Arama sonuçlarınız

1. cihadberk

SurvivalOyna/Spawner Kırma/SanalMarket/Görevler/Ve en önemlisi Eylence Var.

Sunucu Açılmıştır Xray engellenmiştir.. ekledim sizi baş rehberle görüştürüceğim... var ancak +15 olmanız lazım@kemalbaskan15 ide konumuza bekleriz :D
  2. cihadberk

SurvivalOyna/Spawner Kırma/SanalMarket/Görevler/Ve en önemlisi Eylence Var.

Gncel ama şuanda Vl de arkadşlar 5 dk lik işimiz kaldı xray ve benzeri hileler engellendi Güncel++
  3. cihadberk

BizimCraft Server Satılıktır. Panelde 46TL vardır. Fiyat 40 TL'Dir. 40 slot ve 20 gün süresi vardır!

ben sadece söylemek istedim bulmuşsunuz ama hangi bugu buldunuz combat olanınımı yoksa raylı sistemimi hangisini :d iyice araştırınız :D
  4. cihadberk

HardSurvival.Nitrado.net Survival Sever %100 Survival 1.7.x

senin sv ne gelmek mi emek hırsızlarının sv sine he :D güldürme beni
  5. cihadberk

sizin açıcağınız sunucudan ne olur yine kimden ne çalıp açıcaksınız siz anca çalarsınız
  6. cihadberk

diyene bak hele sunucunuzdaki çalıntı pluginleri unuttun galiba sayıyım mı adamlara laf atma adamlar kullanırsa kullanır bu seni neden gerdi :D sunucun 1 ayda kapandi diye dime yazık :D bu arada çalıntı hesapla bi yere varamassın tmm mı rapor edildin yetkililerle görüşüyorum....
  7. cihadberk

BizimCraft Server Satılıktır. Panelde 46TL vardır. Fiyat 40 TL'Dir. 40 slot ve 20 gün süresi vardır!

kardeş sv de lag sorunu nasıl oldu bilmiyorum ama gitti t.b bu arada önceki tartışma için k.b sv de combatlog u düzenleyin yada düzenleywbilirim bug var sv de bizzat kendim item kopyalıyorum :D
  8. cihadberk

lag yokmu nasıl yok svye girer girmez elmas setim gitti boss plugininiz yüzünden amatörler o skeleton bosu kapatmamış yaptığım evi yıktı amatör sunucu girilmez....
  9. cihadberk

Mutlu :D

Mutlu :D
  10. cihadberk

Bu Sıralar Satışlardan Dolayı Çok Mutluyum.

Bu Sıralar Satışlardan Dolayı Çok Mutluyum.
  11. cihadberk

*****Tekkardeslik*****

kardeşim sunucudaki açıkları nerden bildirebilirim ?
  12. cihadberk

SonCraft - HardCore Faction - Lapis ve Hammadde Yok - 7/24

kardeşim aynı schematic i bende kullandım ordan biliyorum + sunucunda açık var istdiğim kişinin çarını çalabilirim size ülaşmaya çalıştım ama skypeniz bulunmuyr skype ekle kodu veriyim ortalıktan vermek olmaz şimdi!! acecolton32_cihadberk
  13. cihadberk

AshimaCraft TR Alım Var Bu Fırsatı Kaçırma Bence

AD,SOYAD: Cihadberk ŞAHİN YAŞ: 16 HAKKINDA: Bilişim ve Teknoloji bölümü Web tasarımı ve Program yazılımcılığı okuyorum lise 2 Oynadığım oyunlar PointBlank,Minecraft,Bf4 ve CS:GO bu oynadığım oyunlardan en çok Minecraft ile vakit geçirmişimdir çünkü Usta Pluginerim şuana kadar 3 sv de yetkili...
  14. cihadberk

SonCraft - HardCore Faction - Lapis ve Hammadde Yok - 7/24

bütün bu map schematic isteyene de atarım :D
  15. cihadberk

[Sanal Survival] -> 82 SLOT %100 Survival <->[Boss]<->[Sanal Market]<->[Ipeksi Spawner]<->[Görevler]

sunucuda adalet yok diyenler adminler sürekli izliyorlar ve sunucuyu geliştirmek için her şeyi yapıyorlar oyunda adım Vytautas_Mgp oyunda yeni oldugumu söyledim andromurat sağolsun sunucu hakkında bilgi verdi şuanda o sunucuda üst vip almayı düşünüyorum sunucuda lag yok çok başarılı tebrikler...
  16. cihadberk

BONANZA Yılbaşı Çekilişi (CS:GO ve Minecraft)

*Forum kullanıcı adınız: cihadberk *Sadece gerçek adınız:cihadberk *Yaşınız:16 *Minecraftı kaç yıldan beri oynuyorsunuz:3 *Sunulan oyunlara sahip misiniz :hayır *Youtube'da Minecraft'la ilgili kimleri takip ediyorsunuz:Fare Düşmanı, LeHamam (hunger games), Leaf Gaming35,MuratabiGF, Ruling Game...