Arama sonuçlarınız

1. AZGINDELİ

HydraMC konu taşınmıştır içeri gelip görün :)

Beyler server süper herkeze öneririm gelinde hep birlikte oynıyalım :D (serveri arkadaşa ben aldım :D)
  2. AZGINDELİ

:D ismim yazcağıma ismin yazmışım aslında forumu bırakmamın sebebi başka

:D ismim yazcağıma ismin yazmışım aslında forumu bırakmamın sebebi başka
  3. AZGINDELİ

Artık bu forumu bırakıyorum nedeni : ismin AzgınDeli siz siz olun isminizi böle yapmayın

Artık bu forumu bırakıyorum nedeni : ismin AzgınDeli siz siz olun isminizi böle yapmayın
  4. AZGINDELİ

ARKADAŞALR MİNECRAFT MOD KONUSUNDA YARDIMM BİLENN KİŞİLER GELSİN

büyük ihtimal veya modun çalışması için ek dosya gerekiyor
  5. AZGINDELİ

yalnış yazmış öle bir mod yok !
  6. AZGINDELİ

Zodiak-Craft[SURVİVAL]- YENİ AÇILDI IP:46.20.1.66:1136 -[herkes DAVETLİDİR.]

Öle demiyelimde eskiden hep adminlermiz senin yaşındaydı ve sw batıran onlardı !
  7. AZGINDELİ

:D

:D
  8. AZGINDELİ

TMI yı bilmeyen cahiller : TMI mesela singleplayer veya serverinizde op ken 2 saat /give yazmak yerine hemen 2dk da ordan seçip alıon vb faha bir sürü şey edit ıtem zamanı değiştirme filan
  9. AZGINDELİ

Yer:KARAKÖY :D

Yer:KARAKÖY :D
  10. AZGINDELİ

Hort derken yani han gi anlamı ile kullanıon :D

Hort derken yani han gi anlamı ile kullanıon :D
  11. AZGINDELİ

Sen istiyor duj verecek bej lira. hızlandırılmış verisiyon :D

Sen istiyor duj verecek bej lira. hızlandırılmış verisiyon :D
  12. AZGINDELİ

Umuuuut Ada imparatorluğu yerine yogbox çek PLS

Umuuuut Ada imparatorluğu yerine yogbox çek PLS
  13. AZGINDELİ

YouMadBro /Özel Site/3 Yıllık Profesyönellik/Destek/Work it harder,Make it better...

vayy bir klanın sitesi var PVO klan :D :Dama bu arada siteniz cidden berbat ama eğer bana sitede admin verirseniz tasarımcıyım yaparım bişiler Adam tel de yalnış yazabilir klanda bu arada iğrenç siteniz filan
  14. AZGINDELİ

||SonSavaşçı||-IP:78.135.94.185-%100 Survival Sunucu

Ram:4gb Ip:78.135.94.185 slot:45 Daha önce bir sürü server kurduk ama hepsi HakMC nin rezilliği yüzünden kapandı buna bir koruma sistemi yaptık ama inşallah yine hacklenmez SonKervan gibi mesela biz reklam yapıyoz serveri fullüyoz adamlar geliyo hackliyo motd ye HakMC nin IP sini koyuyo bu...
  15. AZGINDELİ

Zodiak-Craft[SURVİVAL]- YENİ AÇILDI IP:46.20.1.66:1136 -[herkes DAVETLİDİR.]

13 yaşındaki dünkü çocuk gelmiş alım istio kardeşim dalga ma geçion :D Konu sahibine sölüyorum bunu konu çok yalnış yerdeAma serverini sevdim çok iyi yapılmış bu arada AxiTR den bence VDS al daha güçlü bir sunucu elde edersin :)Ne bir kız server mi kurdu haha :D ilk defa gördüm dalga geçmiom...
  16. AZGINDELİ

Kendimi yansıtmaya çalıştım :D

Kendimi yansıtmaya çalıştım :D
  17. AZGINDELİ

Sunucu kurcam ama çok sağlam disiplinli bir kadro kurmam lazım çoluk çocukla işim olmaz +15

yaşın 15 deil forum bilgilerin öle göstermiyo yaşın 13 -_- yalan söleme bari ve ben plugin paketlerimi asla çalmam kendim yaparım Ana bacı karıştırmak istemiyom uzakylı sadece barış için gelmedin neyse ban yemek istemediğimden sölemicem :zombi:
  18. AZGINDELİ

Oha Şuna bakın kumlar havada duruyor !

:SA:DSA:SA
  19. AZGINDELİ

Oha Şuna bakın kumlar havada duruyor !

Herobrine da illuminati nin işi :p
  20. AZGINDELİ

Sunucu kurcam ama çok sağlam disiplinli bir kadro kurmam lazım çoluk çocukla işim olmaz +15

Hmm ok düşünemedim :) test edicem seni bu arada
  21. AZGINDELİ

Minecraft VDS Server Açacağım---Bilişim Şirketi Tavsiyesi Verin

axitr ye mi laf etti şimdi bu bak kardeşim adamların zevkine karışma ve ben şu an axitr ve batihosttan memnunum bunlara laf edene bende ederim Sen hiç forumdaki böle soruları cevaplarmıydın :D Batihost mesaj yazdı wyuwuwauuwuwau :D