Yakında Açıcağım Skyblock Sunucusu İçin Alımlar Başlamıştır.

TrArda57

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
AD > ARDA
YAŞ > 14
SKYPE > ARDA_5414
İSTEDİN GÖREV : MODERATOR.
TECRÜBE : HERKES YA %99 %100 DER AMA BEN %91
NE KADAR BU İSİ YAPTIN > 1.5
MİMAR SS > SKYPEDEN

Yagbicigara

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Rehber alımı
Ad:Mert
Soyad:Vermek istemiyorum
Deneyiminiz : 3 sw de rehber oldum
Eklemek İstedikleriniz : yas 13 mesajlarınızı bekliyorum

orkuntercan44

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Devoloper Alımı
Ad : Orkun
Soy Ad: Tercan
Deneyiminiz: Merhaba Arkadaşım , ben orkun bugun kendi geçmişimden azıcık sana anlatacağım nasılmı deneyimim var eskiden 2 tane faction plugini yaptım server açtım sonra skywars yaptım skyblock yaptım ve bunları huba bağladım serverimiz tutuyordu ancak nakitimiz azdı bende rabisu dan server almayı düşünüyorum bağlayabiliriz yada sana atabilirim Forcelion'u biliyorsanız saten full ben kodladım orayı server 1 hafta önce kapandı ne güzel gidiyorduk ne güzel hey gidi günler hey... neyse konumuzdan sapmayalım Kendime öz pluginler üretiyorum türkce çeviri ayrı zamanda ingilizce türkçe çevirmeniyim badlionda ve spainde moderator ve sr.mod deneyimim var.
Eklemek İstedikleriniz: Eklemek istediklerim elbet ki var.. Oyuncularla ilgilenmeyi seven chat'i 2 de bir gözleyen bir insanım ve bunlar benim hobimdir en başta BUİLDERLİK VE DEVELOPERLİK Ben olmasam bile başarılar inşallah güzel yerlere gelirsiniz arkadaşım nice 1 binlere 2 binlere...
He bide bu var unutmadan komut bilgim %100 dür bilinmeyen komutları kullanırım genellikle tercihim arkadaşım sıra dışı ol :)
HZ.Muhammedin bir sözü vardır bilirmisin?

Kimse birşeyi "Yapmam" Dedimi?
İyi formlar.

ahmetemineren

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ad ahmet
Soyad eren
Skype milesso.gamer
Deneyiminiz 6 tane kaliteli sunucu açtım alt alan adım var kullanabiliriz isterseniz. ve İceMC CraftMiner gibi kaliteli sunucularda çalıstım.
Mimar İseniz SS'iniz Admin- Mod OLabilirim.
Eklemek İstedikleriniz Skript yazabilirim. pluginde yazıyordum fakat 3 4 aydır ilgilenmeyince unuttum plugin editleriz basit o iş.