Arama sonuçlarınız

1. KuraPieee

Tekkit Classic | Gri ekran sorunu

Arkadaşlar başlıkta belirttigim gibi bu problemi bilen var mı ? her yolu denedim giremiyorum... Premium Technic kullanıyorum, 3 ay önce çalışırken şu an çalışmyıor... http://prntscr.com/dpg253
  2. KuraPieee

Tekkit Classic | Beyaz ekran sorunu

1 Aydır bu sorunun çözümünü arıyorum fakat bulamadım.. başlıktada söyledigim gibi.. sorunu bilen varsa mesaj olarak paylaşabilirlermi.
  3. KuraPieee

|Grafiker|Builder| Arayanlar konuya baksın.

Grafik çalışmalarım. Not: Build çalışmalarım bilgisayarım yeni oldugundan dolayı kayıt edilen fotoğraflar diger pc'de kalmış durumda
  4. KuraPieee

+17 Hafta içi online-...

Merhaba arkadaşlar-... Adım Yaman-... 17 yaşındayım Grafik & Tasarım okuyorum-... özel durumlardan dolayı hafta içi ve hafta sonu açıgım okulum yok-.. Sadece ayda bir kurs görmekteyim-.. Yetkili arayanlar var ise Skype adresim Kejmzi veya buradan mesaj atın-... 3 Yıldır minecraft oynamaktayım...
  5. KuraPieee

Butonu Bul | Sürüm 1.8 | Deneme sürümü

Oyunun Amacı Oyun içerisinde saklanmış "1" adet buton bulunmakta tek amacınız o butonu bulup sağ tıklamak butonu bulup etkileşime geçtiginiz anda diğer bölüme geçiş yapıcaksınız.Oyun içerisinde "OGRETICI" modu bulunmakta ilk oynacagınız zaman onu oynamanizi tavsiye ederiz. Harita durumu şu an...
  6. KuraPieee

Sunucu yapıyoruz beyler gelicek varsa hemen gelsin :)

Başlıktadada gördügünüz gibi map yapıyoruz yardıma gelicek varsa gelsin bakarsınız yetkili olur ;)
  7. KuraPieee

MC.OYUNOSKOP.COM | 1.8.X | SURVIVAL | SKYBLOCK | GOREV SISTEMI | KASA SISTEMI | WWW.OYUNOSKOP.COM

OyunoSkop NW Oyunlarımız Skyblock Survival (Eklenmesini İstediginiz Oyunları Yazınız) Sunucu Özellikleri RAM: 4GB SURVİVAL: 34 (+) SKYBLOCK: 34 (+) LOBI: 100 (+) İslemci Hızı: 3.0 Ghz(M) - 3.5 Ghz(Mx) Sunucu Adresi: Mc.OyunoSkop.Com Sunucu Sürümü: 1.8.X WEBSITEMIZ WWW.OYUNOSKOP.COM...
  8. KuraPieee

Minecraft Mobları Pastel Çizim :) ((Kullanabilirsiniz))

Diğer Mobları Yavaş Yavaş Eklemeye Çalışacagım Umarım Beğenirsiniz :) Boyutlarını Büyük Yaptım Küçültünce Bozulma Olmasın Diye :)
  9. KuraPieee

Öylesine Takılmaca

Fazla özen göstermedim nasıl olmuş :D hızlı hızlı yaptım :) özensiz cinema 4d kullanımı ortada: DSADASDA
  10. KuraPieee

Steam Soru ?

Steamda Gta IV Ve Gta San Andreas 11 TL Alayımmı ?
  11. KuraPieee

Neriayla takılırkene

geçen yine Neriayla Oturuyoruz
  12. KuraPieee

Shader Mod

Shader Modu Olan bana Skype Adresimden Ulaşabilirmi Skype: Kejmzi
  13. KuraPieee

SUNUCU Açacagım (Yetkililer Arıyorum)

Merhaba Adım Harun 17 Yaşındayım Minecraft'a 2012 senesinde tek oyunculu modda survival oynayarak başladım.1 seneye yakın tek oyunculuda oynadım devamında modlu minecrafta başladım 2013 yılının sonlarına dogru multiplayer keşfettim ona yöneldim pek çok bilgi sahip olduktan sonra ilk sunucumu...
  14. KuraPieee

Youtube Kanal Ortaklığı

Merhaba İyi Günler Dilerim Ben Harun Youtube Kanalım var daha yeniyim bu işlerde beraber video çekebilecegim birini arıyorum. Adın: Yaşın: Skype: Mikrofon: PC Özellikleri: Yukarıdaki formu bana özelden mesaj olarak atın :)
  15. KuraPieee

Plug DJ Kopuyoruz :D

https://plug.dj/mctrmüzik