Arama sonuçlarınız

1. D

adana limanı'nın SANSÜRSÜZ pozu!!

http://3.bp.blogspot.com/-db6FeSSxvlQ/U0zdaO5AsMI/AAAAAAAAK8c/qpfA0WjhhmQ/s1600/adana-limanı_313172.jpg aga çok güzel ya
  2. D

İTunes/Apple Banka Kartı Ekleme (2 Kart Denedim)

Merhabalar, iTunes hesabıma bir türlü kart ekleyemiyorum çıldırıcam. YapıKredi'den banka kartı aldım ve denedim bu kart visa veya mastercard değildir dedi olmadı, sonra onu iptal ettirip Visa Banka kartı aldım ondada iTunes'ta şu hatayı veriyor "Bilinmeyen bir hata oluştu. Bir hata nedeniyle...
  3. D

Taktik Verin Beyler (Börek İçerir)

Selamlar, sabah kahvaltısı için börekçiden çıktığımda camda şu kağıdı gördüm(gerçek fotoğraf) > Şimdi TL ile 100 dolar yaptırsam ve bu 100 doları bozdurum makbuzunu getirsem mantıklı olur mu? Ne kadar zarar ederim? Taktik lazım. Not: 1 Tam porsiyon börek 10 tl.
  4. D

Piksel Sorunum Var ):

Dün tam erkenden yatıcakken dün aksam yeni fark ettiğim ve beni uyutmayan bir sorun beyler. Bilgisayarın ekranında "Stuck Pixel" sorunu var. Ölü değil, Mesela beyaz ekranda biraz daha parlak beyaz olarak görünüyor. Siyahta gözükmüyor, renkli bölümdede gözükmüyor. Mavi ve yeşil'de biraz hafif...
  5. D

GTA 5 PS3'e Mod Yükleme

Beyler merhaba. Ps3 superslim cihaza gta 5 için mod(örnek: bodyguard modu, creative mod gibi) nasıl yükleyebilirim bunu önceden yaoan detaylıca yazıcaklar var mı? Jailbreak olayı varmıs birde, hiç anlamıyorum o olaylardan. JB yok cihazda.
  6. D

DeepWeb +18 Dövüş Sahnesi

Merhaba, birazdan izleyeceğiniz videoyu izlemeden olası psikoloji bozulmalarına ve replay tuşu hastalığına yakalanabileceğinizi bilmeniz gerek. Lütfen izlemeden önce bayağı bir düşünün. @Blueyescat @Personinblack @Elfen @Crowley07 (reyiz) @Waffleinstein
  7. D

MBA 128gb - GTA 5

Merhaba, simdi söyle bisey düsündüm yardım etmenizi istiyorum, thunderbolt girişli macbook air'i(hdmi girişi yok) apple monitörü olmayan herhangi bir oyun monitörüne bağlayabilir miyim, ve bilgisayara gta 5 kurduğumda monitöre sorunsuz yansıtabilirsem performans farkı olur mu? Ve laptopa...
  8. D

D&R Ürün Değişim Rezaleti

Arkadaslar merhaba. Ortalama 32 gün önce D&R Bursa mağazalarından bir adet CaseLogic marka bir çanta aldım, bir ay sonunda içindeki yıpranmaları fark ettim-> Resimlerde kusuru görüyosunuz. Kullanıcı hatası değildir, tırnağımlada kazımaya calıstım fakat olmadı ki iç kısmına hiçbisey koymadım...