LETSFACTİON : ALIM VAR İÇERİ DAL!

kelly3700

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar bu 3. duyurum olacaktır. Öncelikle kendimi alkışlıyorum çünkü "NADİR KIZ SERVER AÇANLARDANIM." Bana erkek diyenler hala oluyor, böle diyecekler eklemesin skype. Çağrı geliyorum zaten server için ama böle yapacaksanız yürüyün. Serverde tek kurucu ben kaldım. Mielsen yani Ahmet gitti :'( 1 saat boyunca ağladım onun için 1 VIPe onun adını vermeyi DÜŞÜNÜYORUM! :) Neyse onun dışında serverime pluginer arıyorum. Çünkü bazı sorularım olacak ve ben çok şey bilmiyorum onları cevaplayacak pluginlerle ilgili. Ama PANEL YOK! Panel çalmak için geldiysenin gg ! =)

SERVER BİLGİLERİ
------------------------------------------------
Ad: LetsFaction
Sunucu: Nitrado
Ram: 4 GB
Süre: 30 Gün/1 Ay

NOT: 30 gün ama uzatacağım siz VIP aldıkça panele para ekleyeceğim. Yani siz aldıkça serverin ömrü artacaktır..

DİPNOT: SKYPE ECEFENTY12

acrossfire

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bi bayanın server açma çabası göz ardı edilemeyecek bir şey :) . yardım etmek için ekledim

kenan10

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
pluginer olarak yardim ederim server ne olduguna bagli skypeden ekle mckenan16

JellyCraft

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaslar Letsfaction.nitrado.net adresi şu olarak değişmiştir------->JellyCraft.nitrado.net

PeRFeCTxWolf

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Hakkaten Taktir Edilecek bir şey Umarım Bu Çaban Sonuçsuz Kalmayacaktır. Skype İsteğimi Kabul Edersen Çok Memnun Olacağım Şimdiden Hayırlı Uğurlu Olsun NİCE Slotlara NİCE Ramlara NİCE Oyunculara

kelly3700

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Hakkaten Taktir Edilecek bir şey Umarım Bu Çaban Sonuçsuz Kalmayacaktır. Skype İsteğimi Kabul Edersen Çok Memnun Olacağım Şimdiden Hayırlı Uğurlu Olsun NİCE Slotlara NİCE Ramlara NİCE Oyunculara
Teşekkür ederim bunu anlayan kişiler çok az cidden☺