Arama sonuçlarınız

1. A

Minecraft Açılacak HUB Server

ADMİN Adınız =Ahmet Nickiniz =AhmetTersMaske Günlük Girdiğiniz Saat =2 saat den fazla. haftasonu bu artıyor. Soy Adınız =Emre Skype Addresiniz =facebook:ahmetemin654 Tecrübeniz =Yüksek. Komut Bilginiz =95% Kaç Sunucuda Görev Yaptınız ? =5-6 tane kaliteli sunucu. kalitesizleri saymıyorum. Wg...
  2. A

Lapis Kırınca Kasa Anahtarı verme.

Merhaba Lapis Kırınca 5% Şansla NeonKasa Anahtarı Verecek Bunu yapabilecek birçok kişi vardır ben denedim hatalı oldu. cratesplus kasa plugini bu arada.
  3. A

ne var olm :WEQq

ne var olm :WEQq
  4. A

Duyuru Gamer Yeni Yıl Etkinlikleri!

2016 herkese mübarek olsun uleyn.
  5. A

gяєумc ƒαcтιση ѕυηυcυѕυ!

Konun Kilit Yanlış yere konu açıyosun ! Spoiler: Tanıtım Böyle olmaz
  6. A

ColareNW | Yetkililerini Arıyor! | Hemen Yerini Kap

merhaba skypeye ekledim. Yeni !!!!!!!! SkyWars Aktif Play.ColareNW.com
  7. A

Sunucuya Ortak Alıyorum.

napalım. göle maya çalıyoruz illaki tutacaktır.
  8. A

Sunucuya Ortak Alıyorum.

skypeden iletişime geçermisin ekledim.
  9. A

Bunun yerine siz verseniz iletişim bilgilerinizi. mesela skypenizi verseniz.
  10. A

Merhaba, Ben Ahmet 2 Yıldır Sunucu Kuruyorum. Biraz Tecrübe Kazandığımı Düşünüyorum. 5 aydır ColareNetwork Adı Altında Sunucu Kuruyorum. Tabi Önceleride Kaliteli Sunucular Oluşturdum...
  11. A

Sunucuya Ortak Alıyorum.

Ortak Arıyorum. Sunucu İçin Bİr miktar Bağışta İllaki bulunması gerek İletişim Skype: facebook:ahmetemin654
  12. A

|> Sunucu Icinse Gir <|

İstek Yollanmıstır.
  13. A

|> Sunucu Icinse Gir <|

ortak arıyorum.
  14. A

Çekiliş Bir Çekilişte 3 Oyun Birden! Çekilişe Katıl Bu Oyunlardan Biri Senin Olsun!

Bende arkadasım için katıldım bendede var :D
  15. A

BabaCraft Tekrar Alımda !

ADMİN Adınız = Ahmet Nickiniz =AhmetEminEren (Pre) Günlük Girdiğiniz Saat = 16:00-19:00 Soy Adınız = Napcan Evlencenmi ? :D Eren. Skype Addresiniz =milesso.gamer Tecrübeniz = İyi sunucularda çalıstım ve kaliteli sunucular kurdum. Komut Bilginiz = %95 civarı bir şey olacak. Kaç Sunucuda Görev...
  16. A

AyyildizMC Network Yetkili Alımları (Genel)

@kayra06 Admin Olabilirim Eger İstersen. tecrübeliyim. Skype:Milesso.Gamer
  17. A

AyyildizMC Network Yetkili Alımları (Genel)

@kayra06 Yetkilileri Adam gibi secmessen böyle mallar begenmiyorsan serverden çık deyip online düşürür :)
  18. A

Megaras | Yetkili Alımı | Builder,Rehber,Reklamcı,Skripter

------------------------------------ Rehber: Kaç Sunucuda Görev Aldınız? 20 Yaş? 14 Aktiflik? 2-3 saat ----------------------------------------------
  19. A

OFCraft | Alım | 1.8.x | -Alım- | Skyblock

*Adınız:Ahmet Soy adınız: Eren Yaşınız:14 Skypeniz : milesso.gamer Facebook: Facebook.com/CakiCakiCaki0 Gmail: [email protected] Developer Olacaksanız Olduğunuzda ne yapacaksınız açıklayın: (olmıcaksanız boş bırakın) Builder Olacaksanız Olduğunuzda ne yapacaksınız açıklayın : iyi yapıtlar...
  20. A

SquardTS Faction Sunucu Alımları!!!

1 Yetkili Alınacak Adınız :Ahmet Soy adınız: Eren Skype Adresiniz : milesso.gamer Facebook Adresiniz : facebook.com/CakiCakiCaki0 Yaşınız :14 Ne tür yeteneklerin var ? : Komutları Biliyorum Oyuncuya saygılıyım. pl ler ile ilgiliyim sunucu vb. kurdum. Neden yetkili olmak istiyorsunuz ? : yaklaşık...
  21. A

Yakında Açıcağım Skyblock Sunucusu İçin Alımlar Başlamıştır.

Ad ahmet Soyad eren Skype milesso.gamer Deneyiminiz 6 tane kaliteli sunucu açtım alt alan adım var kullanabiliriz isterseniz. ve İceMC CraftMiner gibi kaliteli sunucularda çalıstım. Mimar İseniz SS'iniz Admin- Mod OLabilirim. Eklemek İstedikleriniz Skript yazabilirim. pluginde yazıyordum fakat 3...