Minecraft Factions Map

Minecraft Mapım Güzel Mi ?

• Dehşet

• Güzel

• İdare Eder

• Kötü

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

yusufakgunn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba MinecraftTurk Ailesi,
Bu forumdaki ilk paylaşımım e hayliyle ilk paylaşacağım mapım olacak. Eğer mapı beğenirseniz ücretsiz olarak paylaşırım.
Mapın tamamı bana ait. hiçbir yerden alıntısı bir şeyi yok. Kendim tek başıma yaptım. Çalıştığım bir mimarlik ekibim yok.
Konudaki anketi oylarsanız çok sevinirim.
Şimdi ise mapın resimlerini göstereyim. Bu arada yorumlarınız benim için çok önemli ilerideki maplarimda görüşlerinizi ön görerek yapacağım ve
çok yakında plugin paketimi yayınlamayı düşünüyorum.

Map ile ilgili daha detaylı fotoğraflar ekliyebilirim isterseniz.​

DarwinDoplhie

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Artık Minecraft'ı öğrenen 5 yaşındaki yeğenim daha iyi işler çıkarıyor bu konuda.
Biraz internete bakın, videolar izleyin yani bu kadar basit bir şeyi foruma koymaktan vazgeçin. Artık en dandik faction sunucular bile bu haritalardan kullanmıyor.

BraveHero

Dobloyu n'aptın
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Dehşet, ama kötü anlamda dehşet. 6 yaşındaki kız kardeşim bunların 10 kat daha iyisini yapabiliyor.

Mello01

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Lapisli sunucu spawnının daha kötüsü. Dehşet.

İnanılmaz

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kusacaktım.O ne öyle.Arkadaşımız bu çalışmasıyla build yeteneği ne kadar kötü olunabilir anlatmaya çalışmış.Gerçekten basit bir tasarım

yusufakgunn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Tek başıma yapabileceğim benim buydu. Beğenmiyorsanız siz kendi mapinizi paylaşın o zaman :) İlk mapım açıkcası. Bunları yazmadım. Forumdaki birçok kişinin seviyesini öğrenmiş olduk.

İnanılmaz

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Her türlü eleştiriye açık olacaksın.Hele böyle bir yapıta.Eleştirmek insanların seviyelerinin düşük olduğunu belirlemez.Ayrıca eleştiriye açık olamayan birinden bir şey beklenmezç @Switcher 'in mapınıda eleştirdik adam bize hoşgörülü davrandı ve geliştirdi o yapıtını.Sen de öyle olmalısın.

yusufakgunn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Eleştiri yapan kişiler - gibi değerler vereceğine daha iyisini yapabilirsin gibi daha düzgün yorumlar yapabilirlerdi. Kötü yorum değil bildiğimiz dalga geçmişler.

MineBine

Gurbet elde bir başıma neyleyim?
En iyi cevaplar
0
Artık Minecraft'ı öğrenen 5 yaşındaki yeğenim daha iyi işler çıkarıyor bu konuda.
Biraz internete bakın, videolar izleyin yani bu kadar basit bir şeyi foruma koymaktan vazgeçin. Artık en dandik faction sunucular bile bu haritalardan kullanmıyor.
5 yaşındaki?
Dehşet, ama kötü anlamda dehşet. 6 yaşındaki kız kardeşim bunların 10 kat daha iyisini yapabiliyor.
6 yaşındaki?
Minecraft'i oynama yaşı çok düşmüş.

yusufakgunn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
5 yaşındaki?

6 yaşındaki?
Minecraft'i oynama yaşı çok düşmüş.

Zaten o mesajı yazan kişiler ya kuzenleri ile aynı yaşta yada 1-2 yaş büyükler :) Eleştiri yapmak world edit yanlış kişinin eline geçerse vs ile olmaz. Şurası kötü kendini geliştirmelisin gibi olur. Klasik faction sunucusu evet. Sonuçta bir harita yapmışım koymuşum düzgün eleştirin. Bunları yapmayanlar da var. Daha sunucu kurmada takılan bile var.

Mello01

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Zaten o mesajı yazan kişiler ya kuzenleri ile aynı yaşta yada 1-2 yaş büyükler :) Eleştiri yapmak world edit yanlış kişinin eline geçerse vs ile olmaz. Şurası kötü kendini geliştirmelisin gibi olur. Klasik faction sunucusu evet. Sonuçta bir harita yapmışım koymuşum düzgün eleştirin. Bunları yapmayanlar da var. Daha sunucu kurmada takılan bile var.
-Çok boş kalmış İçini doldurmalısın.
-Pixel artlar artık sıkıyor.
-O kuleler yok mu...
-her yapı dikdörtgen

Sarper170

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
NOPE NOPE NOPE NOPE NOPE NOPE NOPE NOPE NOPE NOPE AND SOO MUCH NOPE...
(Kesinlikle böyle haritalar yapmayı bırakın. Artık Minecraft tan uzaklaşacağım böyle giderse...)