< OyunVadisiTR > < Faction - SkyBlock - Rush - BedWars - HungerGames - MineStrike > 1.7.X

OyunVadisiTR1

Marangoz
En iyi cevaplar
0

- Amacımız -

Bizim Şuanki Amacımız Hızla Gelişip Sunucumuzu Tüm Dünyaya Tanıtmak
Neden Bir HiveMC Gibi Türk Hub Serveri Olmasın Veya Mineplex Gibi Olmasın ?
Türkiye Sunucumuzu Tüm Dünyaya Yaymakda Yardımcı Olurmusunuz ?

- Makine Bilgileri -

i7 8Çekirdek İşlemci
32Gb Ram
240Gb SSD
1Gbit Internet
Almanya Hetzner Lokasyon
Ddos Firewal Koruması
Windows Server
Inanmayanlar Için Kanıt

Sunucu Bilgileri

IP Adresi : Play.OyunVadisiTR.Com
WebSite Adresimiz : OyunVadisiTR.Com (Bakimda)
Sunucu versiyonu : 1.7 Ile 1.8 Versiyonları Arasındaki herkes Girebilir
Slot Sayısı : Her Serverin 1500 Kişilik Kapasitesi Var Toplamda 16000 Civarı Toplam Slot
Sunucu Tipi : Hub Çekirdek Sunucu
Açılış Tarihi : 28.06.2015

Destek / Iletişim

WebSitemiz : Tıkla Git
Facebook : Tıkla Git
Skype Adresi : jackjapool1

Sunucu Geçmişimiz

Sunucumuz ILK Olarak 2010 Yılında OnurOnline Adında Amatör Faction Sunucu Olarak Kuruldu.Sunucumuzu Süresi Bitti Diye Sunucumuzu Kapatmak Zorunda Kaldım.Bir Süre Kendimi Geliştirerek OnurCraft Adında Sunucu Açtım.Sonra MoonGaming Diye Profesyonel Sunucu Açtıkdan Sonra 2-3 Yıl Kadar Ara Verdim.Bu Süre Zarfında Birsürü Şeyler Öğrendim Yeni Yeni Pluginler Öğrendim.Bu Sürede Kendimi Baya Bi Geliştirdim.05.07.2015 Gibi Bir Tarihde (Arkadaşım,Kankam,Ortağım) MrKorugu (KoruguOV) İle Tanıştım Ve OyunVadisi Adında Küçük Bir Server Kurduk.Sonra Sponsorumuz(Arkadaşım,Kankam) Talha (Tallhigh) İle Tanıştık Ve Sağolsun Bize Sunucu Desteği Sağladı Ve Bizde Bu Sayede OyunVadisi'ni Geliştirerek HUB server Yaptık Serverimiz Macerası Bu Kadar'dır :)

- Sunucularımız - Oyunlarımız -

- Faction -
Savaşabilecek Kadar Cesaretli Misin ?
Faction Sunucumuzda Lapis Olduğu İçin Piyasa Biraz Pahalı Gelebilir Sebebi Hem Lapis Olsun Hemde Eski Sunuculardaki Zorluk Seviyesine Benzesin .Sunucumuzun Market Fiyatları Özenle Hazırlanmıştır.Boss Sistemi Mevcuttur /warp triton Yazarak Gidilebilir Boss Günde 4 Kere Çıkmaktadır İçinden P4 Triton Set Çıkıyor.Sanal Chest Sistemimiz Mevcuttur.
Otomatik VIP Alma Sistemi (ilerleyen Zamanlarda Kredi'yi Almak Da Otomatik Olacak )

Şimdilik Sadece 1 Adet Boss'umuz Vardır.
Daha Fazlası için Faction Serverimizi Ziyaret Edebilirsiniz

Faction Sunucu Rekoru: Yeni Olduğumuz için Böyle

Spawn

VipSistemi Videomuz

- SkyBlock -

- En Iyi Adaya Sahip Ol Ve Krallar Gibi Yaşa -
SkyBlock Sunucumuzu Aceleyle Bitirdik.Siz Oyununuzu Oynarken Yeni Yeni Sistemler Gelecek.Oyuncularla Alış-Veriş Yaparak Para Kazanabilirsin .Açık Arttırma Sistemi Mevcut Fakat Bugdan Dolayı Bir Süre Olmayacak.Market Bugu Yoktur .Hile Engelleme Sistemimiz Mevcuttur.
Spawn

Survival (Bakım)

Survival Sunucumuzda Çoğu Survival Serverlerde Olmayan Bir Sistem Getirdik.McMMO Sistemi
Bu Sistem Nedir Bunun Cevabı İçin Black Jesus Adlı Arkadaşımızın Açtığı Konuyu Inceleyebilirsiniz TIKLA.Survival Sunucumuzda Market Sistemi Olmayacaktır Fakat Köylü Ticaret Sistemi Olacaktır Takas Sistemi Yani Atıyorum 1Elma Karşılığı 1Odun Alabilirsiniz.Sanal Sandık Sistemi Açık Arttırma Sistemimiz Mevcuttur .Oyuncu Ticaretini Geliştirebilmek adına Pazar Alanı Yaptık Bu Pazar Alanından Belirli Bir Ücret Ödeyerek Bir Süreliğine Pazar Satın Almış Olursunuz.Pazar Aldım Ne Yapacağım Diyenler Vardır.Pazar Alıp Pazarın İçine Market Kurup Eşyalarınızı Daha Rahat Satabilirsiniz.Çünkü Claim'li Alanlarda PVP Açık Olacaktır.

Yatak Savaşları ( Rush-BedWars )

YatakSavaşı Sunucumuzda Amaç Map'ın Belirli Bölgelerinden Çıkan Bronze - Iron - Gold Ları toplayarak Köylülerden Eşya Malzemeler Alarak Yatağını Koruyup Diğer Takımların Yataklarını Kırmak Tabi Bu O Kadar Kolay Değil :)

Yatak Savaşları ( BedWars- Rush) Lobi Spawnımız

SurvivalGame

SurvivalGames Sunucumuzda BirBirinden Güzel HungerGames Maplerinde Chest Arıyıp Içinden Çıkan Eşyalar ile Donanarak Rakipleri Öldürerek 1. Olmak.Peki 1.Olmamın Avantajı Nedir ?.Güzel Bir Soru :) Oyunumuzda Sponsor Sistemi Ve Puan Sistemi Olduğu için 1.Olmak Adam Öldürmek Çok İşe Yarar .1.Olana 20Puan ; Öldürdüğü Her 1 Oyuncu Başına İse 10 Puan Vermektedir.Bazen Chestlerin İçlerinden EnderChestLer Çıkabilir Onları Yere Koyunca Yukardan Chest Düşer Ve Chestin İçinden Önemli Eşyalarda Çıkabilir Önemsiz Eşyalarda :).TNT Yi Yere Koyunca Otomatik patlama Sistemi Vardır.Sponsor Sistemi Nedir ? Sponsor Sistemi Oyunlardan Kazandığınız Puanlar İle Arkadaşlarınıza Dostlarınıza Hediye Item Göndermektir Bu Sadece İzleyici Modunda İken Olmaktadır Yani Oyunda Ölmüş Olmanız Lazım Bu Arada İzleyici Modu'da Vardır Serverimizde

SurvivalGame Lobi Spawnı

Lobimizin Resmi

MineStrike

MineStrike CounterStrike 'nin MineCraft Versiyonu Gibi MiniGame.Şimdilik Sadece 4 Arenamız Vardır İlerleyen Zamanlarda Sunucu Sevilirse Arena Sayısı Arttırılacak MineStrike De Kırmızı-Ve Mavi Takım Vardır Toplam 2 Takım Oyuna Başlayınca Otomatik Silah Verir Ve Sınırsız Mermi .Herkezin İlk Başta 15Yeniden Doğma Hakkı Vardır.Dürbünlü Silahlarda Sağ Tık Ateş Eder Sol Tık Dürbünü Açar .Bazı Silahlarda Sol Tık Ateş Bazılarında Sağ Tık Ateş Eder.Merminiz Biterse Sol tıklayın Merminiz Yenilenir.
Oyun 2Takımdan Oluşmaktadır Belirttiğim gibi Mavi - Kırmızı.Bu 2Takımın Doğma Bölgesi Vardır.Oyuna Girince veya Ölünce Silahlar Otomatik Envanterinize Gelir 1Adet Normal Bomba(HasarVeren) 1Adet Kör Eden Bomba (HasarVermez) Bombalar Bitince Yenilenmez Bomba Almak için Ölüp Yeniden Doğmanız lazım.Oyunda Toplam 4Tane CS Haritası Vardır Bunlar Genellikle CS De En Çok Sevilen Haritalar.De_Dust2 - Cs_Assault - Awp_İndia - Ve Snow. Oyunda Sona Kalan Oyuncunun Takımı Kazanır.Veya Süre Bitiminde Hangi Takımın Puanı Yüksek İse.Puan Demiş İken Her Karşı Takımdan Birisini Öldürdüğünüz Zaman Sağ Tarafda Takımınıza +1 Puan Olarak Eklenir.
Daha Fazlası İçin Neden Sunucumuza Gelmiyorsun :) ?

MineStrike Oyun Seçim Yeri

http://i.hizliresim.com/L4ALW0.png

Creative
RPG Faction
SkyWars
Kit PVP

JackJapool : Kurucu (Builder , Pluginer)
Tallhigh : Sponsor(Admin)(Builder , Pluginer)
KoruguOV : Admin(Builder , Pluginer)

OV Yazısının anlamını herkes 2De Bir Sorup Duruyorlar OV = Oyun'un O Su Vadisi'nin V Si OV Yani
SUNUCUMUZUN TANITIM KONUSU BUKADARDIR DAHA FAZLASI İÇİN SERVERİMİZE BEKLERİZ.

Son düzenleme:

Pyme

-__-
En iyi cevaplar
0
Hetzner Hatadır !!
Hard diskim yandı, Hatları bazen 900 mbit bazen 30 40 mbit görünce zaten ticket atmaya başlayacaksınız.. Hetnzerden komisyonla sunucu satıyordum.. Ayrıca 2 ayrı sunucuya hub açtım..
Size olacakları şimdiden yazayım..
150 kişiyi geçmeyecek kapasite olarak.. İşlemci fullenecek ve hard disk yavaşlayacak.. Çünkü makinaları ucuz ama aşırı dandik .. Sunucu 100 ü geçtiği an fransa ovh a kaymanızı tavsiye ederim..
Ayrıca Hetznerde ddos koruması olmaz..
Yazılımsal korumanızda herkesi engellemez.. bilen biri evinden bile anında ip nizi kitler.. Hetnzerin zaafı: En ufak ddos ta isterseniz 10 mbit lik ev hattından yediginizde ipnizi kitliyor .. Haberiniz olsun.

------------------------------------------
Sunucu Yorumu:
Başlık:Minestrike
Sonradan Eklenebilir :Minestrike

OyunVadisiTR1

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Hmm.Klasik Hub Sunucu...
Teşekkürler yorumunuz için.Klasik hub sunucu derken[DOUBLEPOST=1439279687,1439279587][/DOUBLEPOST]Te
Hetzner Hatadır !!
Hard diskim yandı, Hatları bazen 900 mbit bazen 30 40 mbit görünce zaten ticket atmaya başlayacaksınız.. Hetnzerden komisyonla sunucu satıyordum.. Ayrıca 2 ayrı sunucuya hub açtım..
Size olacakları şimdiden yazayım..
150 kişiyi geçmeyecek kapasite olarak.. İşlemci fullenecek ve hard disk yavaşlayacak.. Çünkü makinaları ucuz ama aşırı dandik .. Sunucu 100 ü geçtiği an fransa ovh a kaymanızı tavsiye ederim..
Ayrıca Hetznerde ddos koruması olmaz..
Yazılımsal korumanızda herkesi engellemez.. bilen biri evinden bile anında ip nizi kitler.. Hetnzerin zaafı: En ufak ddos ta isterseniz 10 mbit lik ev hattından yediginizde ipnizi kitliyor .. Haberiniz olsun.

------------------------------------------
Sunucu Yorumu:
Başlık:Minestrike
Sonradan Eklenebilir :Minestrike
teşekkürler yorumunuzu dikkate alacağız zaten biraz geliştikden sonra sunucu makinemizi değiştirceğiz

mciltrot34

International Rias Fanclup President
En iyi cevaplar
1
Sunucuya biraz girdim yorumum şu:
Klasik bir hub server, her serverde kullanılan eklentiler. Yarım buildler var. Eklentilerin çoğu dandik ayarlanmış. Ayrıca ucuza kaçmaya çalışmışsınız. O işlemci 100 kişiden sonra iflas edecektir. Aceleye gelmiş bir sunucudan başka bir şey göremedim ben maalesef.

Epistomoloji

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Sunucu şu an bakımda mı yoksa hiç kimse yok mu?

OyunVadisiTR1

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sunucu şu an bakımda mı yoksa hiç kimse yok mu?
Bakımdan yeni çıktı[DOUBLEPOST=1439304832,1439304740][/DOUBLEPOST]
Sunucuya biraz girdim yorumum şu:
Klasik bir hub server, her serverde kullanılan eklentiler. Yarım buildler var. Eklentilerin çoğu dandik ayarlanmış. Ayrıca ucuza kaçmaya çalışmışsınız. O işlemci 100 kişiden sonra iflas edecektir. Aceleye gelmiş bir sunucudan başka bir şey göremedim ben maalesef.
Yorumunuz için teşekkürler zaten biraz geliştikden sonra yeni makine alacağımızı söylemiştik dediğiniz gibi aceleye geldi.[DOUBLEPOST=1439305049][/DOUBLEPOST]
Klasik hub sunucu derken klasik hub sunucu olduğunu belirtiyoruz
hazır, her serverde olan minigame pluginleri
kendinize ait bir tane bile oyununuz yok
Yorumunuz için telekkürler.bizim sunucumuzda daha minigame sistemi bulunmamakda ve kendinize ait bir oyununuz yok demişsiniz MineStrike oyunumuz var fakat bug oldugu için bakımdadır

Ridvan_44

Play.CrafRion.Com
En iyi cevaplar
0
güzel servera benziyor hazır pl felan cok ama.

ByBuqRaa

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Server Çok güzel başarılı ordayım nick : ByBuqRaa

OyunVadisiTR1

Marangoz
En iyi cevaplar
0
SkyBlock spawnı fetihcraft.nitrado.net den alıntı yapmışlar.
SkyBlock Spawnı Schematic Ve Yeni Spawnımız Yapılmaktadır.Teşekkürler[DOUBLEPOST=1439371055,1439370922][/DOUBLEPOST]
Server Çok güzel başarılı ordayım nick : ByBuqRaa
Teşekkürler[DOUBLEPOST=1439371712][/DOUBLEPOST]Ve FetihCraftın Spawnı Bizim Spawnımız Onlar Çalmışlar Çünkü Avcıda Bi Bug Vardı Ben Yaptım Aynısı Var[DOUBLEPOST=1439375408][/DOUBLEPOST]TÜM SUNUCULARA HİLE KORUMASI EKLENDİ[DOUBLEPOST=1439377156][/DOUBLEPOST]MineStrike Tanıtımı Eklendi