Arama sonuçlarınız

1. A

Netherdaki garip olay

Herobrine i tükürükle yapıştırmışlar :D
  2. A

İphone

Haklısın kardeşim ama ben 4s in tasarımını beğendim yok iphone 6s 1080p 60fps çekiyomuş ne yapayım benim işimi iphone 4s görür.
  3. A

İphone

Bana süper özellikli bir telefon lazım değil arkadaşımda 4 var bende tasarımını beğendim.Ama 4s alcam.4S i hangi mağazada bulabilirim?
  4. A

İphone

Arkadaşlar iphone 4s veya 5c yi sıfır hangi mağazadan bulabilirim yardımcı olursanız sevinirim. 4s olursa iyi olur.
  5. A

Ders Notları Ve daha fazlası

9.sınıf yeni müfredat.Kendim tek tek hazırlıyorum.Sadece 1 tane var.Bugün 2 3 4 de gelecek.
  6. A

Ders Notları Ve daha fazlası

Merhaba arkadaşlar, Bir blog açtım ve ders notları ve değişik konularda içerik yayınlayacağım lise 1 için ders notları olacak.Tabi lise 2 3 4 içinde olur heralde. Bloğun adresi: http://ademclkders.blogspot.com.tr/
  7. A

Minecraft hudun üstündeki yazı.

Teorik Redstone cu bilirmiki?
  8. A

Lisedeki İlk Gününüz!

Aynen bende liseye yeni başlıyom hadi hayırlısı
  9. A

Ben skript değil komutlusunu arıyordum.
  10. A

Arkadaşlar bazı serverler hud hemen üstünde küçük yazılar çıkıyo.Bu komutlarla nasıl yapılabilir.Title yani ortadaki büyükten ve subtitle dan bahsetmiyotum.
  11. A

Pluginleri türkçeye çevirme

yok sorun olmaz.
  12. A

Pluginleri türkçeye çevirme

Merhaba ben Adem türkçeye çevirilmesini istediğiniz bir plugin varsa yazabilirsiniz.
  13. A

Minecraft Server

http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/worldedit/ al köşedeki download a tıkla bi sayfa gelecek.Bi download daha var ona tıkla inmeye başlayacak.
  14. A

Minecraft Server

bağlantı zaman aşımına upramış uzaktamısınız veya ikinizinde in ternet hızı aynı mı?
  15. A

Minecraft launcher

Hayır dün yanlış yapmadığım halde girdi.
  16. A

Minecraft launcher

Minecraft orjinal launcherden girdiğimde şu hatayı alıyorum.Şifreni veya kullanıcı adını yanlış girdin diyor yanlış girmediğime eminim.Lütfen yardım edin.
  17. A

Minecraft Server

Serverin kaç kişilik? Ve yiğenin girerken nasıl bir hata alıyor.
  18. A

Minecraft Server

Sorununu detaylı anlat bir şey anlamadım.
  19. A

İstediğim Blok kırılınca birdağa doğamamalarını sağlamak

furkan3000 nin dediğini yaparsan çözersin hadi kolay gelsin bende böyle öğrendim.
  20. A

Çekilşe Nasıl Katılırım ?

formu doldurdum umarım kazanabilirim. Onca çekilişe katıldım kazanamadım :(
  21. A

Minecraft GIFT CODE Çekilişi

Eğer kazıkladıysa hesabları geri alırım ben.
  22. A

o noktalar ne acaba wollark'a mesaj attım ama cevap vermedi.
  23. A

İstanbul Atatürk International Airport [İstanbul Atatürk Internatıonal Havaalanı]

havaalanı güzelde.Başlık hatalı: İstanbul Atatürk Uluslararası Havaalanı olcak
  24. A

Gönderdim umarım kazanırım.Tek orjinal oyunum minecraft olcak kazanırsam.