Steve Slenderman' den kaçmaya Çalışıyor [Animasyon]

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
Helal olsun. Ben de biraz Mine-Imator ile wallpaper çalışmaları yapmıştım. Bana çok iyi olduğumu söylerlerdi ama sen benden daha iyisin. Kamerayı da çok iyi kullanmışsın. Video düzenlemen de çok güzel. Telefonda olduğum için kalitesiz, takılarak ve ses olmadan izledim. O yüzden detaylı yorum yapmıyorum. Fırsat bulduğumda daha iyi yorum yaparım. Eline sağlık.

Alkar

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aslinda talebe göre bir tane yapmak istiyorum, istek te alabilirim :)[DOUBLEPOST=1419096686,1419096608][/DOUBLEPOST]
Mine imator' ü ilk kullanmamdı. Hemen kavradım. Bu tür programlarda becerilerim var. Sony vegas pro' yu zaten yalamış yutmuşum. ikisini birleştirdiğinde mukemmel oluyor :) Teşekkürler bu arada :)
İstek hmm...
Belki sana bir kaç hikaye yazar gönderirim? Sen de beğendiklerini animasyon yaparsın? Bu tür işlerde gayet iyyimdir B)

Zurinqun

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Mine-animator ile izlediklerim arasında yapılmış en iyi animasyondu bu! HARİKA!

AniMinePROjects

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İstek hmm...
Belki sana bir kaç hikaye yazar gönderirim? Sen de beğendiklerini animasyon yaparsın? Bu tür işlerde gayet iyyimdir B)
Evet olabilir, iyi olur hatta. konu güzel olursa cok da iyi yaparım .

Mine-animator ile izlediklerim arasında yapılmış en iyi animasyondu bu! HARİKA!

Teşekkürler , beğenmene gerçekten sevindim :)

Küçücük bir video için 6 gün uğraşmış adam. Emek vermiş. Bu kadar güzel olmasının sebebi elbette budur.

Yanii, bi iş yapıyorsan degmesi lazım :)

zombiespaceman1

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mükemmel . Fakat stevein takılıp düşme sahnesi biraz yapmacık olmuş :)

Alkar

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben düşme sahnesi değil de Steve'in kafasının baykuş gibi neredeyse 360 derece dönmesine şaşırdım.[DOUBLEPOST=1419169947,1419168338][/DOUBLEPOST]
Evet olabilir, iyi olur hatta. konu güzel olursa cok da iyi yaparım .

Teşekkürler , beğenmene gerçekten sevindim :)

Yanii, bi iş yapıyorsan degmesi lazım :)
Bana biraz zaman tanı.Bakalım ortaya bir şeyler çıkarabilecek miyim?Bu arada seri mi olsun yoksa bu animasyon gibi bir şey mi olsun?

AniMinePROjects

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

sağol kardesim, evet biraz yapmacıklık var orda ama dikkat ettiysen ilerleyen sahneler daha iyi, orası başıydı. zamanla kavradım o işi :)

Ben düşme sahnesi değil de Steve'in kafasının baykuş gibi neredeyse 360 derece dönmesine şaşırdım.[DOUBLEPOST=1419169947,1419168338][/DOUBLEPOST]
Bana biraz zaman tanı.Bakalım ortaya bir şeyler çıkarabilecek miyim?Bu arada seri mi olsun yoksa bu animasyon gibi bir şey mi olsun?

tamamdır. Bana özelden mesaj atarsın hikayeyi oluşturduğunda, böyle kısa bir şey olsun, çok zahmetli çünkü. Orta derecede hareketli olsun yeter :)

KorhanOyunda

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
1-Slenderman tarzı güzel ama bir tek kravat eksik :)
2-TheDarkBlood'un dediği gibi çığlık olmamış.
3-Gerisi süper :)