BeyazDC Dolandırıcıdır! Sahtekarlık ile kurulmuş dolandırıcı bir hostingdir.

YusufCoskunsuK

KingFaction
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Forum Gamer'da
Hazırladığım BEYAZDC DOLANDIRICIDIR konumu adıma düzenleyen, yorumlarımı değiştiren ve tekrar düzenleme yapmayı kapatan yetkilinin bulunmasını istiyorum!

Bu yazıyı kim yazdı? Adıma yorumları kim attı? BeyazDC dolandırıcıdır kanmayın!
''BeyazDC'den Çok Özür dilerim , bukadar emeğine karşı terbiyesizlik yaptım haksız olduğumu kabul ediyorum.''

SedatToruk sunucumda sponsordan daha üstündü. Bu hosting için eklenti paketi, reklam, müşteri temsilciliği yaptım. Kendisi ben sıkıştığımda destek olmak yerine yol verdi almadım. Son yaptığı makine üzerinde sanallaştırmadan dolayı oyuncularım sunucuda oynayamaz hale geldiğinde kendisine tekrar belirttim tekrar yol verdi ama bu sefer yolu aldım. Yol istediğimde paramı ve sunucumu iade etmedi üzerine beni tehtid etti. Ben bu hostingde ücretsiz barındım barınmadım demiyorum fakat kendisi sunucumda benden habersiz yaptığı satışlarla ve benim paramı iade etmiyerek fazlasıyla aldı. Ben kendisine asla saygımı bozmadım yaptıklarımı söyledim yalanlamadı fakat yalanlıyor, forumda her hangi bir yetkili ile iş birliği yapıp hazırladığım dolandırıcı beyazdc konumu benim adıma düzenleme yaptırıyor ve yorum yapmayı tekrar düzenlemeyi kapattırıyor.
Konu bağlantısı: https://forum.gamer.com.tr/konu/kingfaction-gecmisine-minik-lekedir-www-beyazdc-com.378796/

BeyazDC sahtelikler içerisinde oluşmuş büyük bir dolandırıcıdır!

Benim onun hostinginde barınırken geliştirdiğim sunucuyu ve websitesini şimdi kendisi sahipleniyor.
Kullandığım domainlere özeniyor benden çaldığı sunucuyu adımıda çalarak kurmaya çalışıyor.
Bu forumun her hangi bir yetkilisi ile iş birliği yapıp önceden açtığım BeyazDC dolandırıcıdır konusunu adıma konuşularak yalan değişiklikler yaptırıyor!

Ben aştım bunları 24 yaşına basmışsın ama bir kişilik sahibi olamamışsın sedat. Asla bu yol ile istediğin yerlere gelemeyeceksin seni bizzat yaptığın tüm bu sahtekarlıklar yüzünden kendim getirmeyeceğim!!

2 yıldır kullandığım domainim:
Orjinal Web sitem: www.kingfaction.com
Sunucu adresim: play.kingfaction.com

BeyazDC dolandırıcı hosting sahibi (Sedat T.) taklidi:
Çakma web sitesi: www.kingfaction.net
Çakma Sunucu adresi: play.kingfaction.net

Son düzenleme:

NaikiTheDovah

Ender Dragon Trainer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu acmana gerek yoktu @AdexTR ye soylemelisin site kurucusu o

Reinhard

Doer of awesome things
Site Danışmanı
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
"Yönetime bir ithamda bulunulduğu için yönetim üyelerini temizlemek adına bu mesajı atıyorum."

Bahsetmiş olduğunuz konuda düzenleme geçmişini incelediğimiz zaman konuyu en son sizin düzenlediğiniz görülüyor.(Ekran Görüntüsü-1) Son düzenlemede "Düzenleme yapılmadan önceki sürümü göster" dediğimizde ise açmış olduğunuz konunun asıl içeriği görünüyor. (Ekran Görüntüsü-2)
(Adımı temizlemek adına) Benim yaptığım düzenlemede ise konuda yer alan telefon görüşmesinin kaydı kaldırılmış.

Düzenleme (13.12.2017 16.43'te eklenmiştir)

Konunun moderasyon kayıtlarını incelediğimizde konuyu rapor ederek kapatılması talebinde bulunmuşsunuz. (Ekran Görüntüsü-3)

Paylaşılan görseller direkt olarak konudan alınmış olup, herhangi bir düzenleme yapılmamıştır. Gerekli görülmesi durumunda, konu sahibi Forum Destek kategorisine konu açıp yönetim ekibi ile beraber konuyu detaylı olarak inceleyebilir.

Son düzenleme:

Hüseyin09123

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
"Yönetime bir ithamda bulunulduğu için yönetim üyelerini temizlemek adına bu mesajı atıyorum."

Bahsetmiş olduğunuz konuda düzenleme geçmişini incelediğimiz zaman konuyu en son sizin düzenlediğiniz görülüyor.(Ekran Görüntüsü-1) Son düzenlemede "Düzenleme yapılmadan önceki sürümü göster" dediğimizde ise açmış olduğunuz konunun asıl içeriği görünüyor. (Ekran Görüntüsü-2)
(Adımı temizlemek adına) Benim yaptığım düzenlemede ise konuda yer alan telefon görüşmesinin kaydı kaldırılmış.

Paylaşılan görseller direkt olarak konudan alınmış olup, herhangi bir düzenleme yapılmamıştır. Gerekli görülmesi durumunda, konu sahibi Forum Destek kategorisine konu açıp yönetim ekibi ile beraber konuyu detaylı olarak inceleyebilir.
Bunu kanıtladığın için teşekkürler.

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
ArifErdoganK' Alıntı:
tekrar düzenleme yapmayı kapatan yetkilinin bulunmasını istiyorum!
Sayın admin arkadaşım gereken açıklamayı yapmış, bunun yanında konudaki talebinizi de değerlendirmek istedik. Bahsettiğiniz durum ile alakalı açıklamayı herkese aktarmış olalım.
Forumumuzda açılan bir konunun kapatılması için bazı şartların sağlanması gerekmekte; konunun kapatılması için herhangi bir sebep yoksa, konu kapatma işlemi yapılamaz. Konunun kapatılması talebi, aşağıdaki bağlantıdan profiline ulaşabildiğimiz hesaptan gelmiştir.
https://forum.gamer.com.tr/uye/ariferdogank.10419227/
Bu hesap konu sahibinin hesabıdır. Konu sahibi olarak konunuzu kapattırma talebinde bulunabilirsiniz, talebiniz üzerine konunuz kapatılmıştır. Eğer bu talep şahsınızdan gelmediyse hesabınızın çalınmış olması durumu söz konusu olabilir, en kısa zamanda Forum Destek Bölümü ile görüşün lütfen.

Konunuz, 30 Kasım 2017 günü 17.35 saatinde tarafınızca rapor edilmiş; aynı gün, 17.47 saatinde konunuz kapatılmıştır.
Screenshot_12.png

İyi forumlar.

YusufCoskunsuK

KingFaction
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İlginiz için teşekkür ederim. Forum yönetimine saygım sonsuz fakat hesabıma her hangi bir yetkili tarafından giriş yapılıp hazırladığım konumun değiştirilip iş birliği yaptığını veya belirttiğiniz gibi hesabıma dolandırıcı beyazdc hostinginde barınırken kullandığım bir kaç basit şifre yüzünden onun tarafından giriş ve tüm bunlar yapılmış olabilir. Hesabıma uzun zamandır giriş yapmadım şifre değişmemişti girdiğimde ve bu durumu gördüğümde şifremi güncelledim. Sizden ricam hesabıma giriş yapan tarayıcıyı ve hangi şehirden giriş yapıldığını belirtmeniz ve yukarıda belirttiğim olasılıkları göz önünde bulundurmanızdır. Teşekkürler

Konu acmana gerek yoktu @AdexTR ye soylemelisin site kurucusu o
Ben bu konuyu beyazdc'nin bana yaptıkları yüzünden açmak zorundayım.

BeyazDC

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba,

dolandırıcılıkla bizi itam eden kişi aslında emek hırsızı bir kardeşimizdir. Sunucusunda kullandığı map'ler Harun ve Buğra'ya ait map'lerdir kendisi bu mapleri kimden izin alarak kullandığını buradaki arkadaşlara bir söylesin.

kullandığın mapleri önce güncelleyecek ve burada yırtınmayacaksın çok önemli değil ben bütün dosyaları dağıtırım herkese mapler sana aitse o zaman konuşursun.

forumdaki konu hakkında en ufak bir düşüncem yok hatta bu konuyu görünce demekki hatasını anladı diye düşünerek sevinmiştim , kısacası arkadaş sanırım alzheimer hastalığına yakalandı yaptıklarını ettiklerini unutur olmuş.

şikayetvar'a konu açtığında ben gerekli bilgilendirmeyi yaptığımı düşünüyorum oyun dosyalarını mail ile isteyip alabileceğini de not düştüm.. gereksiz muhabbetlere gerek yok bu arkadaşın ( Arif ERDOĞAN ) bana 10 aylık sunucu borcu 1.500 tl'dir ( ücretsiz verdiğim sunucunun parasını talep ediyorum artık ) Dolandırıcı birisi varsa ta kendisidir , forumdaki yönetim ekibine duyurulur hem kendi yapıp hemde sizleri suçladığı ne kadar belli böyle arkadaşları forumda barındırdığınız sürece başkalarının canı yanmaya devam edecektir.

konu ile ilgili benimle görüşmek isteyen yönetim ekibi olursa skype üzerinden iletişime geçebilirler.

saygılar.

YusufCoskunsuK

KingFaction
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Senin sahtekarlık içine işlemiş. Bana sağladığın makinenin performansı ilk aydan sonra 10tl bile ödemeyeceğin bir makine performansını veriyordu bunu sende biliyordun. Ben sana ne zaman bunları bildirsem az biraz sanallaştırmayı azaltıp düzeltiyorsun daha sonralarında iyice sanallaştırma yapıp beni kopardın. Yaptığın haberim olmadan sunucumda satışlarla zaten benden daha fazlasını aldın üstünü iade etmiyorsun. Senden iade istemiyorum. Sadece beni benim 4 yıllık emeğim olanlardan haritamdan, eklentilerimden alıkoyduğunu ve beni tehtid ettiğini Minecraft Sunucusu alacak kişilerin bilmesini istiyorum. Birde kalmışsın haritamın Harun tarafından yapıldığını idda ediyorsun. Sor bakalım kardeşin buğraya harita kim tarafından yapıldı? Haritada VIP, Rütbe hammaddelerinde ve parkur yarışında Buğra ve Harun tarafından yardım edildi. Bunları yapmalarının 4 yıllık emeğim ve tecrübem ile inşa edilmiş haritamın onların olduğu anlamına gelmez. Harunda senin gibi iyilik yaptığım değer verdiğim sonucunda kötülük bulduğum bir şahıstı. Kardeşin bunları biliyor. Buraya kardeşini Buğra yı davet et konuşsun belki o çocuk senin gibi bir sahtekar değildir.

Ek olarak konumu benim adıma yalan konuşularak yalan ifadelerde bulunarak değiştirdin. Benim 4 yıllık sunucum olan 2 yıldır domaini bende olan KingFaction.com'a KingFaction.net, play.KingFaction.net açarak ve websitende bomba gibi geliyoruz yazarak benden alıkoyduğun 2-3 ay önceki sunucumu şimdi kazanç için kullanacaksın. Türkiye'de faction sunucularında oynayanların %80'ı KingFaction'ı zaten biliyor. Sen yine Sahtekar ve dolandırıcı olarak kalacaksın! Sahtekarlık ve dolandırıcılık içine bu kadar işlemiş.

Eski konumun haberim olmadan adıma yalan konuşularak düzenlemesinden forum yönteminin olduğu gibi benimde haberim yok düzenlemeler ve mesajlar yönetimin bildirdiği gibi benim hesabımdan atılmış ve yapılmış. Bu düzenlemelerin hiç birisini ben yapmadım ve hayla şüpheliyim bir yetkilinin hesabımdan yaptığına. Konumun eski düzenini olmasını istiyorum ve bunun gibi dolandırıcı firmaların reklamını zamanında yapmadığınız için size çok teşekkür ederim.

Diğer konudan alıntıdır. Dolandırıcı beyazdc firması ile iş birliği yapmamanız umudu ile:

Son düzenleme: