Arama sonuçlarınız

1. Lapynours2

warp deathmatch

beyler benim sunucumda deathmatch zamanı herkezi warp dm ye çekmesi lazım bu skriptli kodlayabilicek varmı ama oyuncular warps yetkisi yok yani warp deathmatch yazamicaklar consol onları yollicak yapana teşşekürler.
  2. Lapynours2

crash sorunu

Eskide kaldı kalmasınada türkiyede hala 1.7 1.8 oynanıyor ve birde bak bu hata ben paperspigotu yükledikten sonra geldi güncel bir craftbukkit yüklersem sorun çözülürmü ?
  3. Lapynours2

crash sorunu

dostum bak sunucumda hilelerin bazıları serbest oyüzden herkes hile 1-2 gün önce bu hata yoktu paperspigot yüklediğim zaman bu hata gerçekleşmeye başladı ve şu anda 1.8 den giren oyuncularda bu hata yok 1.7 lerde var 1.8 e geç dersen o zaman bukkitgamesin tüm coinleri sıfırlanıyor oyuncular...
  4. Lapynours2

crash sorunu

clientten kastın ne dostum ? client ne :D
  5. Lapynours2

crash sorunu

versiyon değişmeden nasıl düzeltebilirim ben ? yardım edicek varmı ?
  6. Lapynours2

chest açılmama

beyler op lar sadece chest açabiliyor yerleri felan kırabiliyorlar ama chest açamıyor oyuncular ne yapmalıyım ? yetki olarak ne vermeliyim bulamadım yardımcı olurmusunuz.
  7. Lapynours2

crash sorunu

panel logumu yoksa mc logumu ? loglar şu şekilde ---- Minecraft Crash Report ---- // Don't do that. Time: 12.01.2017 18:42 Description: Unexpected error java.lang.NullPointerException: Unexpected error at sqb.b(Unknown Source) at isb.b(Unknown Source) at isb.b(Unknown Source)...
  8. Lapynours2

crash sorunu

beyler sunucumda oynarken aniden crash hatası veriyor nasıl düzelicek unioanticrash yüklü ?
  9. Lapynours2

map yenileme

Dostum bu bukkitgames bukkitteki değil spigotteki her şey skript kodlaması benimkinde. map zaten yenileniyor ancak dm yenilenmiyor.
  10. Lapynours2

map yenileme

RainBox.Nitrado.Net BukkitGames / Spigot
  11. Lapynours2

map yenileme

beyler istediğim hungergames sunucum var deathmatch var kralokcu onu patlatınca diğer maplar gibi yenilenmiyor o yüzden patlatmayı kapattım dmde öyle oluncada millet şikayetçi dm patladıktan sonra diğer el sıfır haliyle kırılmıs yeri olmadan nasıl gelebilir ?
  12. Lapynours2

warp ısınlanma

Çeviri dosyayı yok bende essentialsın nerde o :D
  13. Lapynours2

warp ısınlanma

neresinden ayarlayabilirim.
  14. Lapynours2

warp ısınlanma

beyler istediğim bi warpa giderken altta yazı yazıyor hani isilanan warp su diye bu yazinin gelmesini istemiyorum. napıcam ?
  15. Lapynours2

stats birincisi

beyler stats yazınca serverde en çok adam öldüren 5 kisiyi göstersin birinci yazıncada server birincisini göstersin yapandan allah razı olsun :) yapcak yokmu biri yapsa sunu ya :/
  16. Lapynours2

uuid sorunu

neyi istiyorsun reis.
  17. Lapynours2

uuid sorunu

dostum daha önce çoğu sunucuda gördüğüm bi hata uuid diyor few second bekleyin diyor tekrar girince giriyor.
  18. Lapynours2

uuid sorunu

beyler oyuna girerken uuid few second felan diyor 5 saniye sonra girince girebiliyorsun nasıl çözücem ben bunu ?
  19. Lapynours2

groupmanager essentials

dostum olmadı buda allah aşkına indirmem gereken dosyayı atarmısın tam olarak lütfen bak 1.7.9 sürümü arıyorum bunun 1.7.9 sürümü yok o yüzden olmadı.
  20. Lapynours2

groupmanager essentials

EasyChat'ı yüklüyorum olabilirmi ?
  21. Lapynours2

groupmanager essentials

Dostum bak ben groupmanager kullanıcam simdi direk :D uzatmayalım bana indirmem gereken dosyayı söylermisin chat için yoksa çıldırcam saatlerdir bakımda sunucu 1000 mesaj geldi lütfen yardımı ol
  22. Lapynours2

groupmanager essentials

ChatEx yükledim o da düzeltemedi ?
  23. Lapynours2

groupmanager essentials

Evet bu plugin
  24. Lapynours2

groupmanager essentials

bak zaten bende chatmanager var buna rağmen prefix görünmüyor.
  25. Lapynours2

groupmanager essentials

Bir örnek verirmisin dostum pek chat plugini bilmiyorum