Arama sonuçlarınız

1. SonHukumdarTR

[ACIL] Arkadaşlar sunucum grieflanıyor!

Beyler Allah'ını seven yardım etsin italyan bi özür dilerim herif sunucuyu grieflıyor sizede yapmadan durduralım bu özür dilerimi! Videoları: Türk sunucularıda yapıyor!
  2. SonHukumdarTR

[ISTEK] Sadece kiminse o kullanabilcek

Merhaba arkadaşlar bi skript isticektim oyuncu fırını koydu o onun olcak ve ondan başkası açamıcak bunu nasıl yapbiliriz?
  3. SonHukumdarTR

[ACİL YARDIM!] Konuya bakın lütfen

Arkadaşlar 2 gündür adi bir İspanyol herif sunucumu mafediyor nasıl yapıyor bilmiyorum ama ben sunucudayden benim hesabıma giriş yapabiliyor ve beni sunucudan attırıyor lütfen bunun nedenini söyleyin çok acılı bir durumdayım tüm emeklerim tek tek gidiyor. Attğında gelen mesaj:
  4. SonHukumdarTR

[istek] Crafting table menüsü?

Arkadaşlar oyuncu /craft yazınca crafting table menusu çıkcak skriptle bunu nasıl yapbilirim?
  5. SonHukumdarTR

SonHükümdar Yeniden Aktif! | 1.7-1.8 | Survival Games | Faction | SkyBlock | PvP | Creative |

#-Sunucu Bilgileri-# IP play.SonHukumdar.Com Versiyon 1.7 - 1.8 Sitemiz www.sonhukumdar.com TeamSpeak3 ts3.sonhukumdar.com #-Sunucu Özelikleri-# Hile Koruması Herkes gibi bizde adaletli bir oyun istiyoruz, sunucumuzda program ve yazılımlar kesinlikle yasak olup önlenmesi içinde gereken...