MBA 128gb - GTA 5

Dpelqpleq

2 + 2 = 5
En iyi cevaplar
0
Merhaba, simdi söyle bisey düsündüm yardım etmenizi istiyorum, thunderbolt girişli macbook air'i(hdmi girişi yok) apple monitörü olmayan herhangi bir oyun monitörüne bağlayabilir miyim, ve bilgisayara gta 5 kurduğumda monitöre sorunsuz yansıtabilirsem performans farkı olur mu? Ve laptopa bağladığım bu monitöre ps4 kolu bağlamak istiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum, pek bir teknik bilgim yok o yüzden böyle bir konu actım.
@Crowley07
@Blueyescat
@Kovalski
@YasirUS
@Elfen
@ManInBlue
Siz bilgili abilere benziyonuz

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çorba olmuş knk bu istediğin, pc only benim bilgim :D (masaüstü)

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
GTA 5'i Macbook'da mı yoksa başka bir bilgisayarda mı açmak istiyorsun onu çözemedim :)

Thraud

Bazen ölmek de umuttur.
En iyi cevaplar
0
Çift ekran girişlerinde performans düşüklüğü oluyor diye biliyorum ama dediğiniz iş @1'in dediği gibi çorba.

GTA 5'i Macbook'da mı yoksa başka bir bilgisayarda mı açmak istiyorsun onu çözemedim :)
Macbook ekranını başka bir apple ekranına bağlamak istiyor diye anladım bende. Ama HDMI girişim yok yazmış,ilginç.

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Çift ekran girişlerinde performans düşüklüğü oluyor diye biliyorum ama dediğiniz iş @1'in dediği gibi çorba.

Macbook ekranını başka bir apple ekranına bağlamak istiyor diye anladım bende. Ama HDMI girişim yok yazmış,ilginç.
Adaptör kullanılabilir. Thunderbolt to HDMI

Dpelqpleq

2 + 2 = 5
En iyi cevaplar
0
Macbook'ta açıp harici ekrana sorunsuz yansıtmak istiyorum.

Evet baska ekrana bağlamak istiyorum fakat apple'ın ekranına değil. Apple'a ait olan ekran suan güncel değil ve çok çok pahalı. Herhangi bir monitöre bağlamak istiyorum.
Adaptör kullanılabilir. Thunderbolt to HDMI
Evet olabilir yada varsa direk thunderbolt girişi olan bir monitör alırım. En çok merak ettiğim performans konusu, @Thraud un dediği gibi performans düşebilirde aynıda kalabilir yada yükselebilir deneyimim yok suan. :(

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0

Evet baska ekrana bağlamak istiyorum fakat apple'ın ekranına değil. Apple'a ait olan ekran suan güncel değil ve çok çok pahalı. Herhangi bir monitöre bağlamak istiyorum.

Evet olabilir yada varsa direk thunderbolt girişi olan bir monitör alırım. En çok merak ettiğim performans konusu, @Thraud un dediği gibi performans düşebilirde aynıda kalabilir yada yükselebilir deneyimim yok suan. :(
Performans muhtemelen düşer. Zaten o bilgisayarın oyunlarla uzaktan yakından alakası yok... "https://www.youtube.com/results?search_query=macbook+air+external+monitor+gaming"

Monitörün olabildiğince küçük olması lazım bu arada.

Thraud

Bazen ölmek de umuttur.
En iyi cevaplar
0

Macbook'un özellikleri ne ise onu yansıtır GTA 5,istediğiniz kadar ekran alın,istediğiniz kadar apple ekranı alın.Fakat 64 gb bir ramınız var ise 32 gb bir ekrana 32 gb bir ekrana ayırıyor ama performans düşüşü genelde yaşanıyor.