Arama sonuçlarınız

1. B

Acil Yetkili alımı!!

Ad Soyad : Buğra Kaçar Yaş : 16 Daha önce Yetkili oldunmu : Moderator olmadım. Fakat: "1.5.1"'den Beri Sunucu İşlerinde ilgileniyorum. 2Kere bilişimde çalıştım. Kod bilgin : İyi. Günde kaç saat online olabilirsin : O anki durumuma bağlı genelde Rahat 4-5 Saat Online'yim.. (Cumartesi&Pazar...
  2. B

SONTÜRK GERİ DÖNÜYOR! Pluginer + Skripter + Asistan + Moderator + Builder + Rehber ALIMI

Ad Soyad : Buğra Kaçar Yaş : 16 Daha önce Yetkili oldunmu : Moderator olmadım. Fakat: "1.5.1"'den Beri Sunucu İşlerinde ilgileniyorum. 2Kere bilişimde çalıştım. Kod bilgin : İyi. Günde kaç saat online olabilirsin : O anki durumuma bağlı genelde Rahat 4-5 Saat Online'yim.. (Cumartesi&Pazar...
  3. B

Pluginer + Skripter + Asistan + Moderator + Builder + Rehber + Reklamcı Alımları ! Hemen Başvur !

4. B

Serverimiz Açıldı!!

5. B

Ciddi Yetkili Alımı

Moderator Ad Soyad : Buğra Kaçar Yaş : 16 Daha önce moderator oldunmu : Moderator olmadım. Fakat: "1.5.1"'den Beri Sunucu İşlerinde ilgileniyorum. 2Kere bilişimde çalıştım. Kod bilgin : İyi. Günde kaç saat online olabilirsin : O anki durumuma bağlı genelde Rahat 4-5 Saat Online'yim...
  6. B

Grandiose.nitrado.net | %100 PVP | Boss | Vip cekilisi | Alım

Öncelikle merhaba yorumun için teşekürler, Bi ban itirazınız var ise Skype: false-action Bi hata olmus ola bilir. Veya siz bot atıyorsunuzdur ip ban atınca "Emirhan" Admin Siz bot attıgınız ıcın banlanmıs ola bılırsınız. Bizde adalet Önemlidir! Kimsenin emeğini yemeyiz. Grandiose Ailesi!
  7. B

Saatlik event'de vardır Yorumun için teşekürler!
  8. B

IP Adresi Faction ; grandiose.nitrado.net Ip Adresi; Survival %70 Tamamlandı yarın acılacak. Ip adresi; Sky Block %40 Tamamlandı yarın acılacak. Sürüm ; 1.7.x / 1.8.x (1.7 Önerilir) Açılış ; 13.08.2015 (Perşembe) . Temeli Birliğini kurup diğer birlikleri domine etmeye dayanır, ama sadece...
  9. B

YARDIM - HATA

Ayarladım'da vazgectım.. 13 günü vardı sunucunun bosa gıtmesın diye fake lobi yapıcaktım olmadı neyse.
  10. B

YARDIM - HATA

Yetkili biri taşıya bilir ozaman. :)
  11. B

YARDIM - HATA

Plugin skriptmi lazım diyorum onun icin buraya açtım.
  12. B

YARDIM - HATA

exception conneticng: runtime exception : server is online mode! @net.md_5.bungeeserverconnector:261 Hatasının cözümü nedir? Hangi plugin vs yüklicem veya skript?
  13. B

YARDIM - HATA

exception conneticng: runtime exception : server is online mode! @net.md_5.bungeeserverconnector:261 Hatasının cözümü nedir? Hangi plugin vs yüklicem veya skript?
  14. B

Sahte lobi - İstek

Adam gibi? Bende araştırdım bulamadım dedim sen adam gibi okumamışsın demekki. :) Bakıyorum dostum.
  15. B

Sahte lobi - İstek

Öncelikle merhaba, Bungeecord ile yapacağım bi skript istiyorum. Girince login yaptıktan sonra direk "faction" adlı sunucuya ısınlansın. oyundan cıkıp girdiğinde "lobby" yerinde doğsun. Forumda arasan bulursun diyecekler olacak. Buldum bi kactane faction sunucusun ısınlanıyor cıkıp gırınce...
  16. B

Minecraft Skript ---> Çakma Lobi / Fake Lobby

Lobby zaten.Yokmu yardım eden yakışıklı :S
  17. B

ora nerde :S
  18. B

cıkıp girdiğinde cıktığı sunucuda oluyor ornek: faction girdiyse cıkıp gırdıgınde faction oluyor nası hallederım bunu?
  19. B

Yardım.

Konuyu iyi okumadığın burdan anlaşılıyor server yazısını değiştirmeyi biliyorum :) İ Harfini yazınca Bozuk harf cıkıyor. :)
  20. B

[SKRİPT - Yardim]

B Bunu op olmıyanlar goremıyor demı yazıyı?
  21. B

[SKRİPT - Yardim]

Deniyorum. Tabları ayarlayıp atarmısın?
  22. B

[SKRİPT - Yardim]

Teşekürler fakat Deop & Manudel yaptım konsoldan /a <yazı> yazınca tüm oyunculara yazı gidiyor. Teşekürler! Fakat, /test w Yazıyorum. Admin konusmasına mesaj gonderıldı yazıyor Message online admins. Helpop message felan yazıyor onun üstün'de.Yardim edecek yok mu?
  23. B

Yardım.

Merhaba, /say I yazınca -- işareti cıkıyor. Bunu nerden düzeltiyorduk? Unutum..
  24. B

[SKRİPT - Yardim]

/a Yazınca helpop 'A mesaj gidecek. Örnek: /a yazı yazınca /helpop a Gibi olcak. /a Yani admin konusması olcak /helpop yazmaya ugrasmasınlar diye.
  25. B

[SKRİPT - Yardim]

Test ediyorum.. Yorumunuz için teşekürler bu arada.Olmadı, Correct usage: /a Yazıyor /a <mesaj> Yazınca..