☪ ZeusNW - Builder'ini Arıyor Siz Nerdesiniz? Son Tarih 01.03.2015 Hemen Başvur Ve Bize Katıl!

Akira

Marangoz
En iyi cevaplar
0

Play.ZeusNW.Com

Merhaba arkadaşlar "Network" başlığı sizlere HUB (Çekirdek) sunucuyu andırabilir doğru.
Önceden çekirdek sunucuyduk ancak bazı eksiklerimizden dolayı sunucuda çok hasar vardı,
Ve kapatma kararı aldık şuanda sadece Faction olarak ilerliyoruz Faction nedir?
Faction - Clan, Grup yada Ekip olarak adlandırabileceğimiz şekildedir.
Bir grup kurulur o gruba birçok üye katılır katılmaz gibi sistemler yaşanır.
Emek verilerek diğer gruplarla mücadele içerisine girilir,
Burada bahsetmek istediğim şey Faction sunucusuna lâik şeyler yapabilmenizdir.
Eğer kendinize güveniyorsanız bu konunun altına başvurunuzu yollayınız.

Kod:
İsim:
Soyisim
Ne Zamandır Minecraft Oynuyorsunuz?:
Bizlere Gösterebileceğiniz Bir Yapıt: (LINK OLARAK ATIN)
Neden Biz:
World Edit - World Guard Komut Bilgileri: (Açıklamalı Lütfen)
Aktiflik Süreniz: (Hafta İçi - Hafta Sonu)
Dediğimiz gibi konu altına başvurunuzu yollayabilirsiniz, ZeusNW Ekibi.

tayfunwolf

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İsim:Tayfun
Soyisim:Kurt
Ne Zamandır Minecraft Oynuyorsunuz?:2,5 yıldır
Neden Biz: Çünkü sv nizi çok sevdim çok eglenceli
World Edit - World Guard Komut Bilgileri: //wand //set //walls //undo //redo //expand vert /region define wgninismi eğer bir oyuncu eklemek istiyorsak /region define wgismi oyuncu/region flag wgismi pvp deny pvpyi kapar /region flag wgismi mobspawning deny mob dogmaz /region flag wgismi tnt deny tnt patlaması yerleri patlatmaz /region flag wgismi creeper-explosion deny creeper patlamasını kapar /region addowner oyuncuismi seçili yere sahip ekler /region removeowner oyuncu seçili yerin sahibini sahiplikten atar /region remove yerin wg ismi /region flag lava-flow lavın akmasını kapar /region flag water-flow suyun akmasını engeller
Aktiflik Süreniz: (Hafta İçi - Hafta Sonu) Hafta sonu 4-5 saat Hafta içi 2-4 saat
[DOUBLEPOST=1424867644,1424867564][/DOUBLEPOST]yapıt resmi atıcam

Akira

Marangoz
En iyi cevaplar
0
İsim:Tayfun
Soyisim:Kurt
Ne Zamandır Minecraft Oynuyorsunuz?:2,5 yıldır
Neden Biz: Çünkü sv nizi çok sevdim çok eglenceli
World Edit - World Guard Komut Bilgileri: //wand //set //walls //undo //redo //expand vert /region define wgninismi eğer bir oyuncu eklemek istiyorsak /region define wgismi oyuncu/region flag wgismi pvp deny pvpyi kapar /region flag wgismi mobspawning deny mob dogmaz /region flag wgismi tnt deny tnt patlaması yerleri patlatmaz /region flag wgismi creeper-explosion deny creeper patlamasını kapar /region addowner oyuncuismi seçili yere sahip ekler /region removeowner oyuncu seçili yerin sahibini sahiplikten atar /region remove yerin wg ismi /region flag lava-flow lavın akmasını kapar /region flag water-flow suyun akmasını engeller
Aktiflik Süreniz: (Hafta İçi - Hafta Sonu) Hafta sonu 4-5 saat Hafta içi 2-4 saat
[DOUBLEPOST=1424867644,1424867564][/DOUBLEPOST]yapıt resmi atıcam
Değerlendirilecek.

alihancrmn

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
İsim:Alihan
Soyisim:Çerman
Ne Zamandır Minecraft Oynuyorsunuz?: 2009'dan beri
Bizlere Gösterebileceğiniz Bir Yapıt: Maalesef foto çekmiyorum.Çekmeyide önermiyorum.Ama siz bana konu verirseniz anında yaparım.
Neden Biz: Gerçektende bir servere ihtiyacım var.Birşeylerle uğraşmayı,yapı yapmayı çok seviyorum.
World Edit - World Guard Komut Bilgileri: Son detayına kadar biliyorum.Tabi bilmediğim 1-2 komut olabilir ama öğrenmeyede açığım.
Aktiflik Süreniz: Hafta İçi Her Gün 4-5 Saat - Hafta Sonu Her Gün 6-7 Saat [Değişebilir]

Akira

Marangoz
En iyi cevaplar
0
İsim:Alihan
Soyisim:Çerman
Ne Zamandır Minecraft Oynuyorsunuz?: 2009'dan beri
Bizlere Gösterebileceğiniz Bir Yapıt: Maalesef foto çekmiyorum.Çekmeyide önermiyorum.Ama siz bana konu verirseniz anında yaparım.
Neden Biz: Gerçektende bir servere ihtiyacım var.Birşeylerle uğraşmayı,yapı yapmayı çok seviyorum.
World Edit - World Guard Komut Bilgileri: Son detayına kadar biliyorum.Tabi bilmediğim 1-2 komut olabilir ama öğrenmeyede açığım.
Aktiflik Süreniz: Hafta İçi Her Gün 4-5 Saat - Hafta Sonu Her Gün 6-7 Saat [Değişebilir]
Değerlendirelecek.

matarina

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
İsim:Batuhan
Soyisimİyilikli
Ne Zamandır Minecraft Oynuyorsunuz?:3 yıl
Bizlere Gösterebileceğiniz Bir Yapıt: (LINK OLARAK ATIN)Oyunda Görürsünüz Ne Kadar İyi Oldugumu Süpriz Olsun :)
Neden Biz:
World Edit - World Guard Komut Bilgileri: (Açıklamalı Lütfen) World Guard World Edit KodLarını Çok İyi Bilirim 3 4 AY world guard kodlarına çalıştım
Aktiflik Süreniz: (Hafta İçi - Hafta Sonu)hafta içi 4 5 hafta sonu 7 8 saat

Akira

Marangoz
En iyi cevaplar
0
İsim:Batuhan
Soyisimİyilikli
Ne Zamandır Minecraft Oynuyorsunuz?:3 yıl
Bizlere Gösterebileceğiniz Bir Yapıt: (LINK OLARAK ATIN)Oyunda Görürsünüz Ne Kadar İyi Oldugumu Süpriz Olsun :)
Neden Biz:
World Edit - World Guard Komut Bilgileri: (Açıklamalı Lütfen) World Guard World Edit KodLarını Çok İyi Bilirim 3 4 AY world guard kodlarına çalıştım
Aktiflik Süreniz: (Hafta İçi - Hafta Sonu)hafta içi 4 5 hafta sonu 7 8 saat
Altay.Karapars Skype Ekleyiniz Lütfen.[DOUBLEPOST=1424965862,1424893246][/DOUBLEPOST]ALIM KAPANMIŞTIR ###########