Arama sonuçlarınız

1. kimgtaiv

hadi adminleri eleştirem

başlıyorum neria991 _> egolu ve kendini üstün görüyo bence bu arada çok ban atıyo ama yaptığı işler düzgün oluyo cemodan sonra en sevdyim cemotr_> onilne olan ppsinde saçma bi foto olan abimiz, mevlananın kuzeni <3 <3 (en sevdiğim cemo) yaman_> ajitasyon manyakwolf_> iyi biri bu çok sessiz ve...
  2. kimgtaiv

CraftMania Skyblock Server [Skyblock Kalitesi ile] [1.7.9 - Sade Spawn]

______________________________________________ CraftMania Skyblock Server ______________________________________________ CraftMania.nitrado.net 1.7.9 24 SLOT (ARTTIRILACAKTIR) ________________________________________________________________ Merhaba arkadaşlar sizlere sunucumuz olan Skyblock...
  3. kimgtaiv

Acilen yardım skripterler pluginerler !

Merhaba arkadaşlar benim bir isteğim var, rütbe plugini gibi bir plugin lazım ama rütbelerin adlarını kendim düzenlemek ve atlayacakları parayı kendim belirlemek istiyorum. Nasıl yapabiliriz ?
  4. kimgtaiv

(çözüldü) MİNECRAFT YAPTIĞIM HARİTA KAYBOLUYOR

arkadaslar normal creative harita kuruyorum dümdüz dünyaya. her şeyi kaydedip çıkıyorum geri girince hepsi gitmiş oluyo ne yapcam?
  5. kimgtaiv

SONOYUNCU

Girilmiyor . giriş yapılıyor da kaldı. @IRFN
  6. kimgtaiv

Entity 303 nedir ? (Çalıntı bilgi yapacaksanız gelmeyin lütfen)

Bir kaç şey okudum da hepsi birbirinden farklı söylüyor.Bu yaratığı gören duyan varmı nasıldır anlatın ?
  7. kimgtaiv

[SkyDunya] "SkyLord" [Abartısız, Tadında VIP ve Spawner Satışları]

Server Ip: SkyDunya.nitrado.net Durum: Online ! #VIP Özellikleri abartısızdır. #Edit item satışı yoktur. #Adminler ve rehberler ellerinden geldiğince yardımcı olmaya çalışır. #Slot: 50 (Arttırılabilir) #Lagsız ve adaletli skyblock keyfi #ATM #Jail #SkyLord olma özelliği ( 1000 level güzel...
  8. kimgtaiv

Play.FlareNW.Net [Kitli Hungergames]

Çok güzel bir server gelirseniz kitli hg oynayabiliriz
  9. kimgtaiv

[Leaf Craft Skyblock ]( şu an SurvivalMc olacak) emeklere saygısızlığı,hakaret torpil vb.

Çok severek oynadığım kaliteli bir skyblock sunucusuydu.Ama son yaptıkları yeter dedirtti.Oyuna birsürü para veren vipleri ve spawner alanları hiçe saymış gözünü kırpmadan herşeyi silmiştir.Adalarımızı okadar emek felan kasmışken sıfırlayıp survivale çevirdiler.Verdiğim ss ler ile nasıl bir...
  10. kimgtaiv

Peace Gaming / Torpil-Adaletsizlik-Küfür-Buglar /

Merhaba arkadaşlar uzun süredir bu serverda oynuyordum ama artık canıma tak etti.Torpilli rehberlerden tutunda bedavaya spawner veren adminlere kadar her türlü pislik burada.Sakın bu servere gitmeyiniz.SS lerde ne demek istediğimi çok iyi anlayacaksınız. 1)bir şey bilmeyen rehberler...