Google Cloud ! Minecraft Server

Newyearman

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Google Cloud hertürlü işletim sistemi olan hesaba sahibim lakin sunucu kuramamaktayım yardımlarınızı bekliyorum

Yetki sıkıntı değil!.

ServetPro

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
2.20GHZ VPS sunucusu ile kaliteli bir sunucu açabileceğini sanmıyorum.

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Free kredi ile açacaksan hiç açma, tavsiyem. Bu arada sorunu anlatırsan ona göre yardım edelim. Neden açamıyorsun?

Newyearman

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Free kredi ile açacaksan hiç açma, tavsiyem. Bu arada sorunu anlatırsan ona göre yardım edelim. Neden açamıyorsun?

Free krediden ziyade yükseltmeyi yaptım . o 300 dolarlık kredi veriyor hediye olarak.

Sorun şu ki kurmayı başaramadım neredeyse bütün işletim tabanlarını denedim genelinde ya permission denied yada herşeyi yapmama (port = firewall) eklememe rağmen sunucuyu göremedim.

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Free krediden ziyade yükseltmeyi yaptım . o 300 dolarlık kredi veriyor hediye olarak.

Sorun şu ki kurmayı başaramadım neredeyse bütün işletim tabanlarını denedim genelinde ya permission denied yada herşeyi yapmama (port = firewall) eklememe rağmen sunucuyu göremedim.

Google'dan "google cloud port forwarding" (veya firewall) şeklinde araştırır isen belki youtube videolarından vesaire nasıl yapıldığını bulabilirsin, veya direk zaten ücretsiz kredi yerine kendin para verip yükseltme yaptıysan desteği arayabilirsin.

Newyearman

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Google'dan "google cloud port forwarding" (veya firewall) şeklinde araştırır isen belki youtube videolarından vesaire nasıl yapıldığını bulabilirsin, veya direk zaten ücretsiz kredi yerine kendin para verip yükseltme yaptıysan desteği arayabilirsin.
herşeyi yaptım port felanda sunucu sebepsiz bir şekilde başlatıldıktan(başlatılırken) 25 saniye falan sonra stop veriyor bazı biraz neden olduğuna bakmak istedim. bazı komutların yanında (Permission Denied) sonucu çıkmış lakin ben klasöre "777" chmod olarak tanımladım.

RozaCraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
herşeyi yaptım port felanda sunucu sebepsiz bir şekilde başlatıldıktan(başlatılırken) 25 saniye falan sonra stop veriyor bazı biraz neden olduğuna bakmak istedim. bazı komutların yanında (Permission Denied) sonucu çıkmış lakin ben klasöre "777" chmod olarak tanımladım.

Makineye Java Offline Sürümünü indiriniz .

RozaCraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
hallettim "root" ile javayı çalıştırdım permissiondan sıkıntı yaratmadı.şimdi bu kendi kendine çalışmazmı ben pc yi kapattığım an buda gidiyor?
Kendi Bilgisayarinizi Kapatmaniz Makineyi kapatmaz [Çalişmaya devam eder] Muhtemelen makineden cıktınız diye çalişan uygulamayi arkaplanda devam etiriyordur.

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
hallettim "root" ile javayı çalıştırdım permissiondan sıkıntı yaratmadı.şimdi bu kendi kendine çalışmazmı ben pc yi kapattığım an buda gidiyor?

Linux kullanıyor isen screen açman lazım diye hatırlıyorum yoksa kapanıyordu. Araştırabilirsin bu konuda bir kaç şey okumuştum.

Zergi

ingilizce havalı söz ;D
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Aklınızda bulunsun ; Windows Azure , Google Cloud gibi firmalar bu tür sunucuları verirken internet hatlarını ortak paylaştırıyor eğer sunucu kurarsanız 100ms-300ms arası ping oluşabilir.

EfeOyunda

EfeOyunda YouTube
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Merhaba, Allah'ın selamı ve rahmeti senin üzerine olsun.
Bu sorunu kökten çözmek istiyor isen. Lütfen başka bir yerden sunucu kirala herkesin bildiği güzel firmalar mevcuttur. Reklam yapmamak kaydı ile bu firmaların adını söyleyemediğim için üzgünüm.

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Merhaba, Allah'ın selamı ve rahmeti senin üzerine olsun.
Bu sorunu kökten çözmek istiyor isen. Lütfen başka bir yerden sunucu kirala herkesin bildiği güzel firmalar mevcuttur. Reklam yapmamak kaydı ile bu firmaların adını söyleyemediğim için üzgünüm.

Dünya üzerinde hosting satan tek firmalar türkiyedeki Minecraft üzerine odaklanan ve makineleri bilmem kaç kişiye paylaştıran türk hostingler değil. Arkadaş istediği yerden alabilir. Bende uyardım kendisini eğer ücretsiz kredi ile açıyor isen açma diye fakat kendisi yükseltme yapmış zaten, o zaman bir problem yok.