groupmanager essentials

Lapynours2

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
beyler sorum şu benim sunucum essentialsla çakışıyor onu kaldırdım ancak onu kaldırınca groupmanagerde gitti essentials olmadan groupmanageri çalıştırmanın bir yolu varmı veya groupmanager ve permissionex haricinde bir perm plugini varmı ?

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Sunucun Essentials'la neden çakışıyor, nasıl çakışıyor? Groupmanager ve PermissionsEx piyasadaki en kötü 2 permission pluginidir. ZPermissions tarzı çok daha kaliteli (bence en kalitelisi) pluginler varken insanların bunları kullanmasını anlayamıyorum zaten. Groupmanager için Essentials gerekmez. "http://wiki.ess3.net/wiki/Group_Manager"

Lapynours2

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucun Essentials'la neden çakışıyor, nasıl çakışıyor? Groupmanager ve PermissionsEx piyasadaki en kötü 2 permission pluginidir. ZPermissions tarzı çok daha kaliteli (bence en kalitelisi) pluginler varken insanların bunları kullanmasını anlayamıyorum zaten. Groupmanager için Essentials gerekmez. "http://wiki.ess3.net/wiki/Group_Manager"
dostum bak olay şu ben essentialsı sildim sadece groupmanager var ama groupmanagerle perm veriliyor ama prefix görünmüyor essentials yükleyince prefix görünüyor nasıl çözücem bunu

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
dostum bak olay şu ben essentialsı sildim sadece groupmanager var ama groupmanagerle perm veriliyor ama prefix görünmüyor essentials yükleyince prefix görünüyor nasıl çözücem bunu
Prefixin görünme veya görünmeme olayı Essentials'dan değil, Essentials Chat'den dir. Essentials Chat dışında başka bir sohbet plugini kurarsan sıkıntın çözülür.

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Bu plugin sohbet formatına müdehale etmiyor. Senin ihtiyacın olan sohbet formatını düzenleyen bir plugin, sohbeti kontrol eden değil.

Lapynours2

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
PermissionsEx kullanıyorsan ChatEx kullanabilirsin.
Dostum bak ben groupmanager kullanıcam simdi direk :D uzatmayalım bana indirmem gereken dosyayı söylermisin chat için yoksa çıldırcam saatlerdir bakımda sunucu 1000 mesaj geldi lütfen yardımı ol

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Dostum bak ben groupmanager kullanıcam simdi direk :D uzatmayalım bana indirmem gereken dosyayı söylermisin chat için yoksa çıldırcam saatlerdir bakımda sunucu 1000 mesaj geldi lütfen yardımı ol
Sana nasıl arama yapman gerektiğini söyledim. Google üzerinde ufacık bir arama bile yapamıyorsan benden yardım bekleme. Google Translate bile kullanmana gerek yok, oradaki ingilizce terimler benim 11 yaşındaki kuzenimin anlayabildiği seviyede. İhtiyacın olan pluginin türünüde söyledim, Spigot / Google üzerinde ufacık bir arama yapmak aradığın plugine ulaşmanı sağlayacaktır.

Lapynours2

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sana nasıl arama yapman gerektiğini söyledim. Google üzerinde ufacık bir arama bile yapamıyorsan benden yardım bekleme. Google Translate bile kullanmana gerek yok, oradaki ingilizce terimler benim 11 yaşındaki kuzenimin anlayabildiği seviyede. İhtiyacın olan pluginin türünüde söyledim, Spigot / Google üzerinde ufacık bir arama yapmak aradığın plugine ulaşmanı sağlayacaktır.[/QUOTE

EasyChat'ı yüklüyorum olabilirmi ?