Arama sonuçlarınız

1. OyunVadisiTR1

OyunVadisiTR - Görev Skripti - Skript Tanıtım #1

OyunVadisiTR Merhaba arkadaşlar ben OyunVadisiTR Ekibinin Kurucusu JackJapool Bu gün sizlere OyunVadisiTR İçin Kodladığım Bir Skripti Tanıtıcağım Bu Skript Benim İlk Skriptim'dir. Amatörce Olabilir Skripti Tamamen Ben Yaptım Demiyorum Forumdan Yardımcı Olan Kişilerde Var Onlara Da Teşekkürler...
  2. OyunVadisiTR1

OyunVadisiTR - Görev Skripti - Skript Tanıtım #1

OyunVadisiTR Merhaba arkadaşlar ben OyunVadisiTR Ekibinin Kurucusu JackJapool Bu gün sizlere OyunVadisiTR İçin Kodladığım Bir Skripti Tanıtıcağım Bu Skript Benim İlk Skriptim'dir. Amatörce Olabilir Skripti Tamamen Ben Yaptım Demiyorum Forumdan Yardımcı Olan Kişilerde Var Onlara Da Teşekkürler...
  3. OyunVadisiTR1

[SK] Yardım

Arkadaşlar Bir Skript Yazıyorumda Oyuncunun Envanterinde 10Adet Taşın olup olmadığını nasıl kontrol edebilirim birde eğer envanterinde 10adet taş varsa o 10Adet Taşı Silsin @Switcher @Axel102Ve eğer oyuncunun 1 puanı varsa Başka Bir Chest açılsın eğer 2 puanı varsa daha başka bir chest açılsın...
  4. OyunVadisiTR1

[SK] Yardım

İsmi Atıyorum Abuzer olan Bir Köylüye Sağ Tıklayınca Chest Açılmasını Nasıl Yapabilirim on rightclick on a villager cancel wait 1 tick open chest ..... yapınca Bütün Köylülere Sağ Tıklayınca Oluyor Heralde (Denemedim) Permissions Versem o Permissionsa Sahip Kişilerde Açılsa Sorun Çıkartmaz...
  5. OyunVadisiTR1

OyunVadisi HUB Sunucu EKİP Aranıyor !

Merhaba Ben OyunVadisi Yetkililerinden Korugu OyunVadisi Sunucumuzu Denemek Için BETA Sürümde Aktif Hale Getirdik Ancak Haritalarla İlgilenmediğimiz Için Daha çok hazır haritalar indirip yüklemiştik.Sonuçta AÇIK-BETA'daydık Kullanıcıların tavsiyelerini Ben Ve Ekibim Tek Tek Kaleme Aldık Ve...
  6. OyunVadisiTR1

<|-OyunVadisiTR-|> Ekibini Arıyor !

Merhaba Ben OyunVadisi Kurucularından JackJapool OyunVadisi Sunucumuzu Açtık Ve Bir Sürü Sorunlarla Karşılaştık Ekibimizden Bazıları Bize İhanet Etti Baktık Bu Böyle Olmuyor Yeni Ekip Toplamaya Karar Verdik. Kısaca Ekipden Bahsedeyim Ekibimiz Toplam 8Kişilik Olacaktır.Ekibimize Alıcağımız...
  7. OyunVadisiTR1

< OyunVadisiTR > < Faction - SkyBlock - Rush - BedWars - HungerGames - MineStrike > 1.7.X

- Amacımız - Bizim Şuanki Amacımız Hızla Gelişip Sunucumuzu Tüm Dünyaya Tanıtmak Neden Bir HiveMC Gibi Türk Hub Serveri Olmasın Veya Mineplex Gibi Olmasın ? Türkiye Sunucumuzu Tüm Dünyaya Yaymakda Yardımcı Olurmusunuz ? - Makine Bilgileri - i7 8Çekirdek İşlemci 32Gb Ram 240Gb SSD 1Gbit...