Peace Gaming / Torpil-Adaletsizlik-Küfür-Buglar /

kimgtaiv

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar uzun süredir bu serverda oynuyordum ama artık canıma tak etti.Torpilli rehberlerden tutunda bedavaya spawner veren adminlere kadar her türlü pislik burada.Sakın bu servere gitmeyiniz.SS lerde ne demek istediğimi çok iyi anlayacaksınız.

1)bir şey bilmeyen rehberler;

Öldürülünce kabullenemeyip torpille adam banlatmaya çalışan rehber;

4)Torpil ;

Bizler emeğimiz ile kasarken torpille spawner dağıtan kurucular;

Rezilce küfürler;

Torpil :

Terbiyesiz kurucular (Not kurucular 13 yaşındadır server hakkında bir bilgi bilmemekle beraber skyblock servere jobs plugini yüklemişlerdir.)

Server bug dolu buda bunlardan birtanesi ip verirdim gitmeniz için ama okadar rezil bir serverki şikayet konumla onlara reklam yapmayacağım.

$_$ = Kurucu

Kısacası: Skyblock serverda jobs olan, hiçbir hile koruması olmayan, adminleri küfürbaz + torpilci olan bir serverdir.Vakit kaybıdır.Oynadığım günler için çok pişmanım.Adamlar skyblockta etkinlik yapıp adası 600 olan adama SkyLord tagı veriyorlar.Zaten serveri biraz gezerseniz sırf vip satmak için kafalarına göre dakkada bir indirim yapıyorlar.

McPeace

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kimtaiv e küfür etme sebebim Bug Yapması Dikkat ederseniz Diger Kurucuda Dalgasına Yazmış MBarak ında lakabı torpilli herhangibi item yaprdımı yapılmamaktadır

kimgtaiv

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Eminim o yüzden sslere bakarsan onur hediye etti diye bir yazı var konuştukça batıyorsun.Bug yapmadım sizin kanıtınız yok ama benim var.

OgedayTR

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
:DDDd valla aynı haberciler gibi önceki konusmaları çekmeden işine yarayanları atmıssın kardeş senin bana skyblockda skylord isterken yalvardıgın zamanları unuttunmu kardeşim bak sana kötü bir şey demek istemiyorum

Benim ada 1k ve tum gorevler bitti
[20.01.2015 19:45:45] kimgativ: Skylord verir msiin

:D valla önceden bana yalvarıyodun şimdi rezil server :) arkadaşlar buna inanmayın.
bide biz surekli indirim yapmıyoruz kardeşim adamlar şikayetci oluyo fiyatlardan bizde azaltıyoruz. iyilik yapıyoz yaranamıyoz bizde zaten vip satmak için hötümüzü vermiyoz afedersin zorlamıyozda adamlar isterse alır isterse almaz hem o attıgın 20tl öde yada ban atarım :D yı neden yazdım biliyonmu adam ıron golem spawneri olan birinin spawnerini kırmıstı değeride 20tl idi şimdi sen gelip YALAN YANLIS ARKASINI ALMADAN haberleri yaparsan aferdersin bu özür dilerimliğe girer ondan önceki mesajlarıda at bakayım hepimiz görelim birde o bug butun skyblocklarda olan bişeydir oyuzden adanızdaki chestlere kilit koyun diyoruz ve o sorunuda düzelttik BU ARADA o çocukta torpilli değil önceden bizim faction serverimizde admin olan birisiydi bizde ona yaptıgımız bazı davranıslardan torpilli diyorduk o laflarını geri almanıda medenice tavsiye ederim.

kimgtaiv

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Dava açacakmış :) Burası server şikayet yeri değil mi yaptığınız rezilliği herkes görsün ?

OgedayTR

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
kimgtaiv arkadaşım o yalan yazıları kaldırmanı rica ediyorum bak arkadaşımızın lakabı torpilli neden oldugunuda bilmiyosun burda yalan yanlıs haberler yapmaya YERİN YOK!! sayın forum yetkilileri konuda küfür ve yalan bulunmakta lütfen KONUYA KİLİT!

kimgtaiv

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Küfür bulunmuyor ? O sizin serverinizin yaptığı rezillikler.Kaldırmayacağım.Bu siteden kaldırılsa bile başka minecraft forumlarınada açarım ki bu rezilliğinizi görsünler.

OgedayTR

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
kimgtaiv bak kardeşim o attığın fotoğrafların önceden konusmalarını çekmemişsin neden ? çünkü hepsinin bi sebebi var bunu NİYE SÖLEMİYOSUN hadi bekliyorum onların öncesinde yazılmıs olan mesajlarıda at ben hepsini biliyorum nerdeyse

kimgtaiv

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Öyle bir şey yok.Benim kanıtım var ya senin ? Bu konuyu okuyan arkadaslara ricam giderseniz emeklerinize yazık olur onlar toriplle bedava spawnerler alıp, iftiralar savururken sizin değeriniz kalmaz.Bu arada skyblock serverda jobs yüklü ? Herkesde 100-200 k para var

OgedayTR

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
$_$ = Kurucu
bunu neden yazdım sence bi söyle bakayım ?? adam birinin adasındaki ıron golem spawnerini kırmıs bende şakasına ya 20tl öde yada ban:D yazdım çunku değeri 20tl idi bunun arkasını çekmemişsin aaa nekadar garip :DDd
[DOUBLEPOST=1422088790,1422088647][/DOUBLEPOST]jobs plugini adamların isteklerine karşın yukludur nedeni ise markette satış yapmıyoruz her skyblock serverinde nerdeyse jobs plugini bulunmaktadır bizde kafamıza göre indirim felan yapmıyoruz bununla ilgili bir kanıtın varmı biz sadece adamlar fiyatlardan şikayetci diye fiyatları düşürüyoruz adamlar isterse alsın isterse almasın zorlamıyoruzda götümüzüde vermiyoruz affedersiniz ŞİMDİ NEDEN YALANCI DEDİĞİMİ ANLADINMI ?

kimgtaiv

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kanıt ? YOK.

[DOUBLEPOST=1422089025,1422088806][/DOUBLEPOST]"her skyblock serverinde nerdeyse jobs plugini bulunmaktadır"
"her skyblock serverinde nerdeyse jobs plugini bulunmaktadır"

OgedayTR

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
biz herkesin adasını tek tek nasıl kontrol edicez :D biraz mantıklı ol hem kimin adası burası

kimgtaiv

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sizin ustarehber yaptığınız kişinin adası.Bence gayet mantıklı.Aldığınız yetkilileri bile kontrol etmediğinizin kanıtıdır.

[DOUBLEPOST=1422106530,1422089236][/DOUBLEPOST]güncel

2002yiğit

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
bence kimgtaiv haklıdır
1-skyblock serverinde jobs plugini bulunmamalıdır.
2-bu olaydaki şeyler şaka değildir(siz ne kadar şaka yada dalgasına yazsanızza)

3-server kurucuları 7 yaş altı formun kurallarını bilmeyen bir bebeklerdir.
4-küfür eden sizsiniz o yüzden ona küfür etme deme hakkınız yok
5-önceki konuşmalarıda yayınlasada haksızsınız
6-siz herkesin adasını tam olarak düzgün bir şekilde kontrol ettiğinizi sanmıyom.
7-yalandan(gerçekte yok) bir konunun kapatılmasını isteyemezsin.
ve lütfen bana karışmaya kalkmayın siz haksızsınınız ve karışmanız bu durumu değiştirmez.
ve ben karışma dediğim halde karışırsanız serverinize girer kimgtaiv'in dedikleri doğrumu bakarım ve sonrasını siz biliyorsunuzdur.

Son düzenleme: