Arama sonuçlarınız

1. TrustNoONE

H1Z1 G32 Hatası (Yardım) How To I can fix it ?

G32 Hatası alıyorum , önceden eski bilgisayarımda çalıştırmıştım ama fps düşüşleri yüzünden oynamamıştım şimdi ise G32 Error Pls heğlp me :'C
  2. TrustNoONE

MEME(Caps) yarışması Ödül VİP !

Arkadaşlar amacınız güzel bir meme yapıp birinciliğe oturmak : Şartlar : MEME'nin size ait olduğuna dair kanıt ve imza Capsin yapılacağı yer www.memegenerator.net , imgflip.com Şahsi Yaptıklarım: @faketaxidriver (Kaynaklar:KardeşiminFacebook'u,Memegenerator,imgflip,google)
  3. TrustNoONE

Bilgisayar Öneri İçeri gelin..

Arkadaşlar güzel ve indirimli bulduğum bu bilgisayarı alayımmı http://www.hepsiburada.com/casper-nirvana-cn-hsd4712b-intel-core-i7-4712mq-2-3ghz-3-3ghz-16gb-1tb-8gb-sshd-15-6-tasinabilir-bilgisayar-p-BD601088?productId=bd601088&categoryId=98 ? Yoksa daha iyi önerileriniz varmı ?
  4. TrustNoONE

Herkes Ramazan ile ilgili espri yapsın (Gifle beraber)

Benimki Bu Sıra Sizde.. @BurnerTroll @EminGny @abdullah2323 @ErenBeyazkurt @DeathLight @VeEtiketlemeyiUnuttuğumTümÜyeler ------------------------ Kardeşim Youtubeden ezan açınca....
  5. TrustNoONE

Türkiye Ve Wikipedia.... Ve Yasaklar

Arkadaşlar Türkiye'deki abazanlık sınır bilmiyor Bu yüzden Wikipedia'nın Türklere yasakları ..... Sizin bu konu hakkında düşünceleriniz neler , Ve bu arada internette tek Wikipedia mı kalmışki... ------------------------- Sonra Türk Çocukları neden böyle...
  6. TrustNoONE

Command and Conquer 3 Tiberium Wars Çalışmayı Durdurdu Hatası [ÇÖZÜLDÜ]

ARKADAŞLAR STEAM'DAN CaC 3 Tiberium Wars aldım oyunun bilmeme rağmen Tutorial'ini yaptım fakat oyunun kalkan kısmını oynayamadım Gördüğünüz hatayı alıyorum Çözümü bulan ve yardım eden arkadaşa Güzel bir oyun süprizim olacak steamdan atacağım işte Hata Şimdiden teşekkürlerKimse oyunu bile...
  7. TrustNoONE

Gözüme cam parçası kaçtı ne yapmalıyım ?

Arkadaşlar dün kapının kırılan buzlu camını temizlerken kardeşim kapıya vurdu ve küçük bir cam parçası gözüme girdi ... Dün ne kadar uğraştıysak çıkmadı önerileriniz nedir ?
  8. TrustNoONE

Agar.io Çılgınlığı !!

Selam forumun değerli üyeleri.... Bugün kendiminde bağımlı olduğu bir oyunu tanıtıcam AGAR.IO ! Oyundaki amacımız Puan toplayıp büyümek ne kadar büyürsek o kadar düşmanımız artar . Kendimi Space Tuşu ile bölebilir W Tuşu ile Yem atabiliriz Amaç 1. olabilmektir....... Oyundaki Adım 4CHAN South...
  9. TrustNoONE

Internet Explorer'i dışlamak

Evet arkadaşlar bugün farklı bir konsept üzerinde çalışalım internet explorer'i dışlayalım . Bunu Masaüstü arka planı halinde yapabilirsiniz Buda Benimki :D
  10. TrustNoONE

Realm of The Mad God ....

Merhaba arkadaşlar uzun süredir Realm Of The Mad God oynamaktayım forumda bildiğim belli kişiler oynuyor ben bu oyuna farkındalık katmak için bu konuyu açmaktayım Oyundan bazı kareler ; Oyundaki amacımız ilk olarak yüksek kalite eşyaları toplayıp kendimizi geliştirip son seviye olan 20...
  11. TrustNoONE

Garry's Mod Professional Roleplaying Server (DarkRp) MOON GAMING !

Merhaba arkadaşlar ben TrustNoOne , Bugün (Ve Daha öncesinde) kaliteli sunucular ile haşırneşirdim fakat bu sunucu çok dikkatimi çekti şu an betada olduğu için sunucu boş olarak tozlanıyor . Bizde Bu duruma karşın Sunucunun reklamını yaparak rol yapma hazzımızı arttırmak istemekteyiz eğer...
  12. TrustNoONE

Dünyanın sonunu getirecek bir zombie salgını olsa yapacahlarınız ?

Ben olsam ilk başta Erzak stoklarım sonra iş geldi kendimi savuna bileceğim bir silaha eğer Uzun mesafeli bir tabanca , tüfek bulamassam süpürge sopasına bıçağı bantlarım alın size mızrak :/ Sonra Evimin 50 metre yakınında bir ortaokul var dış kapıyı kapatsam yeter herhalde , Hapishane gibi 5...
  13. TrustNoONE

NextSurvival | Basit Hayatta Kalma tabanlı sunucu | SilkTouchSpawners | AntiHileler | Ve daha nicesi

Arkadaşlar kısa bir süredir çalıştığımız basit ve sade hayatta kalma tabanlı sunucumuzu açtık sözü fazla uzatmadan sunucumuzu tanıtayım tanıtımım berbattır ama idare eder :( NextSurvival.nitrado.net Kullandığımız sunucunun temel özellikleri : 24 Slot Ve 2048 MB Ramdır Sunucumuzda maddi...
  14. TrustNoONE

Forumumuza Özel Plug Dj Communtie

Arkadaşlar herkes kafasına göre takılıyor fakat ben şahsen forum üyelerimizi Plug Dj'ye katılmasını istemekteyim Eğerki sizde gelmek isterseniz link : https://plug.dj/forumminecraftturkey Yasaklı olan şeyler : Küfür , hakaret , saygı çerçevesinden çıkmak İyi forumlar :) @Gökçemis
  15. TrustNoONE

[İstek]Mypet Editleyip atabilecek varmı .

Arkadaşlar Pluginden anlamadığım için sizden yardım istiyorum . Bu plugini bana editleyip atabilirseniz kaliteli bir sunucu üstünde çalışıyorum . Şimdiden yardım edebileceklere teşekkür ediyorum İyi forumlar :) Skype: mccimovieman925 @IRFN
  16. TrustNoONE

[Yetkili aramaktayım] Kendimize ait makine var Kapanma riski yok HARD FACTION !

Merhaba arkadaşlar uzun zamandır düzgün faction sunucusu piyasada yok bende Bu yoldan çıkarak bir faction sunucusu açmaya karar verdim Sunucum Hard faction olacak "Kesinlikle hammadde,lapis vb. olmuyacak" %90 Survival %10 Faction yapmayı düşünüyorum Saçma warplar kitler olmuyacak Elbet...
  17. TrustNoONE

Avatar Gifleri konusunda Yardıma ihtiyacım var

Arkadaşlar şuanki avatar resmim aslında gif Ama Photo olarak gözükmekte 1 kişi bana yardım edebilirse sevinirim kb si yüksek olduğundan sanırım .s @Zurinqun Sana güvendikte çağırdık :)