Arama sonuçlarınız

1. ByCrawL

[Nauza]CruzeGame Project Ozone 2-7/24 Online-Premium Zorunlu Değil

Yanlış anlamadıysam premium hesap sahibi olanların kayıt olmasına gerek yok doğrumu?
  2. ByCrawL

Pokemon Modlu Server || PixelmonMod 3.5.1

Kurucu bey, AÇIKMI?
  3. ByCrawL

AtarMOD Yeni Hayvanlar/Petrol Modu/PVP Silahları/Cift El Modu/Koylu Takas/ ONLİNE 27.03.2016 ONLİNE

Atarsan iyi olur. NEİ eklimi ekli değilse onuda atarmısın.
  4. ByCrawL

AtarMOD Yeni Hayvanlar/Petrol Modu/PVP Silahları/Cift El Modu/Koylu Takas/ ONLİNE 27.03.2016 ONLİNE

Kurucu bey, Server açıkmı? Modu nerden indiriyoruz .s
  5. ByCrawL

SAO <3 (S)word (A)rt (O)nline

SAO <3 (S)word (A)rt (O)nline
  6. ByCrawL

OYNA.FORCECRAFT.BIZ | Hardcore Skyblock | (Rekor +105) Günlük +80 ONLINE! | 1.7.x/1.8.x

Server'ınıza dün akşam girdim ve yetkilileriniz kaliteli herkezle ilgilenmeye çalışıyor çok iyi bir server böyle serverlar inş kapanmaz.
  7. ByCrawL

OYNA.FORCECRAFT.BIZ | Hardcore Skyblock | (Rekor +105) Günlük +80 ONLINE! | 1.7.x/1.8.x

Yardımınız için çok teşekkürler, Servera bugün içerisinde başlamayı düşünüyorum server baya kaliteli gibime geliyor...
  8. ByCrawL

AntiANİME - DefendAnime! [Animeye SON!] +

Bunlar hep Tokyo Ghoul yüzünden :D
  9. ByCrawL

DOST ağbi <3
  10. ByCrawL

Çıkarmaz olurmu?
  11. ByCrawL

Oha mağaradan kurtuldum evet artık aydınlıktayım. Herneyse beninde böyle bir düşüncem vardı fakat beni aydınlattın bu yazdıkların bana çok ama çok mantıklı geldi bence haklısın...
  12. ByCrawL

Ben çizgi filmleri severim.Eğlence katarlar hayatıma ama işte anime farklıdır anlatamam ben o olayı... Samuray Jack'ide izledim bu arada :)
  13. ByCrawL

Neyse aptallık bo konuyu açanda bence daha fazla tartışmaya gerek yok izleyen izler izlemeyen çizgifilm izler bukadar basit... Hmm Emolar ANİMEDİR peki anladım hojam...
  14. ByCrawL

Güzel kardeşim onlar tamamen bir cosplaydir öğrenipte gelirsen mutlu olurum...
  15. ByCrawL

Komik olduğunu sanan bir kardeşimiz daha...
  16. ByCrawL

Kardeşim şu an konudaki tüm mesajları üşenmeden okudum ve ana avrat giresim geliyor fakat yapmıyorum animede beni olumsuz etkilemiyor. Hayatında hiç anime izlemeyi bile denememiş insan gelmiş burda bizim tarzımıza karışıyor git ötede oyna...
  17. ByCrawL

NOT: Okumaya üşenmeyin!.# Anime bir yaşam tarzıdır ağlarsın, sevinirsin, üzülürsün, sinirlenirsin.Fakat, çizgiflimler öylemi hep bir kovalamaca olmuştur çizgifilimlerde yada komedi içerikli vesayre şeyler. Sen hiç çizgi filimde kan gördünmü, ****** şeyler gördünmü ve yahut bir ısınma bir...
  18. ByCrawL

√ CarsonPvP √ 1.2K Youtuber Resmi Server - İP > carsonpvp.axitrbilisim.com:1119

Skype verirsen daha kolay atabilirim upload etmeye üşendimde .s
  19. ByCrawL

√ CarsonPvP √ 1.2K Youtuber Resmi Server - İP > carsonpvp.axitrbilisim.com:1119

Serverinizdaki mod bana kill aura diyip ana bacı girdi SS'lerde elimde atabilirim yetkisini alırsanız memnun olurum...
  20. ByCrawL

Friedy Tekkit | Yepyeni bir Tekkit Classic Sunucusu | Ateş Network Sunar

Amancın Konularımı hortlatmak anlayamadım? Kapanmış olan serverlara güzele benziyor veya reklamınız kötü vb yazıyosun amacını anlamış değilim...
  21. ByCrawL

[Tekkit Classic 1.2.5] TürkiyeTekkit 150 Kişilik Sunucumuz Açılmıştır !

1 Allah'ın Kulu çıkıp Faction açacağına modlu server açsa çok iyi olacak...