Arama sonuçlarınız

1. Y

GroupManager Farklı Dünyalarda Farklı Yetki Verme Sorunu ve Prophunt Sorunu

GroupManager ile farklı dünyalarda farklı yetki vermek istiyorum. Worlds içerisine plotme adında klasör oluşturuyorum ve worlds içerisindekileri atıyorum örneğin /chest yetkisini siliyorum okumuyor. Configide şöyle yaptım; mirrors: world: world_nether: - users...
  2. Y

Minecraft Server Reklam Banner Çalışmam -KatliamGraphic-

Hızlı olduğunda okunması zorlaşır :) Bence şu hız iyi teşekkürler.
  3. Y

Senin opera resimleri yavaşlatıyor bence en yükseği 0.5 saniye zaten 0.1 saniye olanlarda var :D 0.0 saniye geçişsiz mi yapsaydım yani ?
  4. Y

Teşekkür ederim. Reklam yapıcak olsam burda mı yapardım :) Neden kötü şekilde düşünüyorsunuz.
  5. Y

Her zaman gif değil. Animasyon ve hareketli ise gif oluyor genelde.
  6. Y

Merhaba MinecraftTürk Ailesi Minecraft server reklam banner yaptım photoshop ile. Çalışmamı değerlendirir ve kötü gördüğünüz değişmesi daha iyi olur dediğiniz yerleri yorum olarak yazarsanız sevinirim. Dalga geçicek arkadaşlar lütfen yorum yazmasınlar. Çalışmam giftir.
  7. Y

Minecraft Factions Map

Haklısın :) Eleştiri için teşekkür ediyorum
  8. Y

Minecraft Factions Map

Sıfırdan başladım zaten :D Küçük bir şeyler yapıyorum
  9. Y

Minecraft Factions Map

Map paylaşmıştım nerelere döndü konu :D Neyse düzgün yorum yapan arkadaşlara teşekkürler birazdan yaptığım server reklam bannerini paylaşacağım :D
  10. Y

Minecraft Factions Map

Taşısınlar o zaman.
  11. Y

Minecraft Factions Map

Teşekkürler. Yaratıcı olacağımda bundan başlıyalım dedim. Hızlı giden atın dışkısı(anladınız işte :) ) seyrek düşermiş der atalarımız.
  12. Y

Minecraft Factions Map

İçini doldurmalıyım doğru dediniz. Kuleler mapı yüksekten görmek içindi kötü durduğunu biliyorum :D Her yapı dikdörtgen oldu malesef. Aslında mapımı böyle yapmak yerine ormanın içinde yapmayı düşündüm. Oyuncu duvarlarla kapalı bir mapta gezmek istemiyor. Açık alanda gezmek istiyor. Ama hepsini...
  13. Y

Minecraft Factions Map

Zaten o mesajı yazan kişiler ya kuzenleri ile aynı yaşta yada 1-2 yaş büyükler :) Eleştiri yapmak world edit yanlış kişinin eline geçerse vs ile olmaz. Şurası kötü kendini geliştirmelisin gibi olur. Klasik faction sunucusu evet. Sonuçta bir harita yapmışım koymuşum düzgün eleştirin. Bunları...
  14. Y

Minecraft Factions Map

Eleştiri yapan kişiler - gibi değerler vereceğine daha iyisini yapabilirsin gibi daha düzgün yorumlar yapabilirlerdi. Kötü yorum değil bildiğimiz dalga geçmişler.
  15. Y

Minecraft Factions Map

Tek başıma yapabileceğim benim buydu. Beğenmiyorsanız siz kendi mapinizi paylaşın o zaman :) İlk mapım açıkcası. Bunları yazmadım. Forumdaki birçok kişinin seviyesini öğrenmiş olduk.
  16. Y

Minecraft Factions Map

Merhaba MinecraftTurk Ailesi, Bu forumdaki ilk paylaşımım e hayliyle ilk paylaşacağım mapım olacak. Eğer mapı beğenirseniz ücretsiz olarak paylaşırım. Mapın tamamı bana ait. hiçbir yerden alıntısı bir şeyi yok. Kendim tek başıma yaptım. Çalıştığım bir mimarlik ekibim yok. Konudaki anketi...