Arama sonuçlarınız

1. A

İphone

Arkadaşlar iphone 4s veya 5c yi sıfır hangi mağazadan bulabilirim yardımcı olursanız sevinirim. 4s olursa iyi olur.
  2. A

Ders Notları Ve daha fazlası

Merhaba arkadaşlar, Bir blog açtım ve ders notları ve değişik konularda içerik yayınlayacağım lise 1 için ders notları olacak.Tabi lise 2 3 4 içinde olur heralde. Bloğun adresi: http://ademclkders.blogspot.com.tr/
  3. A

Minecraft hudun üstündeki yazı.

Arkadaşlar bazı serverler hud hemen üstünde küçük yazılar çıkıyo.Bu komutlarla nasıl yapılabilir.Title yani ortadaki büyükten ve subtitle dan bahsetmiyotum.
  4. A

Pluginleri türkçeye çevirme

Merhaba ben Adem türkçeye çevirilmesini istediğiniz bir plugin varsa yazabilirsiniz.
  5. A

Minecraft launcher

Minecraft orjinal launcherden girdiğimde şu hatayı alıyorum.Şifreni veya kullanıcı adını yanlış girdin diyor yanlış girmediğime eminim.Lütfen yardım edin.
  6. A

[İSTEK]1.8.8/1.8.7/1.8.4 spigot/bukkit server dosyaları

Başlıkta da belirttiğim gibi bana bunlardan birinin dosyaları lazım.Elinde olan varsa verebilirmi? Benim için virustotal felan gerekmiyor direk bi versenizde olur.
  7. A

Windows 10 ile Nvida ekran kartı uyumsuzluğu

Başlıkta ta belirtiğim gibi w8.1 den w10 a yükselltiğimde sorun yoktu fakat asc görev çubuğunu bozdu.Yeniden yükleyeyim dedim fakat 3 kere yükledim hala çalışmıyor. Sitesinden driver ı indirince siyah ekranda alıyor.1 haftadır böyle.Çözümünü bilen varmı.