Dic-Cin Korku Haritası ! (1.7.2)

mert_chikumba

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet forumda yeniyim beyler sizlere bir kaç gün ile tamamladığım korku haritasını paylaşmaya geldim. Harita tamamen benimdir. Bazı sesleri Dabbe 3 filminden alıntı yaptım.
Umarım beğenirsiniz Kuralları oyun içinde belirttim. Harita 1.7.2 içindir.
Ve Resource Pack'siz asla oynamayın.
Haritada geçilemeyecek yer yoktur.

Hikaye: İşleri yolunda giden normal bir köyde üfürükçü hacı hocayız. Bir gün komşu köyün yardım çağrılarına kulak verir ve pek tekin gitmeyen dakikalarda büyük bir gizemin içerisinde olduğunuzu anlarsınız. Bu gözlem sanıldığı kadar kolay olmayacak...

Harita İndirme Linki: http://www.mediafire.com/download/4h0t3un3d6n2jsk/Dic-Cin.rar
Resource Pack İndirme Linki: http://www.mediafire.com/download/azzf1ddydocaomh/Dic-Cin Resource Pack.zip

VirusTotal: https://www.virustotal.com/tr/file/...72de29047be901547590137f/analysis/1433321400/
Resource Pack için VirusTotal: https://www.virustotal.com/tr/file/...0c642312f0834217fdcf1673/analysis/1433338219/

Resource Pack'i bilmeyenler için:

Oyun İçi Resimler:

Son düzenleme:

Thepoisonn

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
kardeşim eline sağlık güzel olmuşda defol yazısını görünce kapattım bide arkadan tuhaf ses geldi ezan gibi seside kısmıştım korkmim diye ben tırsıyom olm böle şeylerden ama güzel olmuş korkutmayı başardın

mert_chikumba

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0

mert_chikumba

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Haritaya biraz çeki düzen verdim linkler yenilendi düzenekler daha sağlamlaştı !

Son düzenleme:
S

Switcher

Ziyaretçi
@mert_chikumba Kardeşim harita güzel olmuş hele şu ses kayıtları fakat biraz önerim var :

1- Gamemode 2 de bir şey koyulmaz , kırılmaz.(Ancak Give ile verilip data tagı değiştirilenler koyulabilir.)
2- O Son Mezarlık yerinde ne yapacağımızı söylemediğin için biraz haritayı dolaştım :D Sonradan kazdım ilk o tuşa tıkladığımda crash hatası verdi ne koyduysan artık :D
3- O Çatı yerini görmüştüm o yüzden hemen anahtarı koydum fakat bildirmen lazım çatı nerde felan altta yazılar çıkabilirdi :)
4- Kitap kullan fakat konuşurken tellraw kullanmanı tavsiye ederim.
5- Yazı Fontları açık demişsinde öylede okunmuyor :D

toymachine22

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güzel videosunu çektim. Fakat net olmayan bölümler çok fazla düzelt.

mert_chikumba

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
@mert_chikumba Kardeşim harita güzel olmuş hele şu ses kayıtları fakat biraz önerim var :

1- Gamemode 2 de bir şey koyulmaz , kırılmaz.(Ancak Give ile verilip data tagı değiştirilenler koyulabilir.)
2- O Son Mezarlık yerinde ne yapacağımızı söylemediğin için biraz haritayı dolaştım :D Sonradan kazdım ilk o tuşa tıkladığımda crash hatası verdi ne koyduysan artık :D
3- O Çatı yerini görmüştüm o yüzden hemen anahtarı koydum fakat bildirmen lazım çatı nerde felan altta yazılar çıkabilirdi :)
4- Kitap kullan fakat konuşurken tellraw kullanmanı tavsiye ederim.
5- Yazı Fontları açık demişsinde öylede okunmuyor :D

1-Gamemode 2 de eğer kıracağımız blok için alet varsa elimizde kırabiliriz.
2-Mezarlık kısmında ne yapacağımızı bir yerde belirtmiştim.
3-Anahtarı nereye koydun bilmiyorum fakat biraz araştırarak doğru yer bulunabilir.
5-Unicode font zorunlu kısmını ayarlardan açınca yazıların okunması lazım.

Ve öneriler için sağol

S

Switcher

Ziyaretçi
1-Gamemode 2 de eğer kıracağımız blok için alet varsa elimizde kırabiliriz.
2-Mezarlık kısmında ne yapacağımızı bir yerde belirtmiştim.
3-Anahtarı nereye koydun bilmiyorum fakat biraz araştırarak doğru yer bulunabilir.
5-Unicode font zorunlu kısmını ayarlardan açınca yazıların okunması lazım.

Ve öneriler için sağol

1.7.2 'ymiş ben 1.8.4 de oynadım da yinede bir şey olmadı :D
Bu arada Gamemode 2 de asla bir şey yapamıyorsun koyma ve kırma konusunda ve bazı şeylerde.(1.7.2 de kırabiliyormusun bilmiyorum) Aletler olsa bile kıramıyosun sadece bir komut ile bir eşya veriyosun fakat Değiştirilmiş. Onla Kırabilirsin :)

mert_chikumba

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
1.7.2 'ymiş ben 1.8.4 de oynadım da yinede bir şey olmadı :D
Bu arada Gamemode 2 de asla bir şey yapamıyorsun koyma ve kırma konusunda ve bazı şeylerde.(1.7.2 de kırabiliyormusun bilmiyorum) Aletler olsa bile kıramıyosun sadece bir komut ile bir eşya veriyosun fakat Değiştirilmiş. Onla Kırabilirsin :)

1.8.4'ü bende bilmiyorum fakat 1.7.2'de macera modunda baltayla odun, kürekle toprak, kazmayla taş, maden, cam vs. kırılabilir.