Arama sonuçlarınız

1. Vayspec

FACTİON SUNUCU UrasNetwork

Yeni açılacak olan hazırlık aşamasındaki faction sunucumuza pluginer/skripter arıyorum. Skype : UrasNetwork
  2. Vayspec

UrasNW

Katılmak için doldurmanız gereken form aşağıdadır. Formu doldurup konu altına cevap yazarak katılım sağlarsınız. Son katılım tarihi 30 Kasım. (30 Kasım' dan sonraki cevaplar geçersiz sayılacaktır.) Biraz projemizden ve kendimden bahsetmek gerekirse, ben Berkan 1 Ocak 98 doğumluyum geçici bir...
  3. Vayspec

MİMAR [BUİLDER] ARAYANLAR BURAYA !

Daha önce GoriasBuild kurucusu olarak kendi ekibimle hareket ediyordum, takımı dağıttım bireysel olarak çalışmayı planlıyorum. Daha önceki yaptığım yapılara konu linkinden ulaşabilir inceleme yapabilirsiniz. https://forum.gamer.com.tr/konu/gorias-building-sponsorunu-ariyor.337580/ Biraz...
  4. Vayspec

Gorias TEAM Kendi serverini açtı, alımlar başladı.

Takımımız profesyonel bir builder ekibidir, bu ekibe sunucumuzu yönetmek için pluginer ve skripter arıyoruz. Size form doldurmak gibi saçmalıklarla uğraştırmak yerine direk skype adresimizi veriyoruz. Plugin paketi hazırlanacak uzun süre online arkadaşlar alttaki skype adresinden ulaşabilir...
  5. Vayspec

Builder ve ya Yetkili arayanlar baksın !

18 Yaşımdayım, İzmir'de yaşıyorum. Günde 9-10 saat aktif olabilirim, mikrofonum var istediğin programda istediğiniz grupta konuşma ve anlık iletişim kurabilirsiniz. Daha önce medieval bir kaç build yapmıştım 1-2 serverde builderlikte yaptım, yetkili olarakta bir kaç kere server açtım...
  6. Vayspec

>SKYFORCE< SkyBlock Serveridir, ALIM VARDIR 1.7.X

>SKYFORCE< *Serverimiz skyblock serveridir. *Market mevcuttur. *Büyü ve örs mevcuttur. *Alım vardır. *7 Gün 24 Saat Açıktır. *Haftaiçi Hergün Saat 6'da event vardır. İP : 88.245.58.3 HER GECE YARIM SAAT BAKIM YAPILACAKTIR. (22:30-23:00 ARASI) EVENT TAKVİMİNE OYUN İÇİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ SERVER...
  7. Vayspec

>SKYFORCE< SkyBlock Serveridir, ALIM VARDIR 1.7.X

>SKYFORCE< *Serverimiz skyblock serveridir. *Market mevcuttur. *Büyü ve örs mevcuttur. *Alım vardır. *7 Gün 24 Saat Açıktır. *Haftaiçi Hergün Saat 6'da event vardır. İP : 88.245.58.3 SERVERİ KENDİ EMEKLERİMİZLE KURDUK BU YÜZDEN KAPANMA İHTİMALİ YOKTUR. GECELERİ BİLGİSAYARI AÇIK BIRAKACAĞIZ...