BizimCraft Server Satılıktır. Panelde 46TL vardır. Fiyat 40 TL'Dir. 40 slot ve 20 gün süresi vardır!

BizimCraftSurvival

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0

Asansör Yapımı: Her oyuncunun yapabileceği basit ve kullanışlıdır. Merdivenden yavaş yavaş çıkacağınıza tek düğme ile katları çıkıp inebilirsiniz. Yapım için gerekli eşyalar; 1 adet "Demir blok", "2 adet Herhangi düğme", "2 tabela", "1 cam".... En alta demir blogu koyduktan sonra 1 boşluk bırakarak düğmemizi yerleştiriyoruz, Düğmenin hemen üstüne tabela koyduktan sonra 2. kata kadar duvar örüyoruz. 2.katın giriş hizasına bir cam sonra tekrar 1 blok boşluk bir düğme ve tabela. Sonra aşagıdaki tabelaya sag tıklıyoruz ve aynısını üstteki tabelayada yapıyoruz. Bir yazı çıkıyor çıktıktan sonra gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.
  • Claim atma kaldırma ve yetkileri: Claim atamıyorum, arkadaşımı nasıl eklerim, nasıl birini kaldırırım, bütün claim alanlarımı nasıl silerim diyenler bir göz atın;
  • /kit claim yazdığımızda elimize gelen altın kürek ile istediğimiz bir alana sağ tıkladımızda bunun gibi bir şey belirir. Ardından bunun çaprazına 10 adım sayarak 10x10 alana claim atabiliriz. Tabi oyunda ne kadar fazla durursanız claim alanıda bir okadar artıyor.

• Claim Attıktan sonra ise böyle altın blok ve ışık taşı karışımı 4 köşe belirir. Bu belirtilen alan içerisinde kimse sizin yapınıza zarar veremez. Peki ben buraya arkadaşımı nasıl eklerim nasıl kaldırırım diye sorcak olursanız: /trust nick yazarak ekleyebilir. /untrust nick yazarak kişiyi çıkarabilirsiniz. Claim silmek için ise /abandonclaim yazabilirsiniz. Ama yazmadan önce claimli alanın içinde bulunmanız lazım. Ayrıca bütün claimleri aynı anda silmek isterseniz /abandonallclaims yazmanız yeterlidir.

• Spawn: Oyuna gerçekten çok uğraştım açtığımdan beri uykusuzum. Kötü gibi durabilir ama çok emek var ve emeğe saygınızı bekliyorum.
  • Arkadaşlar yorumlarda Serverda lag var cok kötü diyen kişiler oluyor, serverda lag en fazla 60 bugun 22 online rekoru kırdık ve ozaman ping en fazla 60'tı

• Spawn Yeniledik:

• Survival Market ve köylü ticareti:

• warp market yenilendi:

• VİP'lerimiz survivala uygun olarak hazırlanmıştır. Abartı İtem veya yetki yoktur fiyatlarıda ucuzdur. Goldvip 5TL Emeralvip 15 TL diamondvip 25 TL. Viplerde öyle uçma kaçma zıplama yoktur normal survival havasında %100 survival olarak ayarlanmıştır.
  • Server Güncel server ( slot=40 ) online rekoru 40
  • /jobs browse yazarak mesleklere bakabilir /jobs join meslek adı. yazarak mesleklere girebilirsiniz 2 hakkınız var.
  • SERVERDA BOSS YOKTUR KALDIRILDI

Son düzenleme:

DarkWarriorTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Plugin paketi iyi fakat host iyi değil lag oranı fazla oluyor.Host değiştiği taktirde iyi bir sunucu olabilir.Ayrıca survival servere Boss olmaz o zaman serverin survival olmaz emin adımlarla factions olmaya başlar.

frcx

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Şimdi giriyorum.Emeğine sağlık.İnşallah beğenirim ^_^

BizimCraftSurvival

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Dostum ben boss derken boss pluginin kastedtim yoksa oyunda boss felan yok ben çagırmadıkca ayrıca içinden itemde düşmüyor ayarlıda değil birde oyunda ping oranı sabit 20 ile 50 arası oyuncularda herhangi lag şikayetide yok ama ilginiz için ve öneriniz için teşekkürler. İyi forumlar. 12 online güncel++++

cihadberk

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
lag yokmu
nasıl yok svye girer girmez elmas setim gitti boss plugininiz yüzünden
amatörler o skeleton bosu kapatmamış yaptığım evi yıktı
amatör sunucu girilmez....

BizimCraftSurvival

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Arkadaşım yalan yapıp sw yi kötülemeye hakkın yok okadar uğraştık oyundaki 12 online oyuncu hiçbirşey demezken gelip buraya saçma sapan yorum yapıyorsun. lag yok bosslar kapalı 1 2 kücük sorun dısında ( lav akmıyor ) sorun yok onlarıda bugun gece online sayısı azken düzelticem ve yeni spawn yapıcaz böyle kötü yorumlar yaparak bir şey kazanamazsın lag olsa kimse oynamazdı.

BizimCraftSurvival

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Küfürlü konuşman hiç hoş değil ayrıca claim li alana bir başkası claim atamaz oyunda boss yok.. rapor ettim

BizimCraftSurvival

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
abisi sana bos gösterirsem dünyaya salınık napacan
iskelet boss u kapatmayı bilmezler mallar atar yaparlar 10 yaşındaki çocuklar sv açmasın açarlarsada böyle oluyor
Skype adresim orda ekleyebilirsin[DOUBLEPOST=1421427766,1421412910][/DOUBLEPOST]Online Oyuncu rekoru 22 Full güncel+++++

Melkor

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kesinlikle girmeyin NajkyCZ isimli rehber oyunculara küfrediyor ve hile kullanıyor adminler bir şey demiyor.[DOUBLEPOST=1421431749,1421431637][/DOUBLEPOST]Kendime ve 2 arkadaşıma DiamondVip alacaktım ama rehberi böyleyse serverin alınmaz bıraktım serveri gg.

BizimCraftSurvival

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Kesinlikle girmeyin NajkyCZ isimli rehber oyunculara küfrediyor ve hile kullanıyor adminler bir şey demiyor.[DOUBLEPOST=1421431749,1421431637][/DOUBLEPOST]Kendime ve 2 arkadaşıma DiamondVip alacaktım ama rehberi böyleyse serverin alınmaz bıraktım serveri gg.
Dostum Serverda cok konusan var görmüyoruz warp ormanda şikayet ve öneri kutusu var oraya şikayetini atarsan görebiliriz. Rehberler ilgisiz ise şikayet et bizde yeni seçim yapalım bende memnun değilim en kısa sürede şikayetler artarsa yeni seçim yapılacak. İyi aksamlar. İyi forumlar

Melkor

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Dostum Serverda cok konusan var görmüyoruz warp ormanda şikayet ve öneri kutusu var oraya şikayetini atarsan görebiliriz. Rehberler ilgisiz ise şikayet et bizde yeni seçim yapalım bende memnun değilim en kısa sürede şikayetler artarsa yeni seçim yapılacak. İyi aksamlar. İyi forumlar
Gerek yok bıraktım zaten

BizimCraftSurvival

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Gerek yok bıraktım zaten
Tamam dostum düşüncelerin ve şikayetin için teşekkürler saat 23:00'da rehberlik seçimi olacak ilgilenirseniz gelirsiniz. iyi forumlar[DOUBLEPOST=1421463868,1421440725][/DOUBLEPOST]Serverimiz saat 05:03 17.01.2015 tarihinde 40slota yükseltilmiştir. İyi oyunlar
Server online 32 güncel ++++ [DOUBLEPOST=1421579221][/DOUBLEPOST]30 Oline güncel

Son düzenleme:

Eroş77

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

BizimCraftSurvival

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Merhaba Görkem Abi Ben tekata Beni Banlamışlar Hiçbir Sebep Yok Ortada
Skypeye Gelebilirsen Sana Derdimi analatayım. Buda SS
http://imageshack.com/a/img537/2352/SMpLRx.png

Oyuncuların Küfürlerinide SS olarak atiyorum !
http://imageshack.com/a/img540/2976/Mu5mg7.png
http://imageshack.com/a/img540/5162/VjiHVD.png
http://imageshack.com/a/img910/7691/Fj4ylR.png
Görkem Abi Ben O Servere Gece Gündüz Kasıldım Lütfen Banımı Aç İyi günler.
Banın açılmıştır