Arama sonuçlarınız

1. mert_chikumba

Açık Dünya, Modlu Senaryolu Macera Dünyası - Denizlerin Lordu [GÜNCELLENDİ 14.05.2016] (1.7.2)

Oyunu çıkaralı çok oldu fakat kısa olması sıkıntı. Hikayesini uzattım, işte aylar sonra gelen güncelleme karşınızda oyunu tekrar denemek isteyebilirsiniz indir butonu yenilendi! Hikaye: Alaska'ya ticaret için gemisiyle harekete geçen kahramanımız tehlikeli yerlerden geçmektedir. Kraliyet...
  2. mert_chikumba

Bu Nasıl Bir Bug !?

Gemi moduyla oynarken evet böyle bir bug çıktı ortaya. :D:lol::D:lol::D:lol::D:lol::emin:
  3. mert_chikumba

Okçu Kulesi

Küçük bir adaya küçük bir okçu kulesi yaptım yorumlar ? Sabah: Akşam:
  4. mert_chikumba

Nedir Bu MCEditteki Işıklar ?

MCEdit ile bir harita yapıyordum fakat ne zaman programı açsam alttaki resimdeki gibi böyle ışıklar rastgele bir yerlerden çıkıyor görüşümü kısıtlıyor. :sinirli: Nedir bu ışıklar bir şeymi haber etmeye çalışıyorlar bir işe yaramıyorsa nasıl kaldırabilirim bu ışıkları ? Işık dedim ne olduğunuda...
  5. mert_chikumba

Dic-Cin 2:Kalenin Laneti (1.7.2)

Herkese selamün aleyküm. Dic-Cin serisinin 1. haritasına ortalama bir ilgi geldi ve 2. bir haritanın çıkarılması gerektiğini düşündüm bu biraz daha kısa ve basit olabilir. Lafı uzatmadan linkler ve hikayeler. Kurallar oyun içinde belirtildi ! Kesinlikle 1.7.2'de oynayın !!! Hikaye...
  6. mert_chikumba

[Yardım] Efekt İşleri

Beyler diyelim bir harita yaptık. Bu haritayı yaparken kullandığımız karakterdede bir efekt aktif. Haritayı bir başkası ayrı bir bilgisayarda açarsa haritayı yaptığım karakterin üzerinden bulunan efekt başkası üzerindede dururmu ?
  7. mert_chikumba

Korsan Gemisi !

Bu oyunda gemi yapmayı sevmişimdir. Odunsu gövdeyi survival'da oyuna başlar başlamaz yaptım. Tüm gemiyi survival'da yapmayı hedeflemiştim fakat yelken, saman balyaları tnt redstone vs. bunlar çok uğraştırırdı. Neyse oyunda gemi moduda yüklü bu gemiyle okyanusları dolaşıyorum köy buldukça...
  8. mert_chikumba

Ölüm Stüdyoları Korku Haritası (1.7.2)

Evet tekrardan yeni korku haritamla karşınızdayım. Bu haritayı yapmak 1 günümü aldı fakat tüm gün bu map üzerinde çalıştım. Kurallar oyunun içinde yer almakta. Resource Pack'siz kesinlikle oynamayın. Bir kusur varsa yorum olarak belirtebilirsiniz. Hikaye: Siz bir televizyon yayın stüdyosunda...
  9. mert_chikumba

Dic-Cin Korku Haritası ! (1.7.2)

Evet forumda yeniyim beyler sizlere bir kaç gün ile tamamladığım korku haritasını paylaşmaya geldim. Harita tamamen benimdir. Bazı sesleri Dabbe 3 filminden alıntı yaptım. Umarım beğenirsiniz Kuralları oyun içinde belirttim. Harita 1.7.2 içindir. Ve Resource Pack'siz asla oynamayın. Haritada...