Arama sonuçlarınız

1. kelly3700

Minecraft Kanalım İçin İntro Yapan? -KONU BULAMADIM ÇOK ÖZÜR DİLERİM-

Yeni kanal açtım arkadaşlar bunun için intro yapabilen varsa skypem ecefenty12 eklesin konuşuruz. Abone yok bile ama çoğaltıcam yani video çekicez lütfen biri çıksın :(
  2. kelly3700

[]LetsFaction[] []Faction/PvP[] []Boss[] []Takas Sistemi[] []EditItem[] []Lapis[] []1vs1[]

Herkese merhaba arkadaşlar! Türkiyenin rekorunu kırmaya çalışıyoruz. Kız server kurucularından biri olarak serveri büyüteceğime inanıyorum. Muhteşem pluginerimiz ve pro builderimiz ile herşeyi hazırladık. Ve sizin ellerinize bırakıyoruz. Açık arttırma ve rütbe sistemi eklenecektir! Yenilikler...
  3. kelly3700

GroupManagerden anlayan varmı?

Serverimde groupmanager bozukmuş diyorlar. Emin değilim ama chestcommandsda oyuncular warplara gidemiyor. En baştada [FACTION] çıkıyor vip ve reklamcıda fln çıkıyo nolur yrdımk edin ! :(
  4. kelly3700

EpicBoss'tan Anlayan Varmı?

Arkadaşlar Allah kısmet ederse serverimi açacağım bugün. Serverimde takas sistemi var. Para çekini piyango yapıp biriktirerek p7 oluyor. Para çekide bosstan düşecek 1 tane ama yapamıyorum. Oyundan kim 30dk da bir doğabilecek şekilde yapabilir? Boss spawn alanı hazır her şey hazır tek boss eksik...
  5. kelly3700

BUİLDER ARANIYOR!

Arkadaşlar 3-4 builder gerek bana, spawn yapıyorum. Skype ecefenty12 bi girip 1 saat sonra geliyorum derse opunu alırım ! Hadi çabuk skype ulaşın ben ekleme siz ekleyin skypemi hadi hadi hady!
  6. kelly3700

Serverime Pluginer Arıyorum!

Arkadaşlar LetsFaction'u açacağım. Bana bir pluginer lazım 30 TL kredi var hesabımda. Alacağım serveri ama günü gider diye birini pluginer alınca alacağım serveri. Bilgili olması gerek paneli çalarsa dava açarız. -Yengem ve amcam avukat- Yaşı +13 olması şart. Servere pl paketi yüklesin sadece...
  7. kelly3700

LoversCraft Builderlerini Arıyor!

Bu sefer arkadaşımın serverinde panele sahibim ! Pazar yapıyorum bu nedenle bana bir builder hatta 2 builder gerekiyor :) Acil yorum yapın lütfen skype ekleyin ecefenty12
  8. kelly3700

LETSFACTİON : ALIM VAR İÇERİ DAL!

Arkadaşlar bu 3. duyurum olacaktır. Öncelikle kendimi alkışlıyorum çünkü "NADİR KIZ SERVER AÇANLARDANIM." Bana erkek diyenler hala oluyor, böle diyecekler eklemesin skype. Çağrı geliyorum zaten server için ama böle yapacaksanız yürüyün. Serverde tek kurucu ben kaldım. Mielsen yani Ahmet gitti...
  9. kelly3700

Serverine Tecrübeli Admin yada Kurucu mu arıyorsun? İÇERİ DAL!

Arkadaşlar bana inanmayanlar var ve hemen "Ay herkes böle diyor ama hepsi tecrübesiz." demeyin. Bir deneyin olmazsa atın. BİLGİLERİM Adım: Ece Soyadım: XXXX Yaş: 14 Skype: ecefenty12 Online Olduğum Saat: Tüm gün (alın ve görün) İstediğim Yetkiler: Admin, builder veya kurucu. Komut Bilgim...
  10. kelly3700

LetsFaction ====>>> Alım Var İçeri Gir!

Merhaba arkadaşlar! Bir efsane getiriyoruz ve ayağınızın önüne koyuyoruz. Serverimiz 21 Haziran'da açılacak. Warplar için builder, değerli oyuncularımız için rehber arıyoruz. Eğer builder yada rehber olmak istiyorsanız aşağıdaki forumları doldurun. Skypeden de fotoğraf atabilirsiniz! =)...
  11. kelly3700

MondCrative de Alım Var!

Yeni açılan serverimizde alım vardır. Mod,rehber ve reklamcı alımı. Koşun ip adresi; 78.170.160.19 kos !!