Acil Yetkili alımı!!

semihlord123123123

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Minecraft Bukkit serverim var.(2 adı var 1.WarsTooTcraft 2.Sharingancraft)

Öncelikle bu adımları geçmeniz gerekiyor.

1-on iki on uç ve on dört yaşlarından büyük olması lazım.
2-wgyi yapabilen,(özellikle hammaddeyi wgleyen)Bukkit server komutlarını bilen (her plugin var) biri.
3-Ve Yetkililer WarsTooTcraft1 e gelsin diğerleri sadece oyuncu. max 2 admin olabilir.diğerleride max 2 kişi.

Oyuncular için hamachi:
WarsTooTCraft2
WarsTooTCraft3
WarsTooTCraft4 hepsinin şifresi 123dür ancak oyuncu olucaklar WarsTooTcraft1 E GELMESİN!

HasannnnTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sa kardeş . Yaş 14 uzatmıyacam işimde ustayım ağı ver gamemode ver dene bak kit falan ayarlarim plugin varsa. sonra otomatik mesajları editlerim...

KingOfTheBrave

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
olm portlu açsana hamachi lag torbası bir tüneldir portlu serverde herkes hamachi olmadan serverine girebilir...
Nasıl açcam diyorsan al video

tıkla

semihlord123123123

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sa kardeş . Yaş 14 uzatmıyacam işimde ustayım ağı ver gamemode ver dene bak kit falan ayarlarim plugin varsa. sonra otomatik mesajları editlerim...

WarsTooTCraft1 e gelebilirsin.yetkili olucaksın ve WarsTootCraft1 den 4 e kadar var c yi küçük yapmayın.[DOUBLEPOST=1379512713,1379512639][/DOUBLEPOST]
olm portlu açsana hamachi lag torbası bir tüneldir portlu serverde herkes hamachi olmadan serverine girebilir...
Nasıl açcam diyorsan al video

tıkla

Hayır.Yetkililere sordum ve girişte azck lag olduklarını söylediler.arada sırada lagda girmiyor.Gerek yok.Teşekkürler yinede.[DOUBLEPOST=1379512751][/DOUBLEPOST]
Hamachi ağı geçersiz.

c küçük yapmışım C büyük olsun :) -atakan[DOUBLEPOST=1379512783][/DOUBLEPOST]

OTomatik mesajları editleme paneli falan vericem uğraşmayalım :) kalsın

berketaylan16

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
kardesim benim yasim 14 istersen swne mod olarak veya admin olarak girebilirim.
Market-Spawn-MobArena-Orman Favori Yaptığım Maplardır

Bugraa_Hp

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ad Soyad : Buğra Kaçar
Daha önce Yetkili oldunmu : Moderator olmadım. Fakat: "1.5.1"'den Beri Sunucu İşlerinde ilgileniyorum. 2Kere bilişimde çalıştım.
Kod bilgin : İyi.
Günde kaç saat online olabilirsin : O anki durumuma bağlı genelde Rahat 4-5 Saat Online'yim.. (Cumartesi&Pazar Günleri Sabahlıyorum genelikde.)

Aradığım sunucu:
Emir almayı sevmem. Sunucuyu tek başıma ayakda tuta bilirim. Sunucu sahibi olgun&ciddi olması gerekmekde.

Mta Sayfam (+6Bin Beğenili): /mtascript (( Sayfayla ilgilenmediğim için bu aralar genelde kapalı oluyor. Şuanda açık ola bilir ne zaman bakmanıza bağılı :)
Minecraft Türkiye Sayfam(+25Bin Beğenili): /minecraft.turkiyemc (( Sayfayla ilgilenmediğim için bu aralar genelde kapalı oluyor. Şuanda açık ola bilir ne zaman bakmanıza bağılı :)
Facebook: /yenifacembugra.kacar1

Skype: False-action ( Hemen ulaşmak için Skype'den ulaşa bilirsiniz. ) | Çalışan mikrofonum bulunmakda.
TeamSpeak3: Bulunmakda.
Steam: Bugraa_Hp
Minecraft: BugraKacar
Youtube: Buğra Kaçar