Arama sonuçlarınız

1. EinereZ

Yapacağın ilk şey nedir ?

Eğer Forum Senin olsaydı yapacağın İlk şey ne olurdu ? [ şu an'ki hali ile yapacağın bir şey ]
  2. EinereZ

WasGamer | 1.7.X - 1.8.X | Yeniden Doğuş

Play.WasGamer.Com Sunucumuzun 2,5 Yıl öncesine dayanan güzel bir geçmişi bulunmaktadır. Sunucuyu yeniden, yenilenmiş bir şekilde sizlere sunuyoruz. Yeni nesil pluginler, emekle hazırlanmış haritalar ile karşınızdayız. Hergün saat 18:00 da otomatik event olmaktadır. Onun dışında adminler...
  3. EinereZ

Selamun Aleyküm

Arkadaşlar geri döndüm tanıyan tanır.
  4. EinereZ

| WasGamer Geri Döndü ! | 1.7.X | Hub Sunucu | Faction / Skyblock | 7/24 | Play.wasgamer.com |

play.wasgamer.com Sunucumuzun 1,5 Yıl öncesine dayanan güzel bir geçmişi bulunmaktadır. Sunucuyu yeniden, yenilenmiş bir şekilde sizlere sunuyoruz. Yeni nesil pluginler, emekle hazırlanmış haritalar -lobi dışında- ile karşınızdayız. Sunucu sürümü 1.7.X olmasına rağmen skinler gözükmektedir...
  5. EinereZ

1.7.2 mi? 1.8 mi ?

ARKADAŞLAR 2 GÜN SONRA WASGAMER ADLI SERVERİMİZ AÇILACAK BELKİ BİLEN VARDIr NEYSE ARKADAŞLAR KONUMUZA GELELİM SİZCE SERVER 1.7.2 ? Mİ DAHA ÇOK TUTAR 1.8 Mİ ? LÜTFEN SAÇMA SAPAN YORUM YAPACAKLAR YAZMASIN ŞİMDİDEN.
  6. EinereZ

Forum neden böyle

Bakiyorumda herkes birine laf sokma çabası içinde herkes sanki düşmanda biz bilmiyoruz neden böyle davraniyorsunuz ? Biri bir şey diyor öbürü thug life yapma peşinde sanki yapınca popi oliyorsun herkes seni seviyor adamın dibi oluyorsun elinize bişi geçmiyor. İnsanlar buraya eğlenmeye gelmiyor...
  7. EinereZ

Bağımlılık yapdı .s

durmadan dinliyorum üzüleyimmi sevineyimmi anlamadım .s
  8. EinereZ

Minecraft ta benzeyen oyun

Arkadaşlar minecraft ta benzeyeni bir oyun varsa atabilirmisiniz Bu arada bir oyun vardı minecraft gibiydi hatta üyelik için 4 5 günde bekliyorduk bilen varsa atarsa sevinirim ve konusu açılmıştı Bekliyorum
  9. EinereZ

Cuma sohbeti

Sohbet konusudur her şey konuşulabilir.
  10. EinereZ

Sen evimdeki ... gibisin

Üsteki üyeye MESELA sen evimdeki küvet kadar temizsin gibi gibi şeyler. Croftmon forum oyunlarına plese
  11. EinereZ

ÜSTEKİ ÜYEYİ HERHANGİ BİR SEBEBDEN susturun

ÜSTEKİ ÜYEYİ HERHANGİ BİR SEBEBDEN susturun Üstte üye yok başla :’-( @Polkakorowakurwa @Iskefiyeli18 @B35T14 @Zorin @QuarisTR
  12. EinereZ

ayrılık

Herkeze merhaba Nedenini soyleyemiyeceğim bir durumdan dolayı forumdan uzun zaman ayrıliorum belki tekrar geri dönmem bu konuyu bilgilendirme amaçlı açdım ve aranızdan ayrılıorum kendinize iyi bakın ...
  13. EinereZ

Çok Uzun bir savaştan zaferle çıkınca ne hissedersiniz?

Anket:Çok Uzun bir savaştan zaferle çıkınca ne hissedersiniz? Edit:Mutluluktan Uçarım
  14. EinereZ

PLug Dj [Konu güncellendi] - Dubstep, Techno,Electro, Anime!!

EVET ARKADAŞLAR BUGÜN SİZE ODAMI VE DJ PLUG ADLI OYUNU TANITACAĞIM.. Kurallar:küfür,spam,özür dilerimgrafik şeyler yasakdır,5 dkdan uzunşarkılarda yasakdır. Alımlar:bouncer ve dj alımları varıdr :) Oyunla İlgili resimler: Nasıl bi oyun:Eğlenceli istedini yapanilcn free takılabilcen,istedin...
  15. EinereZ

Ben Kimim?

Bu konuyu neden açtın:çünkü hala bana sen kimsin eski çarın kimdi vb. Sorular yüzünden Kendini Tanıt zenci: adım semih 16 yaşındayım minecraft cıyım. Ankarada yaşiorum . Sevdiğim şeyler: Anime Furry Death note Minecraft Şaka Oyun oynamak Clup dj de kopmak :-) Vb şeyler Espiri yapmayı svrim...
  16. EinereZ

silinsin.

Gelinde akalım gençler minecraft çılar içindir :) https://plug.dj/minecraft-clup herkes katıla bilir sınırlama yokdur akşama kadar akalım :) Wood layın tüm şarkıları + kuralları okuyun ve eğer beğenmediyseniz hiç karışmayın :-) @Ridvan4298 @Polkakorowakurwa @B35T14 @BraveHero @BraveHeart34...
  17. EinereZ

Ve dönüp dedimki .....

Ve dönüp ne dedin ???
  18. EinereZ

İftira atmaca..

İftira atioruz üsteki üyeye iftira at...
  19. EinereZ

SEVİYO-SEVMİYO

herkes SIRAYLAR SEVİOR-SEVMİOR DİCEK Başliorum: SEVİOR