Minecraft VDS Server Açacağım---Bilişim Şirketi Tavsiyesi Verin

AZGINDELİ

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
AxiTR tamamen diğer serverleri kıskanan bir bilişim şirketi.Fiyatlarına bakma hiç iyi değiller çok lag oluyor,ayrıca server IP'sine hamachi IPsi yazılan 10 tane server gördüm belki Axinin.

Adamlar metin2 oynuyor sen düşün :)
axitr ye mi laf etti şimdi bu bak kardeşim adamların zevkine karışma ve ben şu an axitr ve batihosttan memnunum bunlara laf edene bende ederim[DOUBLEPOST=1421832397,1421832291][/DOUBLEPOST]
biz uygun olanı yazdık, sizin slot sayısını değiştirmeniz ile sunucu o kadar slot olmuyor :)
ama değiştirmenizede karışmıyoruz.
Sen hiç forumdaki böle soruları cevaplarmıydın :D
Batihost mesaj yazdı wyuwuwauuwuwau :D

Batn_Batn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
biz uygun olanı yazdık, sizin slot sayısını değiştirmeniz ile sunucu o kadar slot olmuyor :)
ama değiştirmenizede karışmıyoruz.
Merhaba bugün sitenizde 70 tl mobil ödeme yapmak istedim yaptığımda ise mobil ödeme limiti felan dedi ve yükleyemedim yükleme imkanım varmı?

batihost.com

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İki parça yükleyin. Üst sınır 75 Tl

Sent from my HTC One using Tapatalk

fuhreralbay

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
axitr tavsiye etmem üslupları siz ne kadar sakin kalsanız da kötü aşağılar şekilde ve paranız içerde kalabiliyor tüm harita plugin vs seyleriniz bir anda kapanan serverlarında çöp oluşuyor ben efsane demiyorum yaşadığımı söylüyorum

Gavatos

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
mygamehosting vardı sanırım 8gb 80 tl.

YunusEmreGT

"Talk is cheap, show me the code."
En iyi cevaplar
2

IbrahimOffical

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Nitrado Diyenler Olmus Nitrado vds Vermez Vps Verir Sana Batıhostu ve axitryi Önere Bilirim Kardeşim