Arama sonuçlarınız

1. YusufCoskunsuK

Emekliye aylık maaş bağlıyolar mı acaba? :D

Emekliye aylık maaş bağlıyolar mı acaba? :D
  2. YusufCoskunsuK

Kos koca 5 yıl be.

Kos koca 5 yıl be.
  3. YusufCoskunsuK

Hoşbuldum, bi ara sunucu kurda bi pixel art falan yapalım ya :D:asık:

Hoşbuldum, bi ara sunucu kurda bi pixel art falan yapalım ya :D:asık:
  4. YusufCoskunsuK

Aylar sonra tekrardan burdayım, selam!

Aylar sonra tekrardan burdayım, selam!
  5. YusufCoskunsuK

Özledik be :ci:

Özledik be :ci:
  6. YusufCoskunsuK

#1 MC.MUZCRAFT.COM | \⎝⧹ FACTION ⧸⎠╱ | Java 1.8 - 1.20 & Bedrock 1.20 | Yeni Haritalar & Yeni Minigames Etkinlikleri!

Yorumlarınız için teşekkür ederiz. Sunucuda her zaman yeni eklemeler yapılmaktadır.
  7. YusufCoskunsuK

Hi

Hi
  8. YusufCoskunsuK

Bi aralar vardı da bıraktılar hepsi :(

Bi aralar vardı da bıraktılar hepsi :(
  9. YusufCoskunsuK

Keşke bir sürü arkadaşım olsa ^_^

Keşke bir sürü arkadaşım olsa ^_^
  10. YusufCoskunsuK

Unutulduk işte :ci:

Unutulduk işte :ci:
  11. YusufCoskunsuK

Evet. Kendisi pixel art ustası :p

Evet. Kendisi pixel art ustası :p
  12. YusufCoskunsuK

#1 MC.MUZCRAFT.COM | \⎝⧹ FACTION ⧸⎠╱ | Java 1.8 - 1.20 & Bedrock 1.20 | Yeni Haritalar & Yeni Minigames Etkinlikleri!

Konumuz güncellenmiştir. Taklitlere aldanmayınız. 2014 yılından kalan konumuzu güncelledik lütfen emek hırsızlarına kazanç sağlatmayın. İyi forumlar!
  13. YusufCoskunsuK

play.kingfaction.com | Taklitler aslını yüceltir. 4. YIL

14. YusufCoskunsuK

Play.KingFaction.Net - TAKLİDİ ÇOK EN İYİ FACTİON! [1.8-1.12]

Desteğin ve sunucuma olan ilgin için teşekkür ederim. Senin gibi oyuncuların sunucumda olmasından çok mutluyum. Kaybını oyun içerisinden veya /iletişim ile bana ulaşarak bildirirsen iadeni sağlayacağım. Forum yönetiminin yıllarca edindiğim tecrübelerim ile verdiğim emeği göz ardı etmemesini...
  15. YusufCoskunsuK

Play.KingFaction.Net - TAKLİDİ ÇOK EN İYİ FACTİON! [1.8-1.12]

Sunucu tamamıyla çalıntıdır. 4 yıllık tecrübelerim ile inşa ettiğim KİNGFACTİON sunucumun ve kazancımın üzerine konuldu. BeyazDC hostingi sunucuma sponsor oldu ilerleyen zamanlarda yaptıklarımı görmeyerek sunucumu ve herşeyi benden alıkoydu. Benim sunucu dosyalarımı her hangi bir düzenleme...
  16. YusufCoskunsuK

KingFaction geçmişine minik lekedir www.beyazdc.com

Konu tekrar aktiftir ve güncellenmiştir. Daha önceden hesabımdan haberim olmadan adıma konuşularak yapılan değişiklikler kaldırılmıştır. Herkesin bu konuda yapacağı yorumları tarafsız olarak yapmasını istiyorum. Forum yönteminin ilgisi için çok teşekkür ederim. Forum üyelerin sunucum hakkında...
  17. YusufCoskunsuK

MyCraft.Beyazdc.com|1.8|Survival Server!|Köylü Takas|Kredi|Ve daha neler neler!

Seni sunucumda sponsor almam tam bir aptallıkmış. Türkiye'de faction dalında birinci olan ve faction oyuncularının %80'ının bildiği KingFaction'ın çakmasını yapabileceğine mi inanıyorsun? Sen ciddi misin? Benden çaldığın 4 yıllık emeğimi alıkoyduğun haritamı ve eklentilerimi kullanarak açarsın...
  18. YusufCoskunsuK

BeyazDC Dolandırıcıdır! Sahtekarlık ile kurulmuş dolandırıcı bir hostingdir.

Senin sahtekarlık içine işlemiş. Bana sağladığın makinenin performansı ilk aydan sonra 10tl bile ödemeyeceğin bir makine performansını veriyordu bunu sende biliyordun. Ben sana ne zaman bunları bildirsem az biraz sanallaştırmayı azaltıp düzeltiyorsun daha sonralarında iyice sanallaştırma yapıp...
  19. YusufCoskunsuK

MyCraft.Beyazdc.com|1.8|Survival Server!|Köylü Takas|Kredi|Ve daha neler neler!

Sunucun neden kapalı bu hosting senide mi dolandırdı?
  20. YusufCoskunsuK

İlginiz için teşekkür ederim. Forum yönetimine saygım sonsuz fakat hesabıma her hangi bir yetkili tarafından giriş yapılıp hazırladığım konumun değiştirilip iş birliği yaptığını veya belirttiğiniz gibi hesabıma dolandırıcı beyazdc hostinginde barınırken kullandığım bir kaç basit şifre yüzünden...
  21. YusufCoskunsuK

Forum Gamer'da Hazırladığım BEYAZDC DOLANDIRICIDIR konumu adıma düzenleyen, yorumlarımı değiştiren ve tekrar düzenleme yapmayı kapatan yetkilinin bulunmasını istiyorum! Bu yazıyı kim yazdı? Adıma yorumları kim attı? BeyazDC dolandırıcıdır kanmayın! ''BeyazDC'den Çok Özür dilerim , bukadar...
  22. YusufCoskunsuK

KingFaction | Türkiye'nin en iyi faction sunucusu! play.kingfaction.com 1.8 - 1.12...

KingFaction | Türkiye'nin en iyi faction sunucusu! play.kingfaction.com 1.8 - 1.12 www.kingfaction.com