Arama sonuçlarınız

1. ByClearBy

Harften Kelime oluşturmaca

Merhaba arkadaşlar başlık açık ve net ben bir kelime vereceğim sizde son harfinden yeni bir kelime yapacaksınız.Sonra diğeri üsttekinin son harfiyle kendi bir kelime oluşturacak. Başlıyorum: Patates
  2. ByClearBy

Tekrardan Merhaba

Uzun süredir yoktum fakat nedense MC Aşkım arttı ve yeniden başlamaya karar verdim. En kısa süre içerisinde bir Gerçek yaşam vb. bir sunucu açmayı planlıyorum.Bu konuda ne gibi fikirleriniz var? Yani şu an bir sunucu açsanız hangi türde açarsınız vs vs. Bunu konuşalım istiyorum...
  3. ByClearBy

RoaselNetwork:Yaz Planı [Prisondan Sonra]

Merhaba arkadaşlar yazın bir server açacağım. Serveri açarken Labirent Ölümcül Kaçış filminden esinlendim aynı ordaki gibi Labirentin ortasında bir yer olacak köy gibi orda tarım vb olacak.Sunucu Whitelist olacak öncelikle zaten filmi izlemeyenler veya kitabını okumayanlar dediklerimden...
  4. ByClearBy

Yeni Proje -RoaselNetwork

Minigames mi ? Yoksa hiç yapılmamış fakat benzerleri olan benzerlerinden yola çıkılarak yapılan neredeyse tamamen ondan farklı bir sistem mi ? Karar veremiyoruz.Saatlerdir nasıl bir server açmalıyız diye düşünüyoruz.Yinede bulamıyoruz ve bize fikir verecek kişileri,Builderleri,Skriptcileri Bu...
  5. ByClearBy

Nasıl bir Server Açılmalı

@ZeYus0308 ile son derece güzel eklentilerle bir server açacağız ama hangisinde ilerleyelim bilemiyoruz. EDİT= Prisona hafif bir yüklenme sezdim. Hadi bakalım hayırlısı ayrıca sunucu en geç mayıs ortalarına doğru sizlerle.
  6. ByClearBy

[Aranıyor]Sponsor Olunacak Server

Bütçesini karşılayamadığınız bir server fikriniz mi var ? Eğer fikrinizi gerçekleştirmek istiyorsanız benimle iletişime geçebilirsiniz. Sağlanabilir Destekler: Skript ve Plugin Alabilirim. Serverinize ait TS3 Desteği Serverin bütün giderleri. İstediklerim: Server fikriniz özgün olmalı...
  7. ByClearBy

Yepyeni bir Dönem

Merhaba arkadaşlar bu sene içerisinde birçok servere sponsorluk teklifi yolladım bazıları bana geldi su an sponsor olduğum serverlerin dışında kendime ait bir server oluşturma karari da aldım ama acaba faction mu yapsam diye düşünüyorum Rank sistemli geniş bir Zengin Pvpye dayali bir faction...
  8. ByClearBy

RageOfWarMC|Sunucu Fikirleri

Arkadaşlar Şimdi Hayata geçirilecek bir sunucum var ama fikirleri topladım oylamaya sunuyorum...(Oy verdikten sone bunları oylara nedenini yazarsanız sevinirim hayırlı günler .. ) Irklar olacak bunlara ait özellikler felan olacak bir diğer fikir ise Uyruklar veya ülkeler felan olucak Irk Olur...
  9. ByClearBy

[SK]Doğru mu kodlandı ?

on chat: message is ''chestimiac': cancel event execute player command ''/chest
  10. ByClearBy

[İstek]İhbar SK

Arkadaşlar bana şöyle bir sk lazım Örneğin oyuncu /ihbar player sebebi ile bir oyuncuyu ihbar edebilecek admin de /ihbaroku ile yollanan ihbarları okuyabilecek ve ihbarlar okunduğunda İhbar yollayanlara İhbarınız Okunmuştur Mesajı Gidecek. Bunu yapabilecek var mı ?
  11. ByClearBy

[Ücretli] Dev Proje'ye Skripter ve Pluginer Alımı

Race Of War Minecraft (Irk Savaşları) Survival olarak oluşturulacak serverime Ücretli Skripter ve pluginer alımı yapmaktayım Ts adresimde var Skype de oluşturacağım eski hesabımı unuttum öncelik olarak skript bilginizi buradan mesaj yoluyla bildiriniz. Irklar Wizards Archer Warrior gibidir...
  12. ByClearBy

TexturePack

Arkadaşlar Şu dia hariç tüm blokları saydam gösteren texture packi nerden bulacağım elinde linki olan varmı
  13. ByClearBy

Bilgisayar Toplamak

Arkadaşlar 1500-2000 tl arası bir bütce ile yeni bir bilgisayar toplamak istiyorum önerileriniz neler ? RAM OLARAK NE ALMALIYIM Ekran kartı olarak ne almalıyım vs
  14. ByClearBy

Minecraft FPS Düşüklüğü

Arkadaşlar Game Of Mods u kullanmaya başladım ve maks 7 fps i geçmiyor oyun kasmaya başladı neden böyle oluyor ? Arkadaşımın pc si benden kötü olduğu halde onda kasmıyor bendeki kasma sorunu nedir ?
  15. ByClearBy

KLAN LEVELİ

Arkadaşlar Pvp İçin Klan leveli skripti lazım bana örneğin A klanı 20 kişi olduğundu 2. Seviye olacak Ve bu da /klanseviye klan adı yazdığınızda gözükecek durumda olacak böyle bir skript yapabilecek var ise özele gelebilir (para ile de alabilirim bütce sıkıntı değil )
  16. ByClearBy

Bedava ts3 açma sitesi

Mrb arkadaşlar ts3 açacağım da freetsovh haricinde bildiğiniz sınırsız ve ücretsiz ts3 alınabilecek yer varmı
  17. ByClearBy

MinePY <3 YEP YENİ BİR PVP SERVER

Merhaba Arkadaşlar uzun bir süreden sonra tekrar sizlerleyim yepyeni bir projemle... PvP olarak düsündüm edit itemler olacak vip sistemi tek 1 vip olucak edit satılan itemler viplere indirimli olacak Haftalık turnuvalar olacak lonca turnuvası falan tek kişili turnuva falan .. Daha da...
  18. ByClearBy

DayZ ve MineZ farkları neler

arkadaşlar başlık zaten açık farklarını söyleyebilecek varmı ? Ayrıca DayZ veya MineZ kurarsam skriptlerde yardım edebilcekler varmı ?
  19. ByClearBy

Uzak Panel server için

4 Core 3.40Ghz HT ile 8 (e3-1245v2) - 3 Cekirdek Kullanım Hakkı - 4 GB DDR3 1333 Mhz Ram - 60 GB SSD Hdd - Sınırsız Trafik Up-down İçin Kullanılabilir - 1 Adet IP Adresi - 1000 Mb (1 Gbit ) 250mbit - Fransa Lokasyon / OVH -Windows 2008/2003/Win7/centos -VMware Esxi sanallastirma Arkadaşlar bu...
  20. ByClearBy

Uzak Panel Server Aranıyor

Uzak panel server alacağım DCTURK MU NE VARDI o'nun sahibi buradaysa mesaja yazabilir. uzak panel alıcam serveri baska uzak panel sağlayacak host sahipleri yoruma...
  21. ByClearBy

Ödev İçin

Merhaba Arkadaşlar Lise 1 e gidiyorum Uluslar Arası İlişkiler seçmeli dersi için performans verdi hoca slayt yapacağız slayt yapma programının adı neydi unuttum da :) Konuyu Merak edenler; Türkiye-Rusya İlişkileri
  22. ByClearBy

Skript Çalışmadı

Merhaba Arkadaşlar bir yakın dostumun serveri için yasaklı kelimeleri engelleme skripti yaptık beraber hem biraz daha öğrenmiş oldum fakat bir hata var çünkü çalışmıyor.
  23. ByClearBy

Küçük Bir Adım

Arkadaşlar skript için küçük bir adım attım :D
  24. ByClearBy

Kurulacak DayZ servere yetkili aranıyor

Tekrardan Merhaba Arkadaşlar Skripter vb yetkilerden 1 ini olmak isteyen varsa yorum olarak atabilir @Axel102 eğer yardım ederse sanırım DayZ gerçekleşme aşamasından 1 adım daha ilerleyecek.
  25. ByClearBy

Fikirler Benden Seçim Sizden

MERHABA ARKADAŞLAR Artık seçim vakti Kararı verin karar verildiğinde ayrıntıyla anlatacağım.