Arama sonuçlarınız

1. Elisaizy

Rpg Plugin İstek

Bazı Rpg Serverlerinde Mesela Metin 2 Rpg Serverlerinde Level 1 Vahşi Kurt Filan Hayvanlar Var O Pluginin İsmi Ney ? Şimdiden Teşekürler
  2. Elisaizy

Oyuncular Ölünce İp Ban Yiyiyolar

Selam Arkadaşlar Serverimde Oyuncu Ölünce Otomatik İp Ban Yiyiyolar Nasıl Özebilirim Şimdiden Teşekürler
  3. Elisaizy

Vip Bileti Skripti

Selam Arkadaşlar Sunucum İçin Skript Yazmaya Başladım Yazdığım Skriptleride Tek Tek Tanıtmak İstiyorum Skripte Yeni Başladım 2 Gün İlk Skriptim Bu Yorumlarınız Benim İçin Çok Önemlidir 1080P HD İzleyiniz #Yapımcı:elisaizy #İstediğiniz Biletin İsmi #İstediğiniz...
  4. Elisaizy

Permision Bileti Skript Yardım !

Merhaba Arkadaşlar Sunucum İçin Skriipt Yazıyorum 384 ismi Helix Efect Olan İteme Sağ Tıkladığında permission:funnyeffect.halo.heart iteme tıkladığında o perm oyuncuya gelcek bunu kodu nedir Sadece Perm Eklemeyi Yapamadım Yardım Lütfen on right click with 384: if player is holding 384...
  5. Elisaizy

Multiplayer Sorunu

Arkadaşlar Minecraftı Açıyom Multiplayere Tıkladığımda Kapanıyo Çözümü Varmı Java En Son Sürüm Ekran Kartı Güncel Lütfen Yardım Edin
  6. Elisaizy

Özel Skripter Ve Pluginer Aranıyor

Merhaba Arkadaşlar Forumda Skript İsteği Filan Paylaşıomda Cevap Veren Yok Şuanda Açık Olan Sunucum İçin Özeli Skript Yazabilicek +14 <İnsan> Aranıyor :D İletişim Skype:facebook:minecraft-21
  7. Elisaizy

Nitrado Sunucu Uyku Moduna Alma

Arkadaşlar Ben Bir Süre Tatile Gideceğim Ve Yeni Server Açtım Serverimi Uyku Moduna Nasıl Alabilirim Nasıl Süresinin Gitmemesini Sağlayabilirim+ +
  8. Elisaizy

Yumurtalı Pet Yardım

Selam Arkadaşlar Ben Server İçin Köylü Takas Yapıyormda Oyuncuların Pet Alabilmesi İçin Petçi Bİ Köylü Yaptım Mesela Coin verince Sana Wolf Petinin Yumurtasını Verecek Yumurtalı Pet Plugini Varmıdır Varsa Link Atabilirmisinz Heryerde ArıyorumYardım Edecek Yokmu ? :(
  9. Elisaizy

RPG İtems Plugin Tanıtımı

Rpg İtems İle Özel Silahlar Özel İtemler Yapabilirsiniz Genelikle Rpg Serverlerinde Kulanılır 1) '' /rpgitem (İstediğiniz Ad) create'': İstediğiniz adda bir item oluşturur. Benim istediğim ad Deneme 2) '' /rpgitem Deneme give''): Oluşturduğunuz itemi size verir. (Tahta kılıç olarak) 3) ''...
  10. Elisaizy

Build Team Alımları

Selam Forumseverler Minecraftta Build Yapmayı Sevdiğim İçin Build Team Kuruyorum Kapasite:6 Kişi Grubun İsmine Hep Birlikte Karar Vereceğiz Takımımızla İle Yapacağımız Çalışmlara Server Spawnları HG Spawnları MMORG Oyun Spawnları Örneğin: Metin2 DayZ Daha birçok Çalışma Başvuru Formu İsim...