Arama sonuçlarınız

1. LagaDissAtanİnsan

borderlands 2 açar mı ?

arkadaşlar amd sempron le-1150 işlemci nvidia geforce 9400gt ekran kartı 2gb ram win7 ultimate 32 bit sistemim bu :( bilgisayar borderlans 2 açar mı ? açarsa hangi ayarlarda?
  2. LagaDissAtanİnsan

Yeni Yaptığım Skin :D

Merhaba arkadaşlar bugün yaptığım skini göstereceğim.Önceden Yaptığım 2 skin de pc'nin format ve bozulma durumları yüzünden silindi :( Bugün işsiz gibi uğraşıp bir skin yaptım :D Yorum Ve Eleştirilerinizi Bekliyorum :)...
  3. LagaDissAtanİnsan

Minecraft Detaylı Ayar Düşürme (RESİMLİ)

Merhaba Arkadaşlar Bugün Sizlere İyi FPS Almak İçin Düşürebileceğimiz Ayarları Göstereceğim Şimdi Düşüreceğimiz Kadar Ayar Düşüreceğiz (Gösterdiğim Ayarları Yapın Ve Yuvarlak İçine Alınmış Ayarlara Dikkat Edin Video Settings Bölümü Details Bölümü Animations Bölümü (Burda All Off Butonuna...
  4. LagaDissAtanİnsan

C4D Minecraft Render Çalışmalarım (7 Tane) + Küçük Bir Template !!

Merhaba Arkadaşlar Uzun Zamandır Burada Bir Konu Açmıyorum.(Neyse Konuya Dönelim) Yaz Tatiline Girmeden 2 Hafta Önce İnternetin Modemi Bozulmuştu Ve İnternet Yoktu. İnternet Varken Bilgisayara C4D Dosyaları Vb. Dosyalar İndirdiğim İçin Hep C4D'de Çalıştım Ve Kendimi Biraz Geliştirdim :) Bunlar...
  5. LagaDissAtanİnsan

Bu Ekran Kartı Kaç W Güç Kaynağı Gerektirir

Merhaba Arkadaşlar Ben Sapphire R7 240 2GB GDDR3 128Bit DX11.2 Amd Radeon Ekran Kartı Almak İstiyorum.Kaç W Güç Kaynağı İster ?
  6. LagaDissAtanİnsan

[ÇÖZÜLDÜ] Steam Arkadaş Ekleyememe Sorunu

Merhaba Arkadaşlar steam Üzerinden Arkadaş Ekleyemiyorum. Arkadaş Eklemek için Bir Oyun Satın Almak Ve Topluluk Hesabı Kurmak Gerekiyor. NOT : Hesabı Kurup Oyunu Satın Aldığımda Kendi Bilgisayarımda Değildim (EN İYİSİ BEN RESİMLE ANLATAYIM :D) 1 Çevrimiçi Neden Yazıyor Diyecekseniz Sadece...
  7. LagaDissAtanİnsan

Tüm İslam Aleminin Beraat Kandili Mübarek Olsun!

Merhaba Arkadaşlar Bütün Müslüman Kardeşlerimizin Beraat Kandili Mübarek , Duaları Kabul Olsun Aramızda Müslüman Olmayan Arkadaşlar Varsa Sizde Kusura Bakmayın Forumun Büyük Kısmı Müslümandır Diye Düşündüm İYİ FORUMLAR !
  8. LagaDissAtanİnsan

PC'si bozulan adamin drami :(

Evet beyler bayanlar kaydiraktan kayanlar minecraft oynayanlar :D Bugun size yasadigim buyuk drami anlatacagim :( Birgun sabahin 7sinde uyanip PC actim vene goreyim ! Acilirken mavi ekran cikiyor ve ne yazdigini gostermeden reset atiyor.Ilk basta ciddiye almadim ama sonra isi arastirdim. Butun...
  9. LagaDissAtanİnsan

Minecraft Karakter Renderı (Using C4D)

Marhaba Forum ! Uzun Zamandır Buralarda Takılmıyorum Ve Yeni Bir Skin Yaptım.C4D'ye Girerek Karakter Hazırladım Ve Renderlendi :) Umarım Beğenirsiniz.Eksiklerimi Yazarsanız Sevinirim :) Kullandığım Rig : FMR 5.0 Kullandığım Lightstudio : AtmoAtworks Adlı Kanalın Linghtstdudiosu
  10. LagaDissAtanİnsan

En Etkili Ping Atma Yöntemleri

Sövmek Serbest :D
  11. LagaDissAtanİnsan

Minecraft Survival Games Thumnail Template | Nasıl Editlenceğini De Anlatıyorum!

PNG Halinde : Nasıl Editlenir ? Adım 1: Map Resmini Buluyoruz ( O Bölümde Oynadığınız Map Olursa Daha İyi Olabilir) Ben "Holiday Resort" Adlı Map'i Koyacağım. Herşeyi Görünmez Yapıp "Dikdörtgen 1"Adlı Katmanı Siliyoruz. Dosya Bölümünden "Yerleştir" Diyoruz. Ve Resmi Seçiyoruz. Ardından Katmanı...
  12. LagaDissAtanİnsan

Minecraft Karakterleri İle C4D Çalışması Oluşturup BEDAVA Verebilirim | Ayrıntılar Konuda

Evet Bu Formu Doldurarak İstediğiniz Çalışmayı Yapmaya Çalışacağım. Skin Linki/Adı : Pozisyon : Extra Şeyler(Elinde Bu Şu Olsun , Yanına Başka Skin Ekle vb.) : İYİ FORUMLAR !
  13. LagaDissAtanİnsan

My 2nd Banner Template !!! | Go go go go

Marhaba Genjler Bugün Sizlere Acemi Bir Banner Template Daha Sunacağım. Umarım Beğenirsiniz İlk Yaptığım Banner : https://forum.gamer.com.tr/konu/minecraft-banner-template-ilk-tasarim-calismam.258342/ İşi Biraz Öğrendim Ve Bir Buçuk Saat Sonunda Bir Çalışma Elde Ettim. LagaDissAtanİnsan Gururla...
  14. LagaDissAtanİnsan

Minecraft Banner Template + İlk Tasarım Çalışmam

Merhaba Tasarım İle İlgilenip Konuyu Merak Edip Gelenler. Size İlk Yaptığım Banner Çalışmasını "Template" Halinde Atacağım. (Aşırı Derecede Acemi Olduğum İçin Efekt vb. Şeyler Eklemedim Kusura Bakmayın) Beğenen Olursa Diye Template Veriyorum :D Skin : asd0000 Yazı : SIZIN ISMINIZ Umarım...
  15. LagaDissAtanİnsan

İlk Çizim | Nasıl Olmuş 10 Üzerinden Kaç verirsiniz ?

Arkadaşlar 10 Üzerinden Kaç verirsiniz (İlk çizimimdir)