lobi olarak kullanılabilir. Eklenti paketi tamamen bana aittir iletişim skype adresi: Altay.Karapars Bana buradan ulaşabilirsiniz Minecraft işlerini bırakıyorum ama sizlere yardımcı olmaya çalışırım. İyi olup olmaması yada yorumlarınızda "kötü" gibi şeyler umrumda...
  2. Akira

[SPAWN] ZeusNW Spawn V2

Merhaba arkadaşlar önceden bir spawn paylaşmıştık başka bir spawn yaptık şimdi sizlerle onu paylaşalım :) Güle güle kullanın. İndirme ve Virustotal sonuçları. İndirme Virus Total
  3. Akira

[ISTEK] Oylama +/-

Arkadaşlar bir ricam olacak sunucumda oyunculara bir şey sormak istiyorum bunu yapayımmı yapmayayımmı bir kişi 10 kere yap bir kişi 20 kere yapma diyor. Bunu bir oylamaya çevirmek istiyorum bunun içinde sizlerden yardım istiyorum. Sistem şöyle oylama örn: /oyla balon yapılsınmı? evet diyenler...
  4. Akira

[SPAWN] - Önceden Kullandığımız Spawnımızı Sizlerle Paylaşıyoruz! SCHEMATIC + WORLD SAVE

Merhaba arkadaşlar biz daha önce kullandığımız spawnı başkalarıda faydalansın diye foruma koymaya karar verdik. Umarım kullananlar olur güle güle kullanın. Tamamen bize aittir. Schematic Indirmek Icin http://download1501.mediafire.com/kt6x8c9p5gqg/061q4co3f7g8927/ZeusNW_Spawn.schematic...
  5. Akira

[BASIT] Arkadaslar Mâlumunuz Script Hakkında Bilgim Yok Lütfen Yardımcı Olun.

/sunucudanyasakla yazdıgımda /ban komudunu kullanmasını ıstıyorum bir arkadaştan destek aldım ama galiba arkadaş biraz acemi çıktı olmadı kodu falanda unuttum :(
  6. Akira

☪ ZeusNW - Builder'ini Arıyor Siz Nerdesiniz? Son Tarih 01.03.2015 Hemen Başvur Ve Bize Katıl!

Merhaba arkadaşlar "Network" başlığı sizlere HUB (Çekirdek) sunucuyu andırabilir doğru. Önceden çekirdek sunucuyduk ancak bazı eksiklerimizden dolayı sunucuda çok hasar vardı, Ve kapatma kararı aldık şuanda sadece Faction olarak ilerliyoruz Faction nedir? Faction - Clan, Grup yada Ekip olarak...
  7. Akira

[ISTEK-BASIT-2X] - Reklam & Küfür Bloklama Ve Kısaltılmış Şeyleri Otomatik Olarak Uzun Yapma.

Konu Başlığında Bahsettiğim Gibi 2 İstekte Bulundum 1. Oyuncular Küfür Yazdığında Sadece Onlara Gidecek Bir Mesaj ÖRN: (Küfür Ettiniz Lütfen Kelimelerinize Dikkat Ediniz) Gibisinden. 2. Olarakta sa - s.a Yazınca Otomatik Olarak Selamın Aleyküm Yazması Daha Önce Konular Açıldıysa Kusura Bakmayın...
  8. Akira

[1.7.X - 1.8.X] - ZeusFaction |+| FullFaction |+| Boss |+| Epic Itemler |+| Detaylı Bilgi İçin Gir !

Önsöz Olarak Sunucumuzda Bulunan Tüm Destekçilerimize Teşekkürlerimizi İletiyoruz. Merhaba Arkadaşlar Bugün Sizlere Bir Sunucu Tanıtımı Daha Yapacagım. Sunucumuzun Ismi ZeusFaction'dur Ismindende Belli Olduğu Gibi Faction Sunucudur. Normal Bir Sunucudan Daha Fazlasını Barındıran ZeusFC...
  9. Akira

[ISTEK - BASIT]##Bolge Belirleme Ve Oraya Gitme.

Başlıkta Belirttigim Gibi :D ÖRN: /ev-belirle Gitmek İçin ÖRN: -/evgit Yapana şimdiden teşekkürler :D
  10. Akira

[ISTEK - BASIT] /boss YAZINCA ISTEDIGIM KODUN GERCEKLESMESI.

Konu Başlıgında Belirttigim Gibi. /boss Yazmam Halinde /summon VillagerGolem -0 -1 -0...
  11. Akira

ChestShop || SORUNU ACIL YARDIM LUTFEN.

Arkadaşlar lütfen yardımcı olun chestshop'u Türkçe'leştirdim ancak marketi kuruyorum Paranız yetersiz hatası alıyorum Lütfen yardımcı olun Şimdiden Teşekkürler.
  12. Akira

Pixel - PrumenCraft'ın Rezaleti

Acıklanacak fazla bir şey yok zaten sunucuyu her ay sıfırlıyorlar it gibi hileci dolu canımızı sıktınız artık emeklerımız sıfırlanıyor her ay yeter açıkları kapatamıyorlar 1 tane admın var 100 lerce hileci var valla canımız sıkıldı, kurucu sunucuyu 1 ay boş bıraktı sunucuda op almayan kalmadı...