Arama sonuçlarınız

1. SonHukumdarTR

SonHükümdar Yeniden Aktif! | 1.7-1.8 | Survival Games | Faction | SkyBlock | PvP | Creative |

Ya akad kes artık. Bizim sunucun ile alakan yok. Burda boş boş laf yapmayı kesin. Sunucu her şey hazır tüm bakımlar bitti! Kayıt olmak için: http://kayit.sonhukumdar.com/
  2. SonHukumdarTR

skype bakarmısın biraz konuşalım

skype bakarmısın biraz konuşalım
  3. SonHukumdarTR

SonOyuncu onunmuş, MCSG Adminiymiş, Ondan Dileniyormuşuz...

Haha :D :D İhsan kardeşim :D :D Burak benim ortağım ama gerçekten ne yalan söyleyim ben bile inanmıyorum. Burada sana hak veriyorum.
  4. SonHukumdarTR

SonHükümdar Yeniden Aktif! | 1.7-1.8 | Survival Games | Faction | SkyBlock | PvP | Creative |

Arkadaşlar +250 online olarak 1 ayda süper bir gelişme yaşadık! +100 sabit derken öbür gün +150 oldu +150 derken bir anda +250'ye fırladık ve VIP satışlarımız ciddi anlamda yükseldi emeğimizin karşılığını veren ve bize teşekkür eden tüm oyuncularımıza teşekkür ediyorum. Büyümeye devam ediyoruz...
  5. SonHukumdarTR

skype...

skype...
  6. SonHukumdarTR

Arkadaşlar tüm sorunlar düzeltildi gece saat 5:00 da otomatik restart eklendi lag oranı %0'a indirildi! Sunucu +120 online
  7. SonHukumdarTR

Merhaba sorun o bugün sunucu hiç beklenmedik anda kapanmasıydı ama artik boyle bir sey olmayacaktir otomatik açilma ekledik. Neden kapandiginda açmadin diye sorar isen internetim kesildi ve sadece panel bende vardi.
  8. SonHukumdarTR

Teşkkür ederiz. Çok emek verdik umarım emeğimizin karşılığını alabiliriz :)
  9. SonHukumdarTR

Dostum konuyu baltalamya çalıiıp durma mümkünse yorum bile atma çünki attığın tüm yorumlar boş. Kendini dahada rezil etme derim.SkyWars Yeniden AKTİF!
  10. SonHukumdarTR

kanka skype baksana

kanka skype baksana
  11. SonHukumdarTR

burak sen bizden yanamısın onlardan mı

burak sen bizden yanamısın onlardan mı
  12. SonHukumdarTR

Sunucu Süper bir bakımdan çıktı tüm sorunlar düzeltildi lagg 0 denilecek düzeye getirldi vip sistemi düzeltildi! Herekese iyi oyunlar..
  13. SonHukumdarTR

burak engelli kaldır konuşacaz senle

burak engelli kaldır konuşacaz senle
  14. SonHukumdarTR

Play.Sonhukumdar.com 1.7.X-1.8.X Creative,HG,Faction,Skywars,Skyblock +150 Online

Tamam at bakalım neymiş fotoğraflar ayrıca biz viplere 20k'dan fazla para yollamıyoruz bunuda beliriyim. hiçbir şekilde sınırsız para imkanı sunmuyoruz adam aklını kullanıyor adasına onlarca farm yapıyor bu kadar basit.
  15. SonHukumdarTR

Play.Sonhukumdar.com 1.7.X-1.8.X Creative,HG,Faction,Skywars,Skyblock +150 Online

Bak kardeşim şimdi bu sunucuyu biz öpücükle alıp buraya öpücükle reklam verdirmiyoruz ayda ben sunucu için 275 lira fiyat ödüyorum + buraya reklam verdiriyorum senin böyle bir şey demen benim için üzücü oldu açıkcası. Bu sunucu vip satmadan nasıl ayakta duracak? Adam VIP için para veriyor tabii ki...
  16. SonHukumdarTR

+ Factıon spawn ve tüm warplar baştan aşşağı yenilenmiştir!+ PvP Lagg sorunu çözüldü bazı pluginler güncelleştirildi!+60 online!
  17. SonHukumdarTR

[ACIL] Arkadaşlar sunucum grieflanıyor!

haha sorunu düzeltim adi herifler bida yapamaz!
  18. SonHukumdarTR

Bu adi herifler durmak bilmiyor ne yapsam çözemedim sorunu!
  19. SonHukumdarTR

Beyler Allah'ını seven yardım etsin italyan bi özür dilerim herif sunucuyu grieflıyor sizede yapmadan durduralım bu özür dilerimi! Videoları: Türk sunucularıda yapıyor!