Arama sonuçlarınız

1. emrayılok

Rehber | Builder | Sponsor | Alımlar şu an Aktif!

Hangi Tür Alımlar Mevcut ? > Rehber > Builder > Sponsor Peki Nasıl Alımı Yapacağız ? Size verebileceğimiz aşağıdaki yazıları kopyalayıp, chat kısmına yapıştırınız. Ancak kendinize göre ve doğru bir biçimde, yalan Söylemeyen bir insan olarak bu işi bitiriniz. Güvenimizi Nasıl Kazanırsınız ...
  2. emrayılok

Konu KAPANDI

konu kapandı
  3. emrayılok

MİNECRAFT ERROR yardımcı olurmusununuz

Wed Jan 3 20:43:09 +03 2018 STOP 27052 AND REMOVING FROM XINETD Wed Jan 3 20:43:09 +03 2018 Waiting for xinetd removal Wed Jan 3 20:43:10 +03 2018 Waiting for xinetd removal Wed Jan 3 20:43:11 +03 2018 Waiting for xinetd removal Wed Jan 3 20:43:12 +03 2018 PORT IS FREE NOW McMyAdmin Core...
  4. emrayılok

Minecraft server failed to start 5 times

10:56:22 ERROR]: This crash report has been saved to: /ftproot/minecraftotherpacks/./crash-reports/crash-2018-01-01_10.56.22-server.txt [10:56:22 WARN]: Can't revert to frozen GameData state without freezing first. [10:56:22 INFO]: Applying holder lookups [10:56:22 INFO]: Holder lookups applied...
  5. emrayılok

Modlu Sunucu Icin Builder / Mimar / Moderator / Admin Alimi

Herkese Merhaba Arkadaslar Pixelmon Modlu Sunucu Acicagim Ve Yetkili Alimlari Yapicam -1 +14 YAS USTU -2 Minecraft Komutlarini Bilecek -3 Kufur Argo Etmicek -4 Ve Son Olarak Server Ile Ilgilenicek -------------------------------------------------------------------------------------------------...
  6. emrayılok

Pixelmonturk

Alımlar Şunlar:2Mod,2Builder,1Pluginer Adminlik Başvurusu: Ad: Yaş: Deneyim: Komut Bilgin: Skype: Mod Başvurusu: Ad: Yaş: Deneyim: Komut Bilgin: Skype: Oyuncularla Aran: Builder Başvurusu: Ad: Yaş: Deneyim: Komut Bilgin: Yaptığın 3 Build(Zorunlu): Skype: Pluginer Başvurusu: Ad: Yaş: Deneyim...
  7. emrayılok

Multiverse-Core Sorunu Yardim Acil !!!

Arkadaşlar Lütfen Yardim Edin!! Sorunum Multiverse Core Acikliyim Craftbukkit serverimde plotworld olusturuyorum serveri yeniden başlattigimda normal dünyada doguyor ve bütün mv listler siliniyor tp olamiyorum geçersiz dünya diyor yardim edin silinmemesi için napabilirim cok sevinirim çozümü...
  8. emrayılok

Sans Kutusu Skriptti

(star) --------------------- (star) (star) (star) Evet Arkadaşlar Ben Sans kutusu skripti istiyorum.. İçerikleri : 1 - Sag Tiklayinca Bir Sandik Açilcak 6 rowslouk 9 slotluk 2 - Ve Sansina Göre item gelicek iteme namede koyarsaniz sevinirim ben onu...
  9. emrayılok

Sunucuma Pluginer ve Skripter Ariyorum

Sa herkese ben serverime pluginer ve skripter ariyorum yanliz pluginer mystiymobs fln herşeyi yapabilicek ve skripterde herşeyi adim adimina bilicek yani şoyle isteidm kodlari yapabilcekler Skypem : kemal_11_05 yapamadim plugin mysticmobs yardimci olursaniz skype ekleyip sevinirim !!! ve skript...
  10. emrayılok

MysticMobs Yardim Edin

SA Arkadaşlar ben MysticMobs Plugininden Anlayamadimda Yardim Edebilirmisiniz ? Mesela Bir Boss Yaratmak İstiyom Olmuyor Siz Yaratirsiniz be GEREKİ NEYSE VERİCEM PARA YETKİ VB NE İSTERSE YANİ YETERKİ BANA ŞU PLUGİNDE YARDİM ETSİN !!!! Skypem : kemal_11_05 Bu Plugini Ayarlicak Kişiyi Ariyorum...
  11. emrayılok

OYUNCULAR /RANK YAZCAK YARDİM ACİL YAPABİLİRSENİZ SEVİNİRİİM

SA ARKADAŞLAR BEN OYUNCULAR /RANK YAZDİGİNDA ŞOYLE YAZMASİNİ İSTİYORUM SUANKİ RÜTBEN : CAYLAK SONRAKİ RÜTBEN : OYUNCU SONRAKİ RÜTBEYE GECİS ÜCRETİ : 10000 ALABİLECEGİN KİTLERİ : /KİT OYUNCU WARP RÜTBEHAMMADDEDE OYUNCU HAMMADDESİNİ KAZABİLİRSİN YAPARSANİZ COK SEVİNİRİM
  12. emrayılok

[yardım] skript

kilauro acınca jaile atma skripti yaparmısınız cok lazım
  13. emrayılok

acıl istek plugin

Acil hunger gameste kitapla kit seçme nasıl ayarlanıyor mesela kitapa tıklayınca normal kitler zümrüte tıklayınca paralı kitler haritanın üstüne gelince ne kadar coinin olduğunu görmeyi falan nasıl ayarlanıyo bunun bir plugini varmı yada bunların ayarlanmış olduğu bir plugin paketi...
  14. emrayılok

LegendCubeTr+ Skyblock Sunucu + + Gerisi Konuda

Konu yanlıs Yere actim
  15. emrayılok

Acil rankup plugünü lazım

RANKUP NASIL AYARLICAM ? SOYLERSENIZ SEVINIRIM