İphone

AdemÇLK

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar iphone 4s veya 5c yi sıfır hangi mağazadan bulabilirim yardımcı olursanız sevinirim. 4s olursa iyi olur.

Mockingjayy

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
4S almanı önermem,hem eski bir telefon. Seneye iPhone 7 çıkacak,hem de yeni gelen güncellemeleri (iOS 9) stabil çalıştıracak bir sistemi yok. 5C yeterli,kullanılabilir

SteveKafası

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence 1 yıl biriktir paranı seneye iPhone 7 al. 5.000TL olur herhalde de alırsın daha iyi. hem iOS 10 çıkar çok stabil çalışır Apple'nin işlemcisi güçlenir (A10) ram artar. ekran kalitesi artar. kamera artar.
bence biraz bekle.

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
En iyisi telefon alma. Her yıl yenisi çıkıyor. Yetişemiyor insan. Şahsen ben öyle yapıyorum. Sadece bilgisayar.

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadaşlar bana güzel ve uygun fiyatlı akıllı telefon önerir misiniz?

AdemÇLK

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bence 1 yıl biriktir paranı seneye iPhone 7 al. 5.000TL olur herhalde de alırsın daha iyi. hem iOS 10 çıkar çok stabil çalışır Apple'nin işlemcisi güçlenir (A10) ram artar. ekran kalitesi artar. kamera artar.
bence biraz bekle.
Bana süper özellikli bir telefon lazım değil arkadaşımda 4 var bende tasarımını beğendim.Ama 4s alcam.4S i hangi mağazada bulabilirim?

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Şimdi iphone'si olmayanlar teknolojiyi takip etmiyor mu? Ben ilk kafa naklinin olmasını bekliyorum ve iphone'm yok! İphone bir üst sürüme çıktığında çok çok farklı bir telefon mu oluyor? İnsanlar paralarını buna bağlıyor. Bu değerlendirilmesi gereken bir mevzu bence. :gg:

AdemÇLK

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Şimdi iphone'si olmayanlar teknolojiyi takip etmiyor mu? Ben ilk kafa naklinin olmasını bekliyorum ve iphone'm yok! İphone bir üst sürüme çıktığında çok çok farklı bir telefon mu oluyor? İnsanlar paralarını buna bağlıyor. Bu değerlendirilmesi gereken bir mevzu bence. :gg:
Haklısın kardeşim ama ben 4s in tasarımını beğendim yok iphone 6s 1080p 60fps çekiyomuş ne yapayım benim işimi iphone 4s görür.

TheRedstoneEngineer

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hiç uğraşma, iphone falan alma. Baktım 4S şu an yaklaşık 1000tl. Ben kendim Asus Zenfone 2 kullanıyorum, 16gb'lığından, 1100tl. Almanı öneririm. Ve gayet iyi telefon, 4GB Ram biraz abartı olmuş ama arkaplanda uygulama çalıştırırken çok işe yarıyor. Ayrıca eğer 4S alırsan güncelleme alamazsın, ayrıca yeni çıkacak uygulamalara donanımı yetmeyecektir. Ki şu anda zenfone 2 Android 5.0, kısa bi süre içinde android 6'yı da alacak. iPhone olsun istiyorsun sanırım, ama apple pişmanlıktır. Bi kere hakettiğinden çok daha pahalıya satıyor. 4S'in android'deki eşdeğerini 500-600 tl lik telefonlar arasında görürüz. Ve yine özelleştirme imkanın çok az. Bu böyle uzar. Tabi karar senin kararın, zorla aldıracak değilim, sadece bir tavsiyede bulundum.

Dpelqpleq

2 + 2 = 5
En iyi cevaplar
0
@AdemÇLK Sıfır alıcaksan o fiyata biraz daha ekleyip zenfone 2 almanı öneririm. 4s'te kararlıysan fiyatından dolayı 2. el icloud kilitsiz ve özellikle icloud sınırı(5) dolmamış cihaz almanı öneririm. Eğer illaha iOS olsun istiyorsan ipod t. 6 alıp alo demelik bir cihazda alabilirsin.

Kimse telefonu olmayan teknolojiyi takip etmiyor dememis ki arkadasım. :) Fakat update konusunda katılıyorum bir senelik sürec için çok özellik eklemiyorlar. 2016 yılına giriyoruz ve ön flash yeni gelmis durumda. :)

Hiç uğraşma, iphone falan alma. Baktım 4S şu an yaklaşık 1000tl. Ben kendim Asus Zenfone 2 kullanıyorum, 16gb'lığından, 1100tl. Almanı öneririm. Ve gayet iyi telefon, 4GB Ram biraz abartı olmuş ama arkaplanda uygulama çalıştırırken çok işe yarıyor. Ayrıca eğer 4S alırsan güncelleme alamazsın, ayrıca yeni çıkacak uygulamalara donanımı yetmeyecektir. Ki şu anda zenfone 2 Android 5.0, kısa bi süre içinde android 6'yı da alacak. iPhone olsun istiyorsun sanırım, ama apple pişmanlıktır. Bi kere hakettiğinden çok daha pahalıya satıyor. 4S'in android'deki eşdeğerini 500-600 tl lik telefonlar arasında görürüz. Ve yine özelleştirme imkanın çok az. Bu böyle uzar. Tabi karar senin kararın, zorla aldıracak değilim, sadece bir tavsiyede bulundum.

Kişisel tercih olduğunu düşünüyorum. 4s kac senelik cihaz ve iOS 9'u almıs, ve 10'u da "belki" alabilicek bir cihaz. Ayrıca gereksiz özellestirmelerinin olmaması bana göre bir artı. Zevkler ve renkler der gecerim.