Arama sonuçlarınız

1. AniMinePROjects

Ben Çıkarım

Teşekkür ederim kardesim, izlemeye devam et. Bu daha hiçbir şey :)
  2. AniMinePROjects

Ben Çıkarım

Arkadaşlar Videolarıma hızla devam ediyorum. Montajlı yapıyorum artık. Bana göre video baştan sona eğlenceli oldu. Umarım sizler de beğenirsiniz ! :)
  3. AniMinePROjects

Minecraft Hayvancılık yapayım derken pusuya düştüm

Eyvallah kardeşim, aynen dediğin gibi yapacağım mod filan oynayacağım ilerleyen videolarımda :)
  4. AniMinePROjects

Minecraft Hayvancılık yapayım derken pusuya düştüm

Tekrardan merhabalar arkadaşlar. Minecraftta videolarıma devam ediyorum. Hayvancılık ile ilgili video yapayım dedim demez olaydım fena pusu yedim :D 5:40 tan sonrası bayağı aksiyonlu oralara bakmanızı da öneririm. İyi seyirler !
  5. AniMinePROjects

Minecraft Tarım rehberi

Tavsiye için teşekkürler.
  6. AniMinePROjects

Minecraft Tarım rehberi

Videoda bir yanlışlık yok veya öğretim sistemimde, bizzat Minecraft kullanıcı el kitabından incelenerek yapılmıştır.
  7. AniMinePROjects

Minecraft Tarım rehberi

şu an kanalın alt yapısını oluşturduğumdan bu basit işleri yapmak zorundayım, ilerledikçe daha süperleri gelecek.
  8. AniMinePROjects

Minecraft Tarım rehberi

Selam arkadaşlar, videolarıma hızla devam ediyorum. Bu video'da biraz edit işine de girdim (bknz. Dk 01:10, 04:08, 16:00...) . yani videolar sıkıcı olmayacak. Sonraki videom animasyon ile tanıtım olacak. İyi seyirler :)
  9. AniMinePROjects

Minecraft Survival ilk Video !

Desteğin için çok teşekkür ederim kardeşim. İlerleyen zamanlarda ortak şeyler yapabiliriz. Öncelikle kanalı iyi bir dolduracağım. :)
  10. AniMinePROjects

Animasyon yapmaya devam edeceğim bu yan kanalım olacak :) hatta bu kanalda da yapacagım
  11. AniMinePROjects

kötümü o kadar
  12. AniMinePROjects

Merhabalar arkadaşlar ! Belki bir kaçınız beni tanır. Minecraft animasyonları yapıyordum. Yeni bir kanal açarak minecraft gameplay' leri çekme kararı aldım. Yorumlarınızı gerçekten merak ediyorum. Neler tavsiye edersiniz ? Yanlış olan bir şey var mıdır ? Yapacağınız her yorum benim için çok...
  13. AniMinePROjects

Korku Severler !

Saol arkadaşım bilgi için, siteyi pek bilmiyorum da, ondan göremedim. Teşekkürler izlediğin için :)
  14. AniMinePROjects

Korku Severler !

O zaten ilk video, öyle olması normal :) Bu arada mine imator' de yapıyorum animasyonları, pro bir program kullanamıyorum, render süreleri çok uzun oluyor. Yeni bir sisteme geçtiğimde cinema 4d ile yola devam edeceğim.
  15. AniMinePROjects

Korku Severler !

Çoğunluk bu bölüm başlığı altında diye, bir de burada göstereyim dedim, yenisini şu an yapmaktayım.
  16. AniMinePROjects

Korku Severler !

Arkadaşlar forumda en çok bu bölümün aktif olduğunu farkettim. Youtube' da güzel korku animasyonları yaptığım kanalım var, fakat itinayla yabancı eleman çekiyorum, türk arkadaşlara ihtiyacım var, bana destek verebilecek. Ne kadar çok ilgi alabilirsem o kadar seri video yapabilirim. O yüzden...
  17. AniMinePROjects

Amaç da o zaten :) Slenderman maplı gameplayler çekeceğim, kanalı takipte kalırsan ıyı olur :)

Amaç da o zaten :) Slenderman maplı gameplayler çekeceğim, kanalı takipte kalırsan ıyı olur :)
  18. AniMinePROjects

Minecraft Nazi Zombi Animasyonu

Bir şekilde korktugunu belli etmem gerekiyodu, ve güzel bir çığlık ta bulamadım, bulduklarım arasında en uygunu bu idi. İzlediğin için teşekkürler :)
  19. AniMinePROjects

Çok sağolun arkadaşlar. Mine-imator kullanıyorum, cinema 4d denedim çok zor render alınıyor, bu sebeple mine imatorden devam edıyorum. Ağızı, yüzü vb. organları oynasa benim için de iyi olurdu fakat mine-imator bu tarz seyleri barındırmıyor, belki ilerde geliştirilir. Herkese çok teşekkürler...
  20. AniMinePROjects

Selam arkadaşlar yaklaşık 4 ay önce bir animasyonl sizlerin karşısına çıkmıştım, slenderman ile ilgiliydi. Bu sefer Nazi zombilerini ele aldım ve bayagı ürkütücü bir video çıkardım. Youtube'da kanalımı takip ederek bana destek olun arkadaşlar, türklerin neler yapabileceğini gösterelim. :)...
  21. AniMinePROjects

Steve Slenderman' den kaçmaya Çalışıyor [Animasyon]

Teşekkürler Arkadaşım, yenisi üzerinde çalışıyorum şu an :)
  22. AniMinePROjects

sağol kardesim, evet biraz yapmacıklık var orda ama dikkat ettiysen ilerleyen sahneler daha iyi, orası başıydı. zamanla kavradım o işi :) tamamdır. Bana özelden mesaj atarsın hikayeyi oluşturduğunda, böyle kısa bir şey olsun, çok zahmetli çünkü. Orta derecede hareketli olsun yeter :)
  23. AniMinePROjects

Evet olabilir, iyi olur hatta. konu güzel olursa cok da iyi yaparım . Teşekkürler , beğenmene gerçekten sevindim :) Yanii, bi iş yapıyorsan degmesi lazım :)
  24. AniMinePROjects

hehehe sağol kardeşim, başlığın basit olmasını istedim :)
  25. AniMinePROjects

Teşekkürler kardeşim beğeneme sevindim. :) Biraz becerilerimizi de kattık programa. Bence çoğu kişi programı yanlış kullanıyor. Mükemmel bir program, senin dünyan, senin kuralların.