Arama sonuçlarınız

1. B

DavşanGız Illermemati konfürmünd

(şaka amaçlıdır) Aslında bı gördüğünüz datlı yaratık bu gördüğünüz davşan dışarıda ölesine dolaşmıyor ve bu tavşan @InnocentBunny ve insanlara kendini tatlı gösterip kendine çekiyor ve sonra ise parçalıyor bu cesetleri şeytana yemesi için getiriyor !! ve aslında bu gördüğünüz datlı şey şeytanın...
  2. B

zRedDragon Illuminati konfürmünd

Yine şaka amaçlı saçma salak şeyler paylaşıcam sizlerle evet bu ilk kanıt gördüğünüz gibi pp sinde üçgen vaaağğğ .s kesin ılluminati bu !! İşte ikinci kanıt kırmızı mavi mor bunlar ılluminatiyi temsil eder !!! (şaka amaçlıdır fazla sert tepki vermeyin acıtıyor sonra :( @zRedDragon
  3. B

Canım çok sıkılıyor.

Merhaba beyler canım çok sıkılıyor gelin bir şeyler yapalaım lütfen eğer benle oyun oynamak isteyen olursa özelden mesaj attı ARK olanlar ile yapacağım etkinlik 10 kişi filan klan kurup şu düşmanım olan bayan üyelerle dolu klanı yok etmek orda bir kaç hatunu esir alırız işte hapsederiz tabi...
  4. B

Build işine yeni başladım nasıl olmuş.

Merhaba build işine yeni başladım ve nasıl olmuş diye sormak istedim normalde sunucu açarken vb. ekibğime yaptırırdım öncelikle şunu söliyelim başlıyalı 4dk oldu ve daha bitmedi ve yaparken sadece 2 schematic kullandım alıntı yaptın demeyin :) sölüyorum ama yakında onlarıda kullanmıyacam build...
  5. B

TrueStory Sunucumuza relamcı,skripter,Tasarımcı alımı ! Not:reklamcı diyip geçme konuya bak !

Sunucumuzu açalı 1 gün oldu ve şu an oyuncu sayımız accayip derece düşük eğer hem bilgili hemde iyi reklam yapabilen biri iseniz sunucumuzda Admin bile olabilirsiniz Admin alımıda vardır ama daha başlamadı ! Kriterlerimiz Terbiyeli Uslublu Bilgili ve Olgun biri olmalısınız 17 yaşında olsanız...
  6. B

ⓣⓡⓤⓔⓢⓣⓞⓡⓨ {Timber} {Survival} {İpeksiİleSpawner} {Takas} [188.165.3.82]

Ram: 4GB slot: 50 IP: 188.165.3.82 Alan Adı : yakında WebSite:Yakında TS3:Yakında 3 yıldır hep başkalarının sunucularına yardım ettik map plugin paketi vb. yaptık. ama şimdi ise kendi sunucumuzu açtık sonunda ! 2 ay boyunca uğraştık plugin paketi vb. için ve güzel bir çalışma yaptığımızıda...
  7. B

Minecraft serveriniz için banner

Site: http://topg.org/minecraft_banner_maker Yararlı olduysa ne mutlu bana.
  8. B

Öneriler ile minecraft survival server açıcam konuya bir göz atın

Merhabalar yakında bir survival sunucu açıcam ama birazda insanların düşüncelerine bakarak bir sunucu açmak istedim veya önerilerinize benim kendi düşüncem şudur bir spawn olcak koylu takas olmıcak insanlar ormanda koy bulurlarsa ancak o koyluler ile takas yapabilcek randomtp olucak ki ormanda...
  9. B

HydraMC konu taşınmıştır içeri gelip görün :)

Sunucuİsmi:HydraMC SunucuIP1:85.95.254.80 SunucuIP2:hydramc.batihost.com Lokasyon:Türkiye SunucuRam:3GB CPU:Intel(R) Xeon(R) CPU E3-1240 V2 @ 3.40GHz Slot:44 WebSitesi:Yakında TS3:ts3.batihost.com:25480...
  10. B

HydraMC Serverim için Reklamcı ve Mod alımı (reklamcı admine kadar yükselir mod yükselemez hiç )

Form; *Adı: Soyadı: *Plugin Bilgisi: *Server Bilgisi: *Neden Biz: *Şehir: *Yaş: *Haftalık Online Saati: *Reklam yaparken minimum kaç oyuncu çekersiniz : *Küfür edermisin : *Argo kullanırmısınız *Cinsel konular konuşurmusunuz : *Kendinizden küçük yaştaki birine nasıl davranırsınız NOT: yaşı...
  11. B

EnderGame moderator ve reklamcı alımı acil

Form; *Adı: Soyadı: *Plugin Bilgisi: *Server Bilgisi: *Neden Biz: *Şehir: *Yaş: *Haftalık Online Saati: *Reklam yaparken minimum kaç oyuncu çekersiniz : *Küfür edermisin : *Argo kullanırmısınız *Cinsel konular konuşurmusunuz : Moderator(yükselme şansı yok) reklamcı(admine kadar yükselebilir)
  12. B

Bu gün daha çok Hosting değil ama başka bir şeyden konuştum gelin ve görün Hosing benzeri diyelim

Hiç daha önce AtomBilişim'i duydunuz mu ? büyük ihtimalle hiçbiriniz duymadı ve bu kadar tanınan biyer nasıl olurda bu forumda duyulmaz neyse ben fazla uzatmadan konuya gircem Bu bilişimi niye önerdim mesela diyelim ki siz Hosting lere para vermek istemiyosunuz ama makinelerin fiyatına bakınca...
  13. B

Merhaba bu gün AxiTR ve TrWebPlaza hakkında konuşucam

Şu günler AxiTr ve TrWebPlaza gibi bilişimlerin birçok yerde ezildiklerini ve şimdiki övgülerinden daha fazlasını hak ettiklerini düşünüyorum bu iki şahısın sunucularına laglı dediler ve sizi yanıltacak bir çalışma yapıyorum bu iki yerden sunucu alıcam birisini hub birisini pvp bölümünde...
  14. B

bana skin yapabilcek var mı skype:zombie46mcberk

Skinde istediğim özellikler -bebekSkini olsun -bebek bezim mutlaka olsun -bezimin arkasında kaka olsun -T-Shirt'ün arkasına güzel bir resim çizin kaka da olur :) Şimdiden teşekkürler skin burdan atın skype:zombie46mcberk
  15. B

Minecraft'ta takılmak için biri aranır yaş +15 olursa iyi olur

Merhaba PVP ve Yapılarınız iyi ise benle oynamak istermisin ? eğer istersen Neden +15 daha önce 12 13 yaşında birileri ile oynadığımda hiç iyi şeylerle karşılaşmadım 1-küfür 2-hack 3-dalga geçmek 4-adını söylemek istemediğim bir şey :) ama eğer bunları yapmıyorsanız 11 12 13 14 15 her yaş...
  16. B

||>>BarışGaming<<||AboneOl||

Merhaba Let's play tarzı denemez ama bence çok güzel olduğunu düşündüğüm bir kanalı paylaşmak istedim abone olursanız sevinirim ve şu son günler Server hakkında uğraşıldığı için (hub server) resmi sunucu yani video yüklemesi uzun sürüyor (Sağlayan kişi benim) Nisan ayında videolar hızla...
  17. B

Benle 1.8 pvp etkinlikleri yapacak birini arıyorum !

Merhaba benle 1.8 pvp etkinlikleri oynıyacak kişiler arıyorum veya 1 kişide olur fark etmez ama şöle bir sıkıntım var oynıcak kimse yok herkes meşgul bu yüzden böle bir konu açma ihtiyacı duydum benle oynamak isteyenler Skype dan yani : boklu.bebek adresinden bana sölesin iyi günler :) veya...
  18. B

TRWEBPLAZA %100 memnuniyet süper bir bilişim sadece hakkında biraz konuşmak istedim

Merhaba forum üyüleri veya ziyaretçileri bu gün bir bilişimi tanıtmak istedim normalde çoğu kişi buraya Nitrado batihosttur axitr dir ve birçok daha bilişimin şikayetini filan yaparlar neyse biz konumuza girelim Şu günler youtube da bir kaç kullanıcının rahatsız olduğu bir bilişim var bu kim...
  19. B

EnderCity |%100SurvivalServer|%3LAG|Akıcı oyun keyfi|IP:78.135.94.185|

Ram:4gb IP:78.135.94.185 Slot:100 alım:yok grup:+16 Skype:zombie46mcberk daha önce bir sürü server açtım hepsi bir sebepden dolayı kapandı ama bunda böyle bir şey olmıcak sunucu 7/24 açık olcak sunucumuz hakkında şikayetiniz vb için skypedan bize baş vurun Size hilelerin olmadığı güzel ve...
  20. B

KaanHD PVP kanalı içerikler SurvivalGames,PvPKapışmaları(Yakında)

dünyanın en berbat kanalı KaanHD
  21. B

||SaklıOrman||SurvivalSunucusu||Alım:#Reklamcı başvuruları (rütbe atlıyabilir admine kadar)

Form; *Adı: Soyadı: *Plugin Bilgisi: *Server Bilgisi: *Neden Biz: *Reklamınız: *Şehir: *Yaş: *Haftalık Online Saati:
  22. B

||SaklıOrman||IP:78.135.94.185||%100SurvivalServer||Tüm Survivalcılar davetlidir

Ram:3gb[arttırcam] IP:78.135.94.185 Slot:45 TS3:ts3.batihost.com:10208 size en kaliteli survival keyfini yaşatmak para kazanma gibi bir amacımız yok kanıt sunucumuz AntiVIP dir satmamaya karar verdik bu yüzden oyuncuların daha rahat etçeğine inanıyoruz Spawn Orman Boss Arena KöylüMarketi...
  23. B

SAKLORMAN PVP SERVER HERKEZİ BEKLERİM

Ram:4gb IP:78.135.94.185 alan adı : yakında slot: 45(artıcaktır) Alım:YOK Merhaba arkadaşlar hakkımızda aslında fazla diyecek bişi bulduğumu söliyemem ilk sunucu açışım inşallah beyenilir . size en kaliteli ve akıcı lagsız hacksiz pvp keyfini yaratmak inşallah size bunu sağlayabiliriz para...