Arama sonuçlarınız

1. Newyearman

Yardım minecraft server

Merhaba Arkadaşlar Statik ip adresim var port felan her şeyi hallettim lakin statik ip'imi başkalarına verince giremiyor. sunucu kapalı gözüküyor varmı çözümü
  2. Newyearman

[1.16.5] Play.Lycocraft.com [Kanlı Ay/Özel Orman/Mevsimler/Özel Yetenekler/Çanta Sistemi/Bilet Sistemi/Görevler/Günlük Ödüller/ Hard Survival

Soru - Cevap Her Sunucuda bulunan Özellikler var. Farkınız nedir? ; "Sunucumuzu Zor ve Sade tuttuk. Basit işler yapıp oyuncuların 2 günde sunucudan sıkılmalarını istemedik." Hedefiniz Nedir? ; Hedefimiz Belirli Bir oyuncu kitlesine ulaşmak "Kar Amacı gütmeden" Sokak Hayvanlarına destek...
  3. Newyearman

DaemonCRAFT Alım |ACİL!

teşekkürler.
  4. Newyearman

DaemonCRAFT Alım |ACİL!

teşekkürler.
  5. Newyearman

DaemonCRAFT Alım |ACİL!

DAEMONCRAFT SUNUCU TÜRÜ : EMEK SURVİVAL YETKİLİ ALIMI: 2 ADET USTA BUİLDER (TECRÜBELİYİM DİYEREK İNTERNETTEN BAKIP YAPANLAR HİÇ UĞRAŞMASIN GELMESİ) 1 ADET REKLAMCI DİSCORD : Niblic#7918
  6. Newyearman

+15 Usta(Tecrübeli) Builder ve Reklamcı! |-| Acil!

Neden banlandığın bariz bir şekilde açıklamıştır.!
  7. Newyearman

+15 Usta(Tecrübeli) Builder ve Reklamcı! |-| Acil!

+15 Usta(Tecrübeli) Builder ve Reklamcı! DIKKAT! : Lütfen ücretli sağlayıcı Ve Yalandan yere ben tecrübeliyim deyip gelip te saçma sapan şeyler yapanlar gelmesin! Discord : Niblic#7918
  8. Newyearman

Tecrübeli Builder,Pluginer(Admin) Ve Reklamcı | İçeri!! | - Güncel - | Halen Alınmadı!

Sunucuma gerçekten yetenekli ve başka bir sunucuyla ilişkisi olmayan! +15 Tecrübeli - Builder Tecrübeli- Plugin Düzenleme(sağlayıcı)-Admin Tecrübeli - Reklamcı Alınacaktır. Henüz hiçbir yetkili alınmadı tecrübeli kişiler müracaat edebilir.(alınmalarda konu güncellenecektir.!) Discord ...
  9. Newyearman

Daemon Yetkili Alımı (Mimar ve Reklamcı) +15

Tecrübeli Mimar(Builder) Tecrübeli Reklamcı (forum vs paylaşımı sağlam olan) +15 yaşında olanlar ============================================== Discord : Niblic#7918
  10. Newyearman

Daemon Yetkili Alımı (Mimar ve Reklamcı) +15

Tecrübeli Mimar(Builder) Tecrübeli Reklamcı (forum vs paylaşımı sağlam olan) +15 yaşında olanlar ============================================== Discord : Niblic#7918
  11. Newyearman

Daemon Craft Emek Survival | Geçmişten Geleceğe ! 1.8 - 1.8.6 | IP: 35.231.53.109

IP : 35.231.53.109 Oyuncu Kapasite : Sınırsız Sunucu Türü : Emek Survival (Zor-HARD) Ram : 5GB SUNUCUDAN KARELER : UNUTMAYIN Kİ YENİYİZ ONA GÖRE ELEŞTİRİ YAPABİLİRSİNİZ.
  12. Newyearman

Google Cloud ! Minecraft Server

Forum server tanıtımı için hangi programlar gerekli ?
  13. Newyearman

100-300 ping civarı olmasına rağmen 40-80ms i gibi 0 lag diyebilirim yorumlarınız için teşekkürler KONU KİLİT.
  14. Newyearman

eyw hallettim saolasınız.
  15. Newyearman

hallettim "root" ile javayı çalıştırdım permissiondan sıkıntı yaratmadı.şimdi bu kendi kendine çalışmazmı ben pc yi kapattığım an buda gidiyor?
  16. Newyearman

DaemonCraft için "Yetkili Alımları" içeri içeri .

1 - REKLAMCI 2 - ADMİN 3 - MİMAR ( USTA OLMASI GEREKLİ! ) 4 - REHBER DC : Niblic#7918
  17. Newyearman

herşeyi yaptım port felanda sunucu sebepsiz bir şekilde başlatıldıktan(başlatılırken) 25 saniye falan sonra stop veriyor bazı biraz neden olduğuna bakmak istedim. bazı komutların yanında (Permission Denied) sonucu çıkmış lakin ben klasöre "777" chmod olarak tanımladım.
  18. Newyearman

Free krediden ziyade yükseltmeyi yaptım . o 300 dolarlık kredi veriyor hediye olarak. Sorun şu ki kurmayı başaramadım neredeyse bütün işletim tabanlarını denedim genelinde ya permission denied yada herşeyi yapmama (port = firewall) eklememe rağmen sunucuyu göremedim.
  19. Newyearman

anlıyorsan panel vs. vereceğim. Discord : Niblic#7918
  20. Newyearman

Google Cloud hertürlü işletim sistemi olan hesaba sahibim lakin sunucu kuramamaktayım yardımlarınızı bekliyorum Yetki sıkıntı değil!.
  21. Newyearman

Minecraft Bedava 1 Aylik Server Kurma 50 GB RAM [VDS] [FREE]

Beyler ben aldımda craftbukkit sw kurabilecek var mı yetki veririm hertürlü.
  22. Newyearman

Minecraft Windows 10 Edition HATA

Merhaba konuyu nereye açacağımı bilemedim burayı gördüm k.b yanlış yerde Adminler el atarsanız sevinirim. Bu Hatayı alıyorum lütfen yardım edin. Kısaca Yazıca'da anlatıyım; Oyuna giriyorum oyunda aşşağı veya yukarı baktığımda fare windowsa dönüyor. Yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler